Zaproszenie na Forum Mikronacji

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacjami
Awatar użytkownika
Ametyst Faradobus Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Dziadolin-Dwór

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Ametyst Faradobus »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Ja tam tylko lekko złośliwie trolluję.
PROCESOR DOKTÓR NAUK NET. MAGISTER
Ametyst z rodu Faradobusów

Urlopowany Król Hirschbergii i Weerlandu,
Ponownie Prezydent Republiki Bialeńskiej


Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Walencja
Kontakt:

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Miguel de Catalan »

Cillian pisze:
08 kwie 2021, 13:39
Michał Jerzy Potocki pisze:
08 kwie 2021, 13:28
Panie jaki można mieć problem z przysłowiem. Tak myślę, że chyba Pan Maximilian to jakiś 7/8 letni chłopak który nie wie co tu robi.
Kurwa, a ty czy ja wiemy co tu robimy? Chcemy się tylko bawić. Mikroświat jest placem zabaw i nie powinniśmy zakazać używać naszej piaskownicy, nawet jeżeli jedyne co robi to klei kupki z piachu które nie wyglądają zachwycająco.
Tak można to tak nazywać, można tak to postrzegać. Ale kiedy robi się takie kupki to jednak jest to potem nieestetyczne i może przeszkadzać.
Cillian pisze:
08 kwie 2021, 13:39
Michał Jerzy Potocki pisze:
08 kwie 2021, 13:28
Pisze posty. Boi się kiedy go ktoś wywali. Maximilian von Stirlitz Proszę wrócić kiedy będzie Pan miał 12, 13 lat.
Kopiuje wikipedie. Boi się, kiedy ktoś oskarża go o kloniarstwo. Michał Jerzy Potocki Proszę wrócić kiedy będzie pan miał 12, 13 lat.
Już dawno miałem 12 lat. Co do kopiowania z Wikipedii to jest to zabawne bo w każdym państwie jest cos co jest skopiowane z Wikipedii. W każdym państwie jest coś co może być spamem. Ale kiedy ja robiłem coś co pasowało klimatowi do RON, choć było tego w pewnym czasie za dużo i forma stał się zła wbrew początkowym dobrym zamiarom, intencjom, celowi, to w tym czasie Pan Tymoteusz lub też Maximilian tworzył na potęgę, nieśmieszne żarty, głupie i bezsensowne posty i zalewał nimi Rotrię. Która odpowiadała mu. Więc jego dorobek to około 200-300 postów w Państwie kościelnym. I co najmniej drugie tyle było odpowiedzi mieszkańców Rotrii. Dlatego esej Kardynała był lekko hipokryzją. A poza już tym to był atakiem na króla Polskiego oraz na Kanclerza.
W dyskusji potem wynikła również sprawa w związku z tym że jako syn Catalana powinienem nosić jego nazwisko a używam go jedynie w Skarlandzie oraz kiedy reprezentuję to Królestwo. Kardynał wskazał, że kiedyś takie rozdzielanie nazwisk było poczytane jako kloning. Ale jesli ja miałbym być tak oskarżony to już tym bardziej Pan Maximilian, który to będąc w Monarchii w ciągu dwóch, trzech dni był w kilku rodach, podawał się za kilka różnych osób, w tym władców wymyślonego przez siebie państwa.
Cillian pisze:
08 kwie 2021, 13:39
Michał Jerzy Potocki pisze:
08 kwie 2021, 13:28
Co do tego, że cały mikroświat jest zły, bo nie chce aby ktoś kto robi spam, zajmuje się trolingiem oraz przez swoje zachowania może być oskarżony o kloning.
Samemu powiedziałeś, że ma 7/8 lat. Zamiast śmiać się z niego i prosić adminów o zbanowanie spamera zawsze możesz mu wytłumaczyć co i jak, bo od razu widać że kolega jest zagubiony. Tak samo bez problemu mogę ciebie oskarżyć o kloning, i to na więcej podstawach niż oskarżasz Maxa.
Co niby wytłumaczyć? Sporo osób już do niego pisało. Sporo przestrzegało. Ale on nie słucha bo jest trollem.
Ja powiedziałem, że w mojej opinii na podstawie dawnego kryterium przedstawionego prze Eminencję Dredera można by uznać tego pana za osobę stosującą kloning. A na pewno za kogoś kto oszukuje, podaje nieprawdę. I nie powinien być obywatelem. Bo obywatelem został Tomasz nie Maximilian.
Cillian pisze:
08 kwie 2021, 13:39
Michał Jerzy Potocki pisze:
08 kwie 2021, 13:28
Na forum tej mikronacji podszył się pod Tomasza Slavika. A gdy uzyskał obywatelstwo, zrzucił maskę. Oszukał wszystkich w tym czcigodnych namiestników. Nie umie sie dostosować i pisze bezsensowne posty. Był diakonem, znudziło mu się. Jest ministrem w Brodrii a tworzy własne państwo. Z resztą nie pierwsze. Po co nam tacy ludzie ??! Ja chciałbym aby przybyło wielu ludzi ale aby umieli zrozumieć tą ideę współpracy i wspólnej zabawy..
Koleś się bawi na tych samych podstawach co ty, więc czemu chcesz mu zabrać zabawki? Nie wiem też co ma do tego fakt że jest ministrem w Brodrii a bawi się też w Umbrecje. Śmierdzi hipokryzją, bo ostatnio jak sprawdzałem uczestniczysz i w RON, i w Skarlandzie i w MAW.
Czy ja przyszedłem i podstępem zdobyłem obywatelstwo? Nie.
Nie pełnię w RON już żadnej funkcji publicznej. W MAW również. Nawet nie jestem już obywatelem Monarchii.
W Skarlandzie jestem księciem, synem króla. A jako hobby zajmuję się wojskiem. A to, że piszę na forach tych mikronacji to Pan również. Więc proszę nie siać nieprawdy i dezinformacji.
---
[mention]Aleksander[/mention] Ja dałbym spokój temu gościowi gdyby on był normalnym Mikronautą. Czemu mikroświat schodzi na psy i zaczyna łączyć, przenikać się z realem ? Czemu zaczyna sie bronić spamera i trolla zamiast pozbyć się go..? Mam gdzieś czy on byłby sobie ministrem Brodrii czy byłby królem Dreamlandu, czy też byłby diakonem, kapłanem, biskupem, albo władcą własnej jojonacji.. gdyby on był normalnym Mikronautą i nie robił by tego wszystkiego co on teraz robi !
/-/ Miguel Jorge de Catalan OSI
Presidente de la Generalidad
Príncipe de Scarlaña
Obispo de Lviv

Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksander Stempel
Obywatel

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Aleksander »

Obawiam się, że to nie ty decydujesz o tym, co jest normalne, a co nie ;-)
(-) Aleksander, r.s.
Awatar użytkownika
Karl F. von Wittelsbach
Obywatel
Lokalizacja: Pałac Schleißheim, Bawaria

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Karl F. von Wittelsbach »

A wiecie dlaczego trolluję i się klonuję - Bo uświadomiłem sobie że Jestem jak Budda i mogę mieć dużo wcieleń - do jednych nich należy Leonardo Mario della Popoly - Biskup Świętego Kościoła Rotryjskiego.Obrazek
Karl Friedrich von Wittelsbach  
Król Senior Bawarii
Książę Lippe
Feldmarschall Wojsk Lądowych Armii Cesarstwa Niemieckiego
Obrazek
Awatar użytkownika
Coirloscadh Stempel
Przybysz

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Coirloscadh »

Mikrofilozof którego potrzebujemy, a na którego nie zasługujemy.
Obrazek
Niechaj Trwa Ostateczna Krucjata
/-/ Coirloscadh, Ostatni Romantyk

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Karl F. von Wittelsbach
Obywatel
Lokalizacja: Pałac Schleißheim, Bawaria

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Karl F. von Wittelsbach »

Pamiętajmy o wybaczaniu.
Karl Friedrich von Wittelsbach  
Król Senior Bawarii
Książę Lippe
Feldmarschall Wojsk Lądowych Armii Cesarstwa Niemieckiego
Obrazek
Awatar użytkownika
Michał F. Lubomirski-Lisewicz Stempel
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Lokalizacja: Białowieża

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Michał F. Lubomirski-Lisewicz »

Polecam przeczytać: http://forum.rotria.pl/showthread.php?tid=2726

http://forum.rotria.pl/showthread.php?tid=2727

Podał się za dawnego mikronautę.
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Stolnik podlaski
Rector Universitatis Cracoviensis
Regimentarz wojsk litewskich
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Walencja
Kontakt:

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Miguel de Catalan »

Może być problem bo ten Pan to jest juz w kilku krajach aresztowany.
Jest m.in. Więźniem JKM Króla Skarlandu. Będziemy musieli się nim podzielić. Powiedzmy pół roku w Rotryjskim więzieniu a pół w Skarlandzkim.
/-/ Miguel Jorge de Catalan OSI
Presidente de la Generalidad
Príncipe de Scarlaña
Obispo de Lviv

Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksander Stempel
Obywatel

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Aleksander »

To fajnie, ale to chyba nie nasz problem, tylko Rotrii i ew. Skarlandu?
(-) Aleksander, r.s.
Awatar użytkownika
Karl F. von Wittelsbach
Obywatel
Lokalizacja: Pałac Schleißheim, Bawaria

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Karl F. von Wittelsbach »

Pojawiła się nowa Mikronacja :http://www.greatbritain.darmowefora.pl/index.php. Nawiązuje do Wielkiej Brytanii i nazywa się Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii. Nie jest to Agitacja tylko zaproszenie.
Karl Friedrich von Wittelsbach  
Król Senior Bawarii
Książę Lippe
Feldmarschall Wojsk Lądowych Armii Cesarstwa Niemieckiego
Obrazek
Awatar użytkownika
Halabanacha Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Krakozja Stepowa
Kontakt:

Zaproszenie na Forum Mikronacji

Post autor: Halabanacha »

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Obrazek
Keúbasə Halabanâxa — Krakozə Aútəz c§aban’eñ
Kiełbasy Halabanacha, czaban Krakozji Stepowej
Zablokowany

Wróć do „Rynek w Nowym Brzegu”