Plejkowy wątek kosmiczny
Re: Plejkowy wątek kosmiczny
tak, będzie tutaj relacja z wejścia Oriona w ziemską atmosferę, wszystko będzie także ten no nastawcie odbiorniki czy coś i będzie dobrze XDD
Plejkowy wątek kosmiczny
teraz wbijamy wszyscy na najlepszego streama i szykujemy popcorn!! mamy czas do 01:53 :D
Plejkowy wątek kosmiczny
DZISIAJ LECI STARSHIP A JA NIE ZACZĄŁEM WĄTKU 24H PRZED :(((((
WYBACZIE SERIO BĘDZIE GIGA DUŻO POSTÓW TUTAJ, ZARAZ, TERAZ!
WYBACZIE SERIO BĘDZIE GIGA DUŻO POSTÓW TUTAJ, ZARAZ, TERAZ!
Plejkowy wątek kosmiczny
Dobra na ten moment ramiona drugiego OLMa zostały odłączone od Shipa 39 i ustawione w pozycji startowej


Plejkowy wątek kosmiczny
autentycznie myślałem że to będzie za +- 24h, a tu mniej niż dwie godziny do lotu XDDD
Plejkowy wątek kosmiczny
Niebo się przejaśniało, pogoda dalej 55% na start generalnie po zakończeniu chilldownu i rozpoczęcia tankowania paliwa do starshipa, blokada drogowa powinna się cofnąć


Plejkowy wątek kosmiczny
Nadal trwa prechill ale na ten moment wszystko idzie zgodnie z planem w sensie odpowietrzanie metanu nadal trwa i dalej leci... aha nad Starbase krążą dwa helikoptery z czego na moment pisania tego posta jeden już wylądował w Starbase!






