Wizyta robocza Marszałka Dworu Księstwa Sarmacji

Lotnisko w Nowym Brzegu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laurẽt Gedeon I
Przybysz
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji

Wizyta robocza Marszałka Dworu Księstwa Sarmacji

Post autor: Laurẽt Gedeon I »

Wasze Ekscelencje Namiestnicy,
Szanowni Mieszkańcy,
Dostojni Goście,


uprzedzając rychłą wizytę JKM Arkadiusza Maksymiliana na tej jakże pięknej ziemi leockiej wierzę, że to słuszny wybór by pierwszą wizytę zagraniczną rozpocząć właśnie tu. Przybywam wcześniej by dokonać wstępnej inspekcji apartamentów dla JKM oraz dworu książęcego oraz rozejrzeć się trochę w okolicy. Mam nadzieję, że mój samolot, który służy mi jeszcze od czasu gdy częściej bywałem w Gidenie uzyska wymagane zezwolenia na pobyt na każdym lotnisku, a w przypadku gdyby wymagane było dopełnienie jakiś formalności w tym zakresie oczywiście chętnie dopełnię takiego obowiązku.
Obrazek
Mimo, że to oficjalna wizyta to jednak nie wypada przybywać z pustymi rękoma, więc pozwoliłem sobie przywieźć w prezencie 5 skrzynek wybornego baridajskiego rumu dla Gospodarzy.
Obrazek
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Marszałek Dworu
JKM Księcia Sarmacji
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Wizyta robocza Marszałka Dworu Księstwa Sarmacji

Post autor: Franklin Garamond »

Wasza Ekscelencjo,

witam serdecznie na gościnnych, leockich ziemiach. Co prawda w depeszach dostałem informację, że Wasza Ekscelencja przybędzie chwilę przed Jego Książęcą Mością, ale nie sądziłem, że dzień przed i to w nocy. Pokoje w zachodnim skrzydle Palatium powinny być gotowe. Za podarki serdecznie dziękuję. Dobry, baridajski rum zawsze znajdzie miejsce w moim żołądku.

W razie czego pozostaję do dyspozycji.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Laurẽt Gedeon I
Przybysz
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji

Wizyta robocza Marszałka Dworu Księstwa Sarmacji

Post autor: Laurẽt Gedeon I »

Wasza Ekscelencjo,

dziękuję za to serdeczne powitanie i gościnność jaka mnie spotkała na Waszej ziemi. Niestety mam problemy z moim środkiem transportu, albo ciąży na mnie jakieś fatum, gdyż w większości pojawiam się nocą. Chyba będę musiał zmienić samolot na nowy gdyż to już druga naprawa.

Niemniej udało mi się zwodować swój pierwszy statek handlowy "Gidena I" w porcie w Nowym Brzegu, a jego kapitan Hektor Gideński dostarcza już towary do innych portów. Przyznam, że to bardzo ciekawe rozwiązanie gospodarcze.
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Marszałek Dworu
JKM Księcia Sarmacji
ODPOWIEDZ

Wróć do „Interoceaniczny Port Lotniczy”