mamy opóźnienie lotu o pół godziny
Plejkowy wątek kosmiczny
Plejkowy wątek kosmiczny
tower went znów działa a za około 10-11 minut rozpocznie się ankieta GO/NOT GO dla dzisiejszego lotu :D
Plejkowy wątek kosmiczny
kolejne 30 minut opóźnienia, zostaje 30 minutowe okno startowe bo przypominam oni mają czas do drugiej


