Subiektywne podsumowanie roku 2021

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacjami
Awatar użytkownika
Samuel Radziwiłł
Obywatel

Post autor: Samuel Radziwiłł »

Była pewna idea, która w klikaniu sprawiała mi jeszcze większą frajdę, mowa o Kaperze, a liczę na to, że czasowe przypominajki o tej formie zabawy zmobilizują pomysłodawcę do uruchomienia Kapera2.
To i ja się dołączę jak przypominajka ;)

Swoją drogą to pomyślałem, że warto napisać takie swoje podsumowanie tego 2021 roku.

Nie będę wspominał swoich początków leockich, ale to co zdarzyło się w ostatnich miesiącach. Prowadzenie KPK Radzivon dawało mi i nadal daje wiele frajdy. Nieważne, że poprzedni sezon dostawałem baty, a teraz także obrywam, i co? Przednio się bawię. Nigdy nie pomyślał bym, że takie coś jak X11 może dawać tyle frajdy :)

W innych moich działaniach nastąpił impas, mówię tu o Leockiej Kolei Żelaznej i Hucie Stali. Na razie nie mam jeszcze pomysłu jak to poprowadzić dalej a czasami też brak czasu nie pozwala mi na dokończenie tych rozpoczętych działań. Wierzę jednak, że w tym 2022 roku obie inwestycje ruszą do przodu.

Jarmark to było czysto spontaniczne działanie. Mówię nie tylko o prezentacjach na stoiskach, ale głównie piszę tu
o rozmowach i wydawaniu naszych Palatynów, które tak skrzętnie zbieramy pisząc nasze posty.

V-Mundial, który śledziłem jakby był realny, wszelkie informacje dotyczące naszej reprezentacji narodowej, prowadzonej przez @Piotr vel Bocian, dawały mi radość z bycia Leotą i mikronautą.

Trudno zapomnieć tych wszystkich, którzy mi pomagali, szczególnie w kwesti przerabiania różnych zdjęć, czego zwyczajnie nie umiem. @Helwetyk Romański , @Heinz-Werner Grüner a także @Oswald Baskerville , to jedne z tych osób, które mnie w tym wspierały. Wiem, że powinienem tu wypisać wszystkich po kolei, więc powiem krótko-
DZIĘKUJĘ WAM ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ W MINIONYM ROKU 2021
(-)Samuel książe Radziwiłł
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański
Namiestnik

Post autor: Helwetyk Romański »

Samuel Radziwiłł pisze:
14 sty 2022, 17:26
Prowadzenie KPK Radzivon dawało mi i nadal daje wiele frajdy. Nieważne, że poprzedni sezon dostawałem baty, a teraz także obrywam, i co? Przednio się bawię. Nigdy nie pomyślał bym, że takie coś jak X11 może dawać tyle frajdy :)
Nie mógłbym się bardziej zgodzić… 😂

Samuel Radziwiłł pisze:
14 sty 2022, 17:26
W innych moich działaniach nastąpił impas, mówię tu o Leockiej Kolei Żelaznej i Hucie Stali. Na razie nie mam jeszcze pomysłu jak to poprowadzić dalej a czasami też brak czasu nie pozwala mi na dokończenie tych rozpoczętych działań. Wierzę jednak, że w tym 2022 roku obie inwestycje ruszą do przodu.
Myślę, że przynajmniej jeżeli chodzi o koleje, możemy uznać je za punkt do realizacji w 2022 roku. Wkrótce będziemy mieli dwa lata. Czas najwyższy na to, żeby i domknąć temat sieci drogowej, i żeby wreszcie na wyspie pojawiła się komunikacja publiczna z prawdziwego zdarzenia. Skądinąd z pewnego źródła wiem, że oprócz ekspertów od wizualizacji są na Pollinie również eksperci od kolei jako takich. Wyzwaniem byłoby tylko posadzić ich przy wspólnym stole. 😉
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik Palatynatu Leocji
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH
Awatar użytkownika
Samuel Radziwiłł
Obywatel

Post autor: Samuel Radziwiłł »

To daje nadzieję, że tę działalność uda się zrealizować.
(-)Samuel książe Radziwiłł
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek w Nowym Brzegu”