Strona 1 z 1

Laudetur Iesus Christus!

: 26 lut 2020, 20:17
autor: Aurelio de Medici y Zep
Laudetur Iesus Christus!

Nietrudno dostrzec, że przeżywacie Państwo prawdziwy najazd turystów i dyplomatów ze Stolicy Apostolskiej. Również na mnie Palatynat Leocji wywarł niezmiernie pozytywne wrażenie. Postanowiłem zatem odwiedzić Wasze państwo, rozejrzeć się, pozwiedzać i zaprzyjaźnić się z tutejszą społecznością. Muszę przyznać, że poziom zorganizowania Państwa infrastruktury jest imponujący. Cieszę się, że nowe mikronacje mają tak wysoki poziom.

Z serca wszystkim błogosławię,
kard. Aurelio Lorenzo Carlo de Medici y Zep

Laudetur Iesus Christus!

: 26 lut 2020, 20:30
autor: Helwetyk Romański
Witamy gorąco Waszą Eminencję!

Intuicja nie zawodzi Waszej Eminencji. Nie powstrzymałem się od sporządzenia zgrubnych statystyk — w rzeczy samej, przedstawiciele Państwa Kościelnego stanowią obecnie najliczniejszą grupę gości w Palatynacie Leocji (z grona tych, którzy, powiedzmy, przekroczyli próg hotelu). Rzecz jasna, wszyscy bez wyjątku Rotryjczycy są mile widziani na gościnnej, leockiej ziemi. Pięknie dziękuję za dobre słowo i zachęcam do zwiedzania, czytania, nawiązywania kontaktów…

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Laudetur Iesus Christus!

: 27 lut 2020, 9:05
autor: Franklin Garamond
Witamy w Palatynacie Leocji! 🎈

Dość powiedzieć, że choć mikronacja młoda, to jednak staż mamy raczej znamienny. Przywykło się do pewnego poziomu bytowania.