Plejkowy wątek kosmiczny

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy niezwiązane z mikronacjami
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel

Re: Plejkowy wątek kosmiczny

Post autor: Damiano Robingren »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

tak, będzie tutaj relacja z wejścia Oriona w ziemską atmosferę, wszystko będzie także ten no nastawcie odbiorniki czy coś i będzie dobrze XDD
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel

Plejkowy wątek kosmiczny

Post autor: Damiano Robingren »

teraz wbijamy wszyscy na najlepszego streama i szykujemy popcorn!! mamy czas do 01:53 :D

Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel

Plejkowy wątek kosmiczny

Post autor: Damiano Robingren »

DZISIAJ LECI STARSHIP A JA NIE ZACZĄŁEM WĄTKU 24H PRZED :(((((

WYBACZIE SERIO BĘDZIE GIGA DUŻO POSTÓW TUTAJ, ZARAZ, TERAZ!
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel

Plejkowy wątek kosmiczny

Post autor: Damiano Robingren »

Dobra na ten moment ramiona drugiego OLMa zostały odłączone od Shipa 39 i ustawione w pozycji startowej
Obrazek
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel

Plejkowy wątek kosmiczny

Post autor: Damiano Robingren »

autentycznie myślałem że to będzie za +- 24h, a tu mniej niż dwie godziny do lotu XDDD
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel

Plejkowy wątek kosmiczny

Post autor: Damiano Robingren »

zapraszam na streama!
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel

Plejkowy wątek kosmiczny

Post autor: Damiano Robingren »

rozpoczął się tower vent
Obrazek
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel

Plejkowy wątek kosmiczny

Post autor: Damiano Robingren »

Niebo się przejaśniało, pogoda dalej 55% na start generalnie po zakończeniu chilldownu i rozpoczęcia tankowania paliwa do starshipa, blokada drogowa powinna się cofnąć
Obrazek
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel

Plejkowy wątek kosmiczny

Post autor: Damiano Robingren »

Nadal trwa prechill ale na ten moment wszystko idzie zgodnie z planem w sensie odpowietrzanie metanu nadal trwa i dalej leci... aha nad Starbase krążą dwa helikoptery z czego na moment pisania tego posta jeden już wylądował w Starbase!
Obrazek
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel

Plejkowy wątek kosmiczny

Post autor: Damiano Robingren »

rozpoczęto schładzanie Pada 2 przed tankowaniem paliwa
Obrazek
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel

Plejkowy wątek kosmiczny

Post autor: Damiano Robingren »

mamy opóźnienie lotu o pół godziny
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karczma Pod Fortuną”