Zaproszenie na Forum Mikronacji

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacjami
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Ana - Konstanz

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Ludwik Tomović »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Maximilian von Stirlitz pisze:
06 kwie 2021, 18:17
Jakie jest przysłowie na Forum RON?
Gdy na świętego Hieronima jest słońce albo go ni ma, to na 1 listopada pada albo nie pada
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Ana - Konstanz 28
25-257 Ana - Konstanz
Awatar użytkownika
Karl F. von Wittelsbach
Obywatel
Lokalizacja: Pałac Schleißheim, Bawaria

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Karl F. von Wittelsbach »

Ronon Dex pisze:
06 kwie 2021, 21:20
Halabanacha pisze:
06 kwie 2021, 10:32
Koleś to ewidentny troll, a wszyscy go karmimy xD
Heinz-Werner Grüner pisze:
06 kwie 2021, 10:38
Niech ma. ;)
Troll też "stworzenie boże" (na bogach sie nie znam, ale może i trolle mają swojego) i też musi jeść... 😉
Bo Trolle nie gęsi, bo swój Język i Bogów mają.
Karl Friedrich von Wittelsbach  
Król Senior Bawarii
Książę Lippe
Feldmarschall Wojsk Lądowych Armii Cesarstwa Niemieckiego
Obrazek
Awatar użytkownika
Ametyst Faradobus Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Dziadolin-Dwór

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Ametyst Faradobus »

Znowu zmieniłeś imię?
PROCESOR DOKTÓR NAUK NET. MAGISTER
Ametyst z rodu Faradobusów

Urlopowany Król Hirschbergii i Weerlandu,
Ponownie Prezydent Republiki Bialeńskiej


Obrazek
Awatar użytkownika
Karl F. von Wittelsbach
Obywatel
Lokalizacja: Pałac Schleißheim, Bawaria

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Karl F. von Wittelsbach »

Tak Panie Prezydencie. A Hirschbergia i Weerland będą miały jakieś Forum?
Karl Friedrich von Wittelsbach  
Król Senior Bawarii
Książę Lippe
Feldmarschall Wojsk Lądowych Armii Cesarstwa Niemieckiego
Obrazek
Awatar użytkownika
Ametyst Faradobus Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Dziadolin-Dwór

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Ametyst Faradobus »

Będzie.
PROCESOR DOKTÓR NAUK NET. MAGISTER
Ametyst z rodu Faradobusów

Urlopowany Król Hirschbergii i Weerlandu,
Ponownie Prezydent Republiki Bialeńskiej


Obrazek
Awatar użytkownika
Coirloscadh Stempel
Przybysz

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Coirloscadh »

Szczerze bardzo kurwa słabo z waszej strony. Zamiast pomóc koledze, który nie zna przysłowia to sobie z niego żartujecie i kontynuujecie zamknięte koło elityzmu w mikro, a po tym wszyscy się dziwią dlaczego nikt z nowych nie zostaje xD Pomóżcie mu może zamiast śmiać się z młodego
Obrazek
Niechaj Trwa Ostateczna Krucjata
/-/ Coirloscadh, Ostatni Romantyk

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Cillian pisze:
08 kwie 2021, 13:07
Szczerze bardzo kurwa słabo z waszej strony. Zamiast pomóc koledze, który nie zna przysłowia to sobie z niego żartujecie i kontynuujecie zamknięte koło elityzmu w mikro, a po tym wszyscy się dziwią dlaczego nikt z nowych nie zostaje xD Pomóżcie mu może zamiast śmiać się z młodego
Liczę na to, że Szanowny pomoże JKM Umberto rozwijać Umbercję. ;)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Walencja
Kontakt:

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Miguel de Catalan »

Cillian pisze:
08 kwie 2021, 13:07
Szczerze bardzo kurwa słabo z waszej strony. Zamiast pomóc koledze, który nie zna przysłowia to sobie z niego żartujecie i kontynuujecie zamknięte koło elityzmu w mikro, a po tym wszyscy się dziwią dlaczego nikt z nowych nie zostaje xD Pomóżcie mu może zamiast śmiać się z młodego
Panie jaki można mieć problem z przysłowiem. Tak myślę, że chyba Pan Maximilian to jakiś 7/8 letni chłopak który nie wie co tu robi. Pisze posty. Boi się kiedy go ktoś wywali. [mention]Maximilian von Stirlitz[/mention] Proszę wrócić kiedy będzie Pan miał 12, 13 lat. Albo kiedy będzie Pan mniej dziecinny.
Moją opinie co do wieku wziąłem stąd, że trzeba być małym chłopcem aby nie wiedzieć, że można tego przysłowia poszukać w internecie...
Co do tego, że cały mikroświat jest zły, bo nie chce aby ktoś kto robi spam, zajmuje się trolingiem oraz przez swoje zachowania może być oskarżony o kloning. Na forum tej mikronacji podszył się pod Tomasza Slavika. A gdy uzyskał obywatelstwo, zrzucił maskę. Oszukał wszystkich w tym czcigodnych namiestników. Nie umie sie dostosować i pisze bezsensowne posty. Był diakonem, znudziło mu się. Jest ministrem w Brodrii a tworzy własne państwo. Z resztą nie pierwsze. Po co nam tacy ludzie ??! Ja chciałbym aby przybyło wielu ludzi ale aby umieli zrozumieć tą ideę współpracy i wspólnej zabawy..
/-/ Miguel Jorge de Catalan OSI
Presidente de la Generalidad
Príncipe de Scarlaña
Obispo de Lviv

Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Coirloscadh Stempel
Przybysz

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Coirloscadh »

Michał Jerzy Potocki pisze:
08 kwie 2021, 13:28
Panie jaki można mieć problem z przysłowiem. Tak myślę, że chyba Pan Maximilian to jakiś 7/8 letni chłopak który nie wie co tu robi.
Kurwa, a ty czy ja wiemy co tu robimy? Chcemy się tylko bawić. Mikroświat jest placem zabaw i nie powinniśmy zakazać używać naszej piaskownicy, nawet jeżeli jedyne co robi to klei kupki z piachu które nie wyglądają zachwycająco.
Michał Jerzy Potocki pisze:
08 kwie 2021, 13:28
Pisze posty. Boi się kiedy go ktoś wywali. Maximilian von Stirlitz Proszę wrócić kiedy będzie Pan miał 12, 13 lat.
Kopiuje wikipedie. Boi się, kiedy ktoś oskarża go o kloniarstwo. Michał Jerzy Potocki Proszę wrócić kiedy będzie pan miał 12, 13 lat.
Michał Jerzy Potocki pisze:
08 kwie 2021, 13:28
Co do tego, że cały mikroświat jest zły, bo nie chce aby ktoś kto robi spam, zajmuje się trolingiem oraz przez swoje zachowania może być oskarżony o kloning.
Samemu powiedziałeś, że ma 7/8 lat. Zamiast śmiać się z niego i prosić adminów o zbanowanie spamera zawsze możesz mu wytłumaczyć co i jak, bo od razu widać że kolega jest zagubiony. Tak samo bez problemu mogę ciebie oskarżyć o kloning, i to na więcej podstawach niż oskarżasz Maxa.
Michał Jerzy Potocki pisze:
08 kwie 2021, 13:28
Na forum tej mikronacji podszył się pod Tomasza Slavika. A gdy uzyskał obywatelstwo, zrzucił maskę. Oszukał wszystkich w tym czcigodnych namiestników. Nie umie sie dostosować i pisze bezsensowne posty. Był diakonem, znudziło mu się. Jest ministrem w Brodrii a tworzy własne państwo. Z resztą nie pierwsze. Po co nam tacy ludzie ??! Ja chciałbym aby przybyło wielu ludzi ale aby umieli zrozumieć tą ideę współpracy i wspólnej zabawy..
Koleś się bawi na tych samych podstawach co ty, więc czemu chcesz mu zabrać zabawki? Nie wiem też co ma do tego fakt że jest ministrem w Brodrii a bawi się też w Umbrecje. Śmierdzi hipokryzją, bo ostatnio jak sprawdzałem uczestniczysz i w RON, i w Skarlandzie i w MAW.
Obrazek
Niechaj Trwa Ostateczna Krucjata
/-/ Coirloscadh, Ostatni Romantyk

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksander Stempel
Obywatel

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Aleksander »

Michał Jerzy Potocki pisze:
08 kwie 2021, 13:28
Był diakonem, znudziło mu się. Jest ministrem w Brodrii a tworzy własne państwo. Z resztą nie pierwsze. Po co nam tacy ludzie ??! Ja chciałbym aby przybyło wielu ludzi ale aby umieli zrozumieć tą ideę współpracy i wspólnej zabawy..
Zluzuj poślady młody, bo zabawnie czyta się przytyki starszego kaszojada wobec młodszego 😂

Chłopakowi znudziło się bycie diakonem, więc przestał nim być. Ja, jak wsiadam na rower to nie zakładam, że będę na nim jeździć określony czas, by przypadkiem jakieś Michasie Potockie mi nie zarzuciły, że mi się znudziło, tylko gdy poczuję znużenie, to wracam do domu i zajmuję się inną rozrywką. Jak mu się za szybko znudziło bycie diakonem, to znaczy tylko tyle, że bycie diakonem jest nudne.
(-) Aleksander, r.s.
Awatar użytkownika
Ametyst Faradobus Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Dziadolin-Dwór

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Ametyst Faradobus »

Ja tam tylko lekko złośliwie trolluję.
PROCESOR DOKTÓR NAUK NET. MAGISTER
Ametyst z rodu Faradobusów

Urlopowany Król Hirschbergii i Weerlandu,
Ponownie Prezydent Republiki Bialeńskiej


Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Rynek w Nowym Brzegu”