Gry, które uzależniają

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy niezwiązane z mikronacjami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Ana - Konstanz

Gry, które uzależniają

Post autor: Ludwik Tomović »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Ja to teraz jak coś ogrywam na Steamie to mam takie skrzywienie że muszę wszystkie osiągnięcia zdobywać w danej grze xD
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Ana - Konstanz 28
25-257 Ana - Konstanz
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Gry, które uzależniają

Post autor: Franklin Garamond »

Epic Store ostatnio sypie dobrymi grami z rękawa za darmo. Miniony tydzień to GTA V, a od dzisiaj Cywilizacja VI. Co tydzień coś innego.

Jakiś czas temu za darmo było Kingdom Come: Deliverance. Zakochałem się w nim bez reszty. Średniowieczne Czechy (te krajobrazy!), miejscami kwaśny żart, urealniona mechanika gry. Piękna sprawa. Naprawdę momentami idzie się spocić.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Guedes de Lima Stempel
Obywatel

Gry, które uzależniają

Post autor: Guedes de Lima »

U mnie różnie, obecnie 63 dzień z rzędu odpalam War Thundera ale ze względu na mój przyszłotygodniowy urlop będę musiał tego zaniechać. Wcześniej Civilization III (według mnie najlepsza z serii) a jeszcze wcześniej wszelkiego rodzaju "starsze" strategie.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Gry, które uzależniają

Post autor: Ronon Dex »

Nie mam w sumie gier, które "uzależniają"... czyli takich, w które grałbym "ciągiem" przez dłuższy okres. Ogólnie to grupą gier, którym poświęcam czas to symulatory, głównie lotnicze, ale muszą być na odpowiednim poziomie złożoności.

To u mnie takie długoletnie, choć nie w sposób grania codziennie czy nawet z jaką ustaloną regularnością. Ot od czasu do czasu... W sumie częściej mam "napady" by w takich programach podłubać i coś do nich zrobić niż grać przez "pół nocy".
Ametyst Faradobus pisze:
24 sty 2020, 19:23
Mikronancje.
A to niewątpliwie... czasem czy nawet często jedno z drugim łączę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Guedes de Lima Stempel
Obywatel

Gry, które uzależniają

Post autor: Guedes de Lima »

U mnie z kolei ciężko traktować mikronacje jako uzależnienie, choć z drugiej patrząc na mój staż w wirtualnej przestrzeni to może coś w tym jest. Ja jednak nie czuje się uzależniony, lecz w mikroświecie szukam inspiracji, oderwania się od rzeczywistości i rozwijanie swoich umiejętności. Osobiście nie traktuję mikronacji jako formy gry, lecz w wielu obszarach jako platformę edukacyjną. Z resztą od dłuższego czasu zastanawiam się czy by nie opisać tego w formie jakiegoś dłuższego artykułu.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Awatar użytkownika
Otto von Teller Stempel
Pustkowia Winków
Lokalizacja: Pustkowia Winków
Kontakt:

Gry, które uzależniają

Post autor: Otto von Teller »

Fallout 1 & 2.
Obrazek
Wielka Szycha z Pustkowi Winków
Awatar użytkownika
Stanisław Wieniawa Stempel
Przybysz

Gry, które uzależniają

Post autor: Stanisław Wieniawa »

Ja gram teraz w Crusader Kings 2 ze wszystkimi dodatkami. Ale na kodach oczywiście. A na konsoli pykam, choć dawno nie włączałem, w taką grę o motocykliście w świecie po apokalipsie zombie. Wyleciał mi z głowy tytuł.
bp Stanisław Wieniawa OSI

Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr Jankowski Stempel
Przybysz

Gry, które uzależniają

Post autor: Piotr Jankowski »

They zgon? ;)
Awatar użytkownika
Stanisław Wieniawa Stempel
Przybysz

Gry, które uzależniają

Post autor: Stanisław Wieniawa »

Piotr Jankowski pisze:
07 wrz 2020, 16:20
They zgon? ;)
Dokładnie tak. :)
bp Stanisław Wieniawa OSI

Obrazek
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Ana - Konstanz

Gry, które uzależniają

Post autor: Ludwik Tomović »

Ostatnio z chęcią gram w CS:GO
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Ana - Konstanz 28
25-257 Ana - Konstanz
Awatar użytkownika
Aleksander Stempel
Obywatel

Gry, które uzależniają

Post autor: Aleksander »

Europa Universalis IV. Zaczynałem Kastylią. Obecnie Hiszpania zajmuje także to, co dzisiaj znamy jako południowe Włochy, Korsykę, Maltę, Beneluks, wybrzeże Maroko i Algierii, Amerykę Łacińską (bez Brazylii), Filipiny, Australię a jako lenników północne Włochy i katolicką Etiopię (zajmującą realowy Sudan, Sudan Południowy, Etiopię, Erytreę, Dżibuti i Somalię). Jest rok 1572, a resztki reformacji dogorywają w Niemczech i Anglii 😅
(-) Aleksander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karczma Pod Fortuną”