Czwarty miesiąc Palatynatu Leocji

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacjami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Czwarty miesiąc Palatynatu Leocji

Post autor: Franklin Garamond »

Obrazek

Szlachetni Leoci, Drodzy Przyjaciele!

zaskakująco szybko minął czwarty miesiąc od Deklaracji Niepodległości. W dobie globalnych kryzysów, które odciskają piętno na naszym życiu realnym, my wciąż mamy się dobrze. Mimo że w znakomitej większości dźwigamy brzemię ludzi dorosłych, którzy zatracają się w realiozie, to jednak wciąż z przyjemnością, choć w mniej lub bardziej ograniczonym zakresie, poświęcaliśmy i poświęcamy czas dla Palatynatu Leocji, a za co składam Wam serdeczne podziękowania.

Z Czcigodnym Namiestnikiem Romańskim od początku chcieliśmy, by Palatynat był (i mamy nadzieję, że jest) projektem ze wszechmiar racjonalnym i wolnym od jakiejkolwiek presji nakładanej na uczestników. Takiej presji też nie nakładamy na siebie, bo wieloletnie doświadczenie z innych mikronacji uczy nas, że długofalowo jest to podejście opłakane w skutkach. Jakkolwiek nonszalancko to nie brzmi, tak powinniśmy w mikronacjach zawsze robić tylko kiedy nam się chce i tylko to, co nam się chce, bo zmuszanie się do czegokolwiek może dać efekty od razu, ale w szerszej perspektywie doprowadza do wypalenia, zmęczenia, niechęci. Tego byśmy nie chcieli.

Oczywiście to nie tak, że czwarty miesiąc nic nie zmienił w Palatynacie. Mimo nieubłaganego widma realiozy, które wisi nad nami, prace i rozwój naszego państwa postępuje. Gwardia Palatynatu Leocji coraz bardziej nabiera kształtu dzięki Szlachetnemu Rononowi Dexowi, przestrzeń naukową wciąż wypełniają referaty Szlachetnego Apolinarego Montserrata z ekspedycji wgłąb wyspy, rynek prasowy żyje i ma się dobrze, a prace na innych odcinkach powoli toczą się swoim tempem.

Jest dobrze.

Z tego miejsca dziękuję Wam za kolejny wspaniały miesiąc i życzę nam wszystkim wielu kolejnych, choć może odrobinę mniej obarczonych realiozą.

Tradycyjne już nadania z okazji miesięcznicy będą miały miejsce, gdy tylko Czcigodny Namiestnik Romański powróci z miejsca odosobnienia. Nie chcę odbierać mu przyjemności publikacji aktu w Monitorze Leocji.

Szczęść Leocjo!
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Ametyst Faradobus Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Dziadolin-Dwór

Czwarty miesiąc Palatynatu Leocji

Post autor: Ametyst Faradobus »

Ja też dziękuję za wspólną zabawę. Wybaczcie, że byłem ostatnio mniej żywy, ale przynajmniej moja magisterka jednak istnieje.
PROCESOR DOKTÓR NAUK NET. MAGISTER
Ametyst z rodu Faradobusów

Urlopowany Król Hirschbergii i Weerlandu,
Ponownie Prezydent Republiki Bialeńskiej


Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Czwarty miesiąc Palatynatu Leocji

Post autor: Ronon Dex »

Również dziękuję, za kolejny miesiąc... też byłem mniej aktywny że względu na wyjazd urlopowy, ale już wracam do aktywności. W ciągu najbliższych 4 tygodni postaram się nadrobić zaległości.
Obrazek
Awatar użytkownika
Guedes de Lima Stempel
Obywatel

Czwarty miesiąc Palatynatu Leocji

Post autor: Guedes de Lima »

Walczcie z realiozą i rozwijajcie się! Tego życzę.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Awatar użytkownika
Apolinary Montserrat Stempel
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Lokalizacja: Liceria

Czwarty miesiąc Palatynatu Leocji

Post autor: Apolinary Montserrat »

Guedes de Lima pisze:
29 maja 2020, 21:05
Walczcie z realiozą i rozwijajcie się! Tego życzę.
Właśnie! Walczmy z realiozą ze wszystkich sił! 🙂
prof. Apolinary Montserrat OL LAN
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Dyrektor Centralnego Szpitala Wojskowego
Redaktor naczelny Głosu Leocji
W Leocji rzeczy niemożliwe robimy od ręki,
na cuda trzeba chwilkę poczekać.
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Czwarty miesiąc Palatynatu Leocji

Post autor: Helwetyk Romański »

Franklin Garamond pisze:
23 maja 2020, 11:52
Tradycyjne już nadania z okazji miesięcznicy będą miały miejsce, gdy tylko Czcigodny Namiestnik Romański powróci z miejsca odosobnienia. Nie chcę odbierać mu przyjemności publikacji aktu w Monitorze Leocji.
Najczcigodniejszy Namiestniku, byliście dla mnie   z d e c y d o w a n i e   zbyt łaskawi…
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek w Nowym Brzegu”