Przedsiębiorstwo Lotnicze "Volcan' Air"

Lotnisko w Nowym Brzegu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Przedsiębiorstwo Lotnicze "Volcan' Air"

Post autor: Ronon Dex »

Obrazek
Przedsiębiorstwo Lotnicze "Volcan' Air" jest stosunkowo niewielką, ale rozwijająca się firmą lotniczą. Powstała w czerwcu 2021 i jest prowadzona na Wyspach Przyjaźni. Na chwile obecną nie oferujemy stałych połączeń, ale dysponujemy już dwoma dużymi samolotami pasażerskimi.
Obrazek
Nasza specjalizacja to loty biznesowe oraz różnego rodzaju czartery... ponieważ jednak mamy umowę z Siłami Zbrojnymi RB na Wyspach Przyjaźni, a nasz personel to rezerwiści Sił Powietrznych to należy się spodziewać, że będziemy w Leocji częsty gościem. Jesteśmy wynajmowani równiez przez wojsko, a więc nasze samoloty będą również docierały do Bialeńskiej Bazy Lotniczo-Morskiej. Ponadto z racji wojskowych kontaktów pomiędzy Gwardią Palatynatu Leocji, a Siłami Zbrojnymi Republiki Bialeńskiej zapewne będziemy też wozili leockich wojskowych w ramach np. działań szkoleniowych na poligonach Wysp Przyjaźni.
Obrazek
Zapraszamy jednak leockich biznesmenów do korzystania z naszej oferty lotów biznesowych, ale takze turystycznych - pomimo militarnego charakteru Wysp Przyjaźni jest to również miejsce przyjazne turystyce, choć raczej nie masowej, a bardziej elitarnej. Dla takich połączeń oferujemy nasze samoloty RAT DT-700L, które zabierają zwykle 8-10 pasażerów w luksusowych warunkach.
Obrazek
Natomiast na miejscu można wyczarterować mniejsze maszyny typu RAT DD-M930, za pomocą których można zwiedzić np. tereny Sambanaafryki czy odbywać loty zwiedzając okolicę Wysp Przyjaźni.
Obrazek
ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OFERT NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA LOTNICZEGO
Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Przedsiębiorstwo Lotnicze "Volcan' Air"

Post autor: Ronon Dex »

W związku z faktem, że w moim dawnym kraju - de facto zapanowała dyktatura (zepewne dożywotni i "prezydent-generał"), co już wcześniej spodowało opuszczenie defitywne przeze mnie Bialenii - proszę o uznanie Volcan Air za przedsiębiorstwo działające na terenie Palatynatu Leocji.

Informuję, że Volcan Air powstało i funkcjonowało jako prywatne przedsiębiorstwo - bedące moją wyłączną prywatną własnością. W związku z tym mam prawo zrobić z nim, co zechcę - ponieważ żadne władze i nikt inny nie może rościć sobie do nich pretensji. Mam zamiar dalej działać w tym zakresie, ale jako przedsiębiorstwo zarejestrowane na terenie Palatynatu Leocji i działające na rzecz mojej nowej ojczyzny.

Po wydaniu decyzji o zarejestrwoaniu VA w Leocji - natychmiact dokonam rejestracji statków powietrznych, zgodnie z zasadami i formalnościami panującymi w Palatynacie Leocji.

Edycja>>> Na szczęście dyktatura bialeńska nie zdążyła zająć majątku Volcan Air - faszyści spod znaku Pawłowa i Ametysta spóźnili się o dokładnie o 9 minut... samoloty Volcan Air odleciały w kierunku Leocji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Przedsiębiorstwo Lotnicze "Volcan' Air"

Post autor: Ronon Dex »

Samoloty Volcan Air, którym udało się odlecieć na kilka minut przed zajęciem lotnisk przez służby dyktarora "zielonych bialeńczyków" lądują systematycznie w porcie lotniczym w Nowym Brzegu...

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Andrzej Płatonowicz Ordyński Stempel
Republika Bialeńska

Przedsiębiorstwo Lotnicze "Volcan' Air"

Post autor: Andrzej Płatonowicz Ordyński »

Powodzenia, Rononie!
/-/ Andrzej Płatonowicz Ordyński
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Przedsiębiorstwo Lotnicze "Volcan' Air"

Post autor: Ronon Dex »

Andrzej Płatonowicz Ordyński pisze:
10 lip 2022, 22:42
Powodzenia, Rononie!
Dziękuje bardzo... a przy okazji to myślę, że do końca tygodnia (w miarę wolnego czasu Namiestników) sprawa Oceanii się sfinalizuje, to zapraszam na jakąś ładną i spokojną wysepkę - w sam raz dla "mikronacyjnych dziadów", którym się już nie chce wykłócać z każdym o byle co... ;)

A co do twierdzeń, że niby te służby bialeńskie coś zajęły i przylot maszyn do Leocji jest fikcją i informację są sfabrykowane to oczywiście mógłbym to łatwo obalić prosząc o aktualna fotkę rzekomo przejętych maszyn, tak by nie było wątpliwości, że jest autentyczna, a nie archiwalna... W stylu niech postawią to co niby zagarnęli tuż przed jakimś dużym hangarem, dziobem do drzwi - wtedy by się to łatwo rozstrzygnęło. Bo napisać to sobie można wszystko, nawet to że się pół kraju "wysadziło w powietrze"... i tym podobne dyrdymały.

Ale nie zamierzam toczyć bezsensownych wojenek, w zasadzie o nic - bo zawsze sobie mogę te brakujące samoloty wyprodukować w RAT na terenie Leocji, szczególnie, że i tak dwa typy będą produkowane dla Gwardii Palatynatu Leocji - jeden jako dyspozycyjny (o czym już pisałem w innym temacie), a drugi jest najpoważniejszym kandydatem na leocki Air Force One.

Powiedzmy, że coś tam nawet na tym jedynym lotnisku przejęli... nie wszystko zdążyło odlecieć, część maszyn była w trakcie przeglądów czyli uziemiona. Tak więc niech im będzie, że coś tak sobie przejęli (skoro wolą tak, niż stworzyć coś swojego), ale i tak nawet nie wiedzieli ile tych maszyn było (poza dwoma pasażerskimi). Jednak część samolotów zdążyła odlecieć tuż przed "przymusową nacjonalizacją" (9 minut różnicy czasowej), a część to w ogóle była poza Bialenią od dłuższego czasu. Zresztą i tak te co są sobie przemaluję z czasem.

I życzę im miłej zabawy...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Interoceaniczny Port Lotniczy”