KPK Radzivon

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacjami
Awatar użytkownika
Samuel Radziwiłł
Obywatel

KPK Radzivon

Post autor: Samuel Radziwiłł »

Ostatni trening przed jutrzejszym meczem ligowym z Tropicaną. Zagramy w czerwonych koszulkach.
(-)Samuel książe Radziwiłł
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Przybysz

KPK Radzivon

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Samuel Radziwiłł pisze:
10 lut 2021, 13:02
Ostatni trening przed jutrzejszym meczem ligowym z Tropicaną. Zagramy w czerwonych koszulkach.
Powodzenia! Właśnie sobie zdałem sprawę, że ja w zasadzie nie zrobiłem koszulek do wszystkich swoich drużyn... :)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Poseł Nadzwyczajny i Pełnomocny JCKM Franciszka Leopolda I do Czcigodnych Palatynów, Helwetyka Romańskiego i Franklina Garamonda
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex
Obywatel

KPK Radzivon

Post autor: Ronon Dex »

Czy istniałaby możliwość wykonania koszulek sportowych dla Gwardii Palatynatu Leocji? To wstępne pytanie... w razie pozytywnej odpowiedzi zastanowimy się jak powinny wyglądać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański
Namiestnik

KPK Radzivon

Post autor: Helwetyk Romański »

Ronon Dex pisze:
10 lut 2021, 15:05
Czy istniałaby możliwość wykonania koszulek sportowych dla Gwardii Palatynatu Leocji? To wstępne pytanie... w razie pozytywnej odpowiedzi zastanowimy się jak powinny wyglądać.
Czyżby kolejna drużyna w LPPL? 😉
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Helwetyk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik Palatynatu Leocji
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH
Awatar użytkownika
Ronon Dex
Obywatel

KPK Radzivon

Helwetyk Romański pisze:
10 lut 2021, 19:58
Ronon Dex pisze:
Jakby ktoś ją poprowadził to czemu nie... ja to osobiście mam pojęcie o piłce nożnej, mniej więcej takie jak o drugiej stronie Księżyca, chociaż chyba mniejsze nawet. Nigdy mnie ten sport nie interesował i tylko w zarysach wiem o co w nim chodzi... Ale gdyby ktoś chciał się tym zająć to w każdej chwili mogę go mianować "szefem wyszkolenia fizycznego" GPL.
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański
Namiestnik

KPK Radzivon

Ronon Dex pisze:
10 lut 2021, 20:13
Helwetyk Romański pisze:
Ronon Dex pisze:
Jakby ktoś ją poprowadził to czemu nie... ja to osobiście mam pojęcie o piłce nożnej, mniej więcej takie jak o drugiej stronie Księżyca, chociaż chyba mniejsze nawet.
Całą powagą i doświadczeniem mojego klubu zapewniam, że to nie stanowi najmniejszej przeszkody.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex
Obywatel

KPK Radzivon

Helwetyk Romański pisze:
10 lut 2021, 20:19
Ronon Dex pisze:
Helwetyk Romański pisze:

Jakby ktoś ją poprowadził to czemu nie... ja to osobiście mam pojęcie o piłce nożnej, mniej więcej takie jak o drugiej stronie Księżyca, chociaż chyba mniejsze nawet.
Całą powagą i doświadczeniem mojego klubu zapewniam, że to nie stanowi najmniejszej przeszkody.
Może... nie wiem... ale mnie to zupełnie nie interesuje (szczerze mówiąc zawsze uważałem piłkę nożną za totalnie głupią grę i do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu co ludzie w tym widzą... oczywiście kwestia gustu i upodobań, a o nich trudno dyskutować, a więc to tylko moje osobiste i subiektywne zdanie) i w żadne gierki tego typu na pewno nie zagram. Ale w końcu nie jestem tutaj sam i jakby ktoś miał ochotę poprowadzić drużynę GPL to z ochotą udzielę wszelkich pełnomocnictw i wszelkiej pomocy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański
Namiestnik

KPK Radzivon

Ronon Dex pisze:
10 lut 2021, 20:45
Helwetyk Romański pisze:
10 lut 2021, 20:19
Ronon Dex pisze:
Może... nie wiem... ale mnie to [piłka — HR] zupełnie nie interesuje […]
To ja tylko dopowiem, że jest nas (co najmniej) dwóch — i więcej nie cisnę. 😉
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Przybysz

KPK Radzivon

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze:
Nie ma najmniejszego problemu! Jestem w stanie wykonać takowe. Jakieś logo, kolory i działamy! Ewentualnie sponsorzy, napis...
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Poseł Nadzwyczajny i Pełnomocny JCKM Franciszka Leopolda I do Czcigodnych Palatynów, Helwetyka Romańskiego i Franklina Garamonda
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex
Obywatel

KPK Radzivon

Heinz-Werner Grüner pisze:
10 lut 2021, 20:56
Ronon Dex pisze:
Nie ma najmniejszego problemu! Jestem w stanie wykonać takowe. Jakieś logo, kolory i działamy! Ewentualnie sponsorzy, napis...
Postaram się opracować w najbliższym czasie te elementy graficzne i podesłać.
Obrazek
ODPOWIEDZ