Wizualizacje Leocji i portu lotniczego

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacjami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Wizualizacje Leocji i portu lotniczego

Post autor: Helwetyk Romański »

Złoto. Czy dobrze mi się wydaje, że kształty wyspy przedstawione na niektórych wizualizacjach są „prawdziwe”, czy to już siła autosugestii?
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Wizualizacje Leocji i portu lotniczego

Post autor: Ronon Dex »

Helwetyk Romański pisze:
20 kwie 2020, 6:04
Czy dobrze mi się wydaje, że kształty wyspy przedstawione na niektórych wizualizacjach są „prawdziwe”, czy to już siła autosugestii?
Wzrok Ciebie nie zawodzi... do screenów obrazujących samoloty na dużej wysokości można użyć rzeczywistego kształtu wyspy. Na małych wysokościach już nie, bo teren jest nadmiernie rolniczy i pokryty miejscowościami.

Lotnisko to oczywiście nie jest Visby... bo te jest po prostu za małe do narracji prowadzonej tutaj dla Interoceanicznego Portu Lotniczego w Nowym Brzegu - zarówno tutaj, jak i wcześniej przy przylocie bialeńskiej delegacji użyłem Seattle (KSEA).
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Wizualizacje Leocji i portu lotniczego

Post autor: Helwetyk Romański »

Ronon Dex pisze:
20 kwie 2020, 6:59
Helwetyk Romański pisze:
20 kwie 2020, 6:04
Czy dobrze mi się wydaje, że kształty wyspy przedstawione na niektórych wizualizacjach są „prawdziwe”, czy to już siła autosugestii?
Wzrok Ciebie nie zawodzi... do screenów obrazujących samoloty na dużej wysokości można użyć rzeczywistego kształtu wyspy. Na małych wysokościach już nie, bo teren jest nadmiernie rolniczy i pokryty miejscowościami.
Straszliwie mocno szanuję taką dbałość o detale…!

Ronon Dex pisze:
20 kwie 2020, 6:59
Lotnisko to oczywiście nie jest Visby... bo te jest po prostu za małe do narracji prowadzonej tutaj dla Interoceanicznego Portu Lotniczego w Nowym Brzegu - zarówno tutaj, jak i wcześniej przy przylocie bialeńskiej delegacji użyłem Seattle (KSEA).
W razie czego — pod kątem wizualizacji terminala wykorzystywałem dotychczas krakowskie Balice z uwagi na bryłę budynku. Seattle też powinno dać radę.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Wizualizacje Leocji i portu lotniczego

Post autor: Ronon Dex »

Helwetyk Romański pisze:
20 kwie 2020, 7:12
W razie czego — pod kątem wizualizacji terminala wykorzystywałem dotychczas krakowskie Balice z uwagi na bryłę budynku. Seattle też powinno dać radę.
W sumie to zastanawiałem się nad poszukaniem jakiegoś lotniska (najlepiej amerykańskiego, bo są nieźle odtworzone), które odpowiadałoby położeniu portu lotniczego względem brzegu morza itd. Ale to wymaga trochę czasu bo niekoniecznie w FSX musi być dobrze odwzorowane. Trzeba to posprawdzać... doświadczalnie.

Seattle wybrałem na szybko, gdy trzeba było przylot delegacji zrobić. Ale mogę posiedzieć i coś ciekawego poszukać... tylko trochę to zajmie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ametyst Faradobus Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Dziadolin-Dwór

Wizualizacje Leocji i portu lotniczego

Post autor: Ametyst Faradobus »

Helwetyk Romański pisze:
20 kwie 2020, 7:12
W razie czego — pod kątem wizualizacji terminala wykorzystywałem dotychczas krakowskie Balice z uwagi na bryłę budynku. Seattle też powinno dać radę.
Tam się fajnie robi zdjęcia własnego odbicia, kiedy się stoi na dole, bo cały terminal jest obłożony jakby lustrami weneckimi. I zawsze śmieszny mnie tak samo "John Paul II Airport".
PROCESOR DOKTÓR NAUK NET. MAGISTER
Ametyst z rodu Faradobusów

Urlopowany Król Hirschbergii i Weerlandu,
Ponownie Prezydent Republiki Bialeńskiej


Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Wizualizacje Leocji i portu lotniczego

Post autor: Ronon Dex »

Helwetyk Romański pisze:
20 kwie 2020, 7:12
W razie czego — pod kątem wizualizacji terminala wykorzystywałem dotychczas krakowskie Balice z uwagi na bryłę budynku.
No niestety... Balice u mnie odpadają - co prawda swego czasu kupiłem taki 3-częściowy dodatek z polskimi lotniskami, ale to było parę lat temu i jest tam terminal sprzed przebudowy.

Ale rozpocznę poszukiwania jakieś pasującej wizualizacji portu lotniczego w Nowym Brzegu... dobrze by było, aby było niedaleko morza, aby można było robić "szersze plenery". Inna sprawa, że to Seattle całkiem dobrze wygląda... trudno będzie znaleźć coś lepszego, ale posprawdzam.

PS. Może wydzieli ktoś dyskusję nt. poszukiwania wizualizacji Nowego Brzegu, a tym temacie będę dalej ciągnął kwestie szkolenia lotników Gwardii?
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Wizualizacje Leocji i portu lotniczego

Post autor: Helwetyk Romański »

Ronon Dex pisze:
20 kwie 2020, 18:13
PS. Może wydzieli ktoś dyskusję nt. poszukiwania wizualizacji Nowego Brzegu, a tym temacie będę dalej ciągnął kwestie szkolenia lotników Gwardii?
Należycie (mam nadzieję) wydzielona. Zostawić w dziale GPL czy przenieść do działu ogólnego?
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Wizualizacje Leocji i portu lotniczego

Post autor: Ronon Dex »

Helwetyk Romański pisze:
20 kwie 2020, 23:11
Zostawić w dziale GPL czy przenieść do działu ogólnego?
Moim zdaniem do ogólnego, bo kombinacje z wizualizacjami lotniska czy lotnisk będą dotyczyły lotnisk jako takich, a nie GPL.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek w Nowym Brzegu”