Falerystyka mocno

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacjami
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Falerystyka mocno

Post autor: Franklin Garamond »

Kochani Leoci,

to nie jest tak, że Palatium zamarło i nic się nie dzieje. Dzieją się rzeczy ważne i bardzo ważne, ale mają one miejsce w enklawach domowych warsztatów, gdzie w ciszy niezmąconej kaszlem współpracowników, można lubieżnie oddawać się radosnej pracy u podstaw. Tak oto na Waszych oczach dzieją się rzeczy wiekopomne, bo heroicznym wysiłkiem zebrałem wszystkie dotychczas nadane odznaczenia (280) i umieściłem je w Waszych profilach.

Ja wiem, że ktoś może powiedzieć „a po co to?”, „a komu to potrzebne?”, „a na co?”, „a przecież już są w profilach”, ale to nie do końca prawda. Posiadane odznaki nie oddają w pełni ogromu Waszej pracy, umniejszają ją, bo nie widać ani „za co” je otrzymaliście, ani jak wiele już odznaczeń tej samej klasy posiadacie. To się jednak zmieni diametralnie.

Już się zmienia.

Spójrzcie w swe profile. Już tam są. Wszystkie odznaczenia. Bystre oczy niektórych mieszkańców już wychwyciły zmianę, więc postanowiłem napisać tę krótką notkę informacyjną.

Prezentacja szczegółowych danych odnośnie odznaczeń będzie dostępna w nadchodzącej przyszłości.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Ametyst Faradobus Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Dziadolin-Dwór

Falerystyka mocno

Post autor: Ametyst Faradobus »

Mamy wspólne hobby.
PROCESOR DOKTÓR NAUK NET. MAGISTER
Ametyst z rodu Faradobusów

Urlopowany Król Hirschbergii i Weerlandu,
Ponownie Prezydent Republiki Bialeńskiej


Obrazek
Awatar użytkownika
Michał F. Lubomirski-Lisewicz Stempel
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Lokalizacja: Białowieża

Falerystyka mocno

Post autor: Michał F. Lubomirski-Lisewicz »

Mógłbym się spytać, co się zmieniło? :)

Co do falerystyki, to w przyszłości w Rzeczypospolitej zostanie wprowadzony nowy system orderów i odznaczeń.
Prace już były prowadzone jakiś czas temu.
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Stolnik podlaski
Rector Universitatis Cracoviensis
Regimentarz wojsk litewskich
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Falerystyka mocno

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

A jakby tak polubienia niżej a posiadane odznaczenia wyżej?
Ogólnie to bardzo się cieszę, bo już się pogubiłem ile tego posiadam, a przyda się wiedzieć! ;)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Falerystyka mocno

Post autor: Ronon Dex »

Franklin Garamond pisze:
10 maja 2021, 16:57
Dzieją się rzeczy ważne i bardzo ważne, ale mają one miejsce w enklawach domowych warsztatów, gdzie w ciszy niezmąconej kaszlem współpracowników, można lubieżnie oddawać się radosnej pracy u podstaw. Tak oto na Waszych oczach dzieją się rzeczy wiekopomne, bo heroicznym wysiłkiem zebrałem wszystkie dotychczas nadane odznaczenia (280) i umieściłem je w Waszych profilach.
Może Palatynat przemyśli wprowadzenie oficjalne wykombinowanego przeze mnie (przy czynnym współudziale Ametysta i innych) swego czasu odznaczenia wojskowego?

ext/dmzx/imageupload/files/bede7296c60a ... 8e9707.png

ext/dmzx/imageupload/files/59556af6b693 ... a99b6a.png

ext/dmzx/imageupload/files/8b2bec1bbb17 ... f4d3f7.png

ext/dmzx/imageupload/files/533eaaefb4d2 ... 2a1730.png
Obrazek
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Falerystyka mocno

Post autor: Franklin Garamond »

Jak najbardziej. Jak jeszcze zaczniemy je nadawać, to w ogóle 😊
Oznaczam od razu [mention]Helwetyk Romański[/mention], żeby nie uciekło, bo trzeba to pewnie w papierologii uwzględnić.
Michał F. Lubomirski-Lisewicz pisze:
10 maja 2021, 18:42
Mógłbym się spytać, co się zmieniło? :)
Dotychczas były jedynie "Posiadane odznaki", a jak można zauważyć - doszły też "Odznaczenia" w profilu. Różnicę można poznać po ilości posiadanych krzyży danej klasy.
Heinz-Werner Grüner pisze:
10 maja 2021, 21:04
A jakby tak polubienia niżej a posiadane odznaczenia wyżej?
Ogólnie to bardzo się cieszę, bo już się pogubiłem ile tego posiadam, a przyda się wiedzieć! ;)
No to akurat sekcja "Odznaczenia" jest nad polubieniami.

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Falerystyka mocno

Post autor: Ronon Dex »

Franklin Garamond pisze:
10 maja 2021, 22:31
Jak najbardziej. Jak jeszcze zaczniemy je nadawać, to w ogóle 😊
Oznaczam od razu @Helwetyk Romański, żeby nie uciekło, bo trzeba to pewnie w papierologii uwzględnić.
Nadawać można zacząć... tylko najpierw trzeba odznaczenie oficjalnie przyjąć czyli właśnie "w papierkologii uwzględnić". Na razie powstał wizerunek odznaczenia i... tyle.
Obrazek
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Falerystyka mocno

Post autor: Franklin Garamond »

Ronon Dex pisze:
11 maja 2021, 6:00
Franklin Garamond pisze:
10 maja 2021, 22:31
Jak najbardziej. Jak jeszcze zaczniemy je nadawać, to w ogóle 😊
Oznaczam od razu @Helwetyk Romański, żeby nie uciekło, bo trzeba to pewnie w papierologii uwzględnić.
Nadawać można zacząć... tylko najpierw trzeba odznaczenie oficjalnie przyjąć czyli właśnie "w papierkologii uwzględnić". Na razie powstał wizerunek odznaczenia i... tyle.
Po prawdzie, to i GPL też jeszcze też na etapie tworzenia jest, choć już pierwsi chętni rekruci się pojawiają 😊
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Falerystyka mocno

Post autor: Ronon Dex »

Franklin Garamond pisze:
11 maja 2021, 7:32
Po prawdzie, to i GPL też jeszcze też na etapie tworzenia jest, choć już pierwsi chętni rekruci się pojawiają 😊
W sumie to chyba już taka idea mikronacyjnych armii, że są cały czas "na etapie tworzenia"... wojen za bardzo i tak się toczy nie da, a więc pozostają kwestie organizacyjno-sprzętowe. Ale faktycznie trochę to zamarło, chcieliśmy wykombinować z Helwetykiem jakiś system zakupów z obrotem finansowym, ale Namiestnika nam dopadła realioza i nie skończyliśmy tego. Ale trzeba do tego wrócić i dokończyć ten system.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Falerystyka mocno

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Heinz-Werner Grüner pisze:
10 maja 2021, 21:04
A jakby tak polubienia niżej a posiadane odznaczenia wyżej?
Ogólnie to bardzo się cieszę, bo już się pogubiłem ile tego posiadam, a przyda się wiedzieć! ;)
No to akurat sekcja "Odznaczenia" jest nad polubieniami.

Obrazek
[/quote]

Oj,.. Źle się wyraziłem... Chodziło mi o to, żeby odznaki i posiadane odznaki były jedno pod drugim. ;)

Chyba, że jedna z opcji zostanie wyłączona (zakłądam, że raczej stara) ;)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek w Nowym Brzegu”