Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 3.

Archiwa ligi narodowej w Xpert Eleven
Zablokowany
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji

Post autor: Franklin Garamond »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Cóż, nazwa jest składową jednego dużego informatycznego żartu, bo GPL, IPL, LPPL, to wszystko są licencje. Co osobiście uważam za niesłychanie zabawne. No ale zdaję sobie sprawę, że to żart informatyczny.

Jeśli jest taka wola, to można zebrać propozycje i potem na drodze plebiscytu wyłonić nową nazwę.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Zbyszko Gustolúpulo Stempel
Obywatel

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji

Post autor: Zbyszko Gustolúpulo »

LPPL zmieścić w logo to żaden problem, a marketingowo No to jednak nazwa w naszych realiach nie ma znaczenia chyba ;-)
emeryt i rencista,
Zbyszko Gustolúpulo
🏴‍☠️ Tropikańska Rewolucja 🏴‍☠️
⚽️ Tropikana Zlote Piaski ☀️
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji

Post autor: Franklin Garamond »

Zakładam, że chodzi tu raczej o pełną nazwę.
LeoLiga też nie brzmi źle.

Albo nazwa odsponsorska: Leodrogbud Liga 🤣
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji

Post autor: Oswald Baskerville »

W sprawie archiwalnych wyników: no to super, że są końcowe tabele, więcej nie trzeba :)
Co do rozmiaru ligi przyjmuję argumenty i przyznaję rację :)

Jeśli chodzi o nazwę ligi, to ja oczywiście się nie upieram, jedynie podzieliłem się pewnym odczuciem i sonduję opinię społeczną. No i jak zwykle "czepiam się" xD

Zgodzę się ze Zbyniem, że marketingowo może jednak nie ma to wielkiego znaczenia. Chyba chwytliwy skrót jest najważniejszy, a "eLPePeeL" czyta się całkiem zgrabnie. A po dłuższym zastanowieniu jakoś jestem w stanie sobie to logo wyobrazić.

Zatem uznajcie moje pitolenie za niebyło, cieszmy się kilkoma dodatkowymi postami na forum :D
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji

Post autor: Franklin Garamond »

Tak mi się teraz w głowie urodziło - L2PL, czyli Eltupel. Dziękuję. Dobranoc.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji

Post autor: Vilarte »

W oczekiwaniu na czwartkowe mecze może szybka zabawa :D Aktualnie pierwsza szóstka tabeli wygląda tak:
Obrazek

już wiadomo, że żadna inna drużyna do tej szóstki nie wskoczy. Jak będzie ona wyglądała na koniec sezonu?
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji

Post autor: Vilarte »

Trzeci sezon leockiej ligi piłkarskiej zakończony, Diana Angemont mistrzem, wicemistrzem LTF, trzecia Terina!
> KPN - Radzivon 0-6
Wysokie zwycięstwo, bo trener KPNu również od dłuższego czasu jest nieobecny. Dzisiaj wysłałem wiadomość, mam nadzieję, że będzie kontynuował przygodę z LPPLem na kolejny sezon.
Gospodarze ostatnie dwie bramki stracili, grając w dziesiątkę po poważnej kontuzji jednego z nich, jako że nie mieli rezerwowych. Radzivon dokonał więc formalności i obronił wysokie, piąte miejsce w lidze.
> LTF - Wandowiczanka 3-0
Było na ostro. Po jednym piłkarzu z obu ekip zniesiono na noszach. LTF już po 18 minutach prowadziło 2-0 i ich dominacja utrzymała się do końca meczu. Ostatnie minuty to było już kopanie piłki między sobą i oczekiwanie na wieści ze Złotych Piasków, a te okazały się niepomyślne. LTF przegrywa więc mistrzostwo o punkt, ale zdobył w tym sezonie puchar.
> OCD - KHR 3-0
Wszystko wskazuje na to, że OCD wbił ostatni gwóźdź do trumny KHRu. W swoim krótkim, jednosezonowym żywocie gościom nie udało się wykręcić jakiegoś szczególnego wyniku, ale być może ich trener jeszcze do nas powróci.
OCD po lepszej końcówce sezonu, z niewielką liczbą straconych bramek osiadł mocno na 10. miejscu.
> Kaduki - Terina 0-5
Trener Kaduków również ruszył na dłuższą przerwę, więc nie było czego oglądać. Terina z ok. 50% skuteczności nie miała problemów ze zwycięstwem i obroniła pewnie trzecie miejsce. Gdyby nie słabszy początek sezonu, pewnie walczyłaby o mistrzostwo, ale i tak zadomowiła się na trwałe w czołówce.
> Tropikana - Diana 0-3
Gdy gra się na wyjeździe o pełna stawkę, to zawsze emocje rosną. Gospodarze nie zamierzali murować bramki, i otwarty styl gry mógł też ułatwić sprawę gościom, którzy objęli prowadzenie już w 8. minucie. W 54. podwyższył Keldsen, a na ostatni kwadrans, gdy było już jasne, że wynik się nie odwróci, weszło dwóch młodych. W końcówce trafił jeszcze Hamper. Tym samym trzeci sezon pada łupem łuczniczki angemonckiej:)
Obrazek
> Wilki - Liszyno 3-0
Mecz, który był formalnością. Wilki dominowały przez całe spotkanie i nie miały kłopotów ze zwycięstwem. Atak na trzecie miejsce jednak się nie powiódł. Już w trakcie sezonu zespół zaczął przechodzić przebudowę, która pewnie będzie kontynuowana w przyszłym.
TABELA KOŃCOWA:
Obrazek
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji

Post autor: Franklin Garamond »

Znowu mililitry różnicy! Gratulacje!
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Samuel Radziwiłł Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Radziwiłł

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji

Post autor: Samuel Radziwiłł »

Gratuluję Dianie zdobycia mistrzostwa! Pozostałym także gratuluję. Zwycięstwo czy porażka, a najważniejsze to dobra zabawa i rywalizacja.
(-)Samuel książe Radziwiłł
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Obrazek
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji

Post autor: Oswald Baskerville »

Gratuluję mistrzostwa! :)
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji

Post autor: Oswald Baskerville »

Drodzy Ligowcy,

Wpadła mi do głowy pewna rzecz, która zawsze mnie drażniła w nazewnictwie klubów w mikronacyjnych ligach - brak nazw geograficznych w nazwach niektórych klubów. Być może to czepialstwo z mojej strony, niemniej ubolewam, że jest to detal wielokrotnie ignorowany przez administratorów różnych lig. Czy zgodzicie się ze mną, że wszystkie kluby LPPL powinny umieścić w swoich nazwach jakąś wybraną nazwę geograficzną? W końcu piłka nożna to kibice i to kibice z konkretnego miejsca - związani z miastem, stadionem, regionem, etc. Nie mam nic przeciwko klubom spoza Palatynatu grającym w naszej lidze, ale wydaje mi się, że zadbanie o ten detal byłoby z korzyścią wizerunkową i narracyjną dla LPPL.

Innymi słowy "wpisujcie miasta" :P
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum LPPL”