Kłaniam się

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się!
Awatar użytkownika
Vladimir ik Lihtenštán
Przybysz
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Kłaniam się

Post autor: Vladimir ik Lihtenštán »

Wieść niesie, że Leocja stała się ostoją Powagi, inkubatorem inicjatyw i latarnią na pogrążających się w mroku oceanach Polinu, wskazującą drogę i nadającą dobry ton temu, czym powinny być mikronacje. Mówią, że Leocja wyznacza nowe trendy, wychodząc poza swoje granice, starając się integrować wszystkich mikronautów. Leocja to mikroświat. Nie ma już miejsca na małe, zamknięte w sobie twory, egzystujące przy swoich ogniskach i udające, że właśnie to ognisko jest największe, najcieplejsze i najjaśniejsze. Jak widmo nowej ery, widmo śmierci starego i narodziny nowego, nad wodami Polinu unosi się Leocki Duch, starając się reanimować blask, który niegdyś oślepił pewnego gimnazjalistę, kiedy pierwszy raz w 2008 roku zetknął się z Sarmacją.

Drogie i Drodzy! Nie przybywam w konkretnym celu, raczej chcę się rozejrzeć, może od czasu do czasu zabrać głos. Wydaje mi się, że siły już dawno opuściły ten awatar, by zaczynać swoją przygodę zupełnie od nowa. Truchłom pozwolić gnić, a żywym żyć. Być może, by przypomnieć sobie dawne czasy, zdobędę się jeszcze na to, by zasiać w sercach nieco zła i nienawiści, ale to tylko od święta.

Korzystając z okazji, chciałbym zwrócić uwagę Szanownej Administracji na moją iście słoniową nieporadność. Kiedyś pewien poseł na Sejm w Sarmacji tłumaczył się z nie tak oddanego głosu tym, że ma grube palce. Chyba i mnie dotyczy ta przypadłość puchliny palcowej. W systemie zostało założone, choć nieaktywowane konto Vladimira ik Lihtenštána, ale skoro mail aktywacyjny nie przychodził na podany adres, założyłem konto, z którego do Was piszę. Najprawdopodobniej zakładając konto dla Vladimira ik Lihtenštána, podałem zły adres e-mail. Szanowna Administracja może usunąć. Z przyjemnością używałbym teutońskiej wersji personaliów.

Kłaniam się więc Państwu i czekam na zachwyty lub anatemy.
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
rex sepulcrorum, baronet Królestwa Nowej Teutonii
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Kłaniam się

Post autor: Ignats ik Ruth »

🖤🤍💖
Á vá, jak super! W razie problemów z noclegiem zapraszam do teutońskiej samotni (na razie okropnie biednie opisanej), przyrządzę tam pokoik.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Kłaniam się

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Witam serdecznie. Chodzą słuchy, że kto raz zawita do Leocji to już się z niej nie jest w stanie odkochać...
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Kłaniam się

Post autor: Franklin Garamond »

Witamy serdecznie w Palatynacie Leocji! 🎈
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Karol Medycejski Stempel
Przybysz

Kłaniam się

Post autor: Karol Medycejski »

Dzień dobry wieczór.
Kłaniam się więc Państwu i czekam na zachwyty lub anatemy.
W Leocji zachwyty mogą się pojawić jak najbardziej, ale jeśli chodzi o te sprawy na "A", to raczej anteny, np. ISM, który cipuje ludzi (liczne dowody, wraz z niewymuszonym confessio Osoby Namiestnikowsko-Helwetyckiej, do odebrania na forum bialeńskim).
Awatar użytkownika
Samuel Radziwiłł Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Radziwiłł

Kłaniam się

Post autor: Samuel Radziwiłł »

I ja spieszę powitać na ziemi Leockiej. Kłaniam się nisko :)
(-)Samuel książe Radziwiłł
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Obrazek
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Kłaniam się

Post autor: Franklin Garamond »

Vladimir von Lichtenstein pisze:
03 sty 2022, 19:58
W systemie zostało założone, choć nieaktywowane konto Vladimira ik Lihtenštána, ale skoro mail aktywacyjny nie przychodził na podany adres, założyłem konto, z którego do Was piszę. Najprawdopodobniej zakładając konto dla Vladimira ik Lihtenštána, podałem zły adres e-mail. Szanowna Administracja może usunąć.
Pozwoliłem sobie abdykować niedoszłe konto z systemu.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Kłaniam się

Post autor: Helwetyk Romański »

Vladimir von Lichtenstein pisze:
03 sty 2022, 19:58
Kłaniam się więc Państwu i czekam na zachwyty lub anatemy.
Przecieram oczy i nie dowierzam. Mistrz Vladimir!
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Vladimir ik Lihtenštán
Przybysz
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Kłaniam się

Post autor: Vladimir ik Lihtenštán »

Franklin Garamond pisze:
03 sty 2022, 22:35
Vladimir von Lichtenstein pisze:
03 sty 2022, 19:58
W systemie zostało założone, choć nieaktywowane konto Vladimira ik Lihtenštána, ale skoro mail aktywacyjny nie przychodził na podany adres, założyłem konto, z którego do Was piszę. Najprawdopodobniej zakładając konto dla Vladimira ik Lihtenštána, podałem zły adres e-mail. Szanowna Administracja może usunąć.
Pozwoliłem sobie abdykować niedoszłe konto z systemu.
Niech Wam, Czcigodny Namiestniku, Hergolien Wielki wynagrodzi!
Helwetyk Romański pisze:
03 sty 2022, 23:45
Vladimir von Lichtenstein pisze:
03 sty 2022, 19:58
Kłaniam się więc Państwu i czekam na zachwyty lub anatemy.
Przecieram oczy i nie dowierzam. Mistrz Vladimir!
Mistrz Vladimir! Jak dawno już nikt się tak do mnie nie zwracał! Czy gdybym poczuł przypływ sił, mógłbym urządzić swoje atelier gdzieś w Leocji? Kolejne, arcyistotne pytanie - czy elegancka Leocja byłaby gotowa na przyjęcie sztuki niewyrafinowanej, wręcz prymitywnej, wymierzonej w kogoś lub coś? Zapytam też inaczej, nie żebym szukał inspiracji, co w Leocji jest świętością nieskalaną? Czego mówić lub robić się nie powinno? Gdzie wznieśliście swoje czcigodne sanktuaria? I w końcu - kto już bluźnił?

W jednej z pierwszych dyskusji na forum, widziałem, że pierwsi Leoci rozważali społeczny ostracyzm. To ciekawy mechanizm kształtowania rzeczywistości. Czy może już ktoś został zmuszony do opuszczenia Palatynatu? A może są to szlaki nieprzetarte?
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
rex sepulcrorum, baronet Królestwa Nowej Teutonii
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Kłaniam się

Post autor: Helwetyk Romański »

Vladimir von Lichtenstein pisze:
04 sty 2022, 10:14
Mistrz Vladimir! Jak dawno już nikt się tak do mnie nie zwracał!
Do Mistrza może nie, o Mistrzu — i owszem!

Vladimir von Lichtenstein pisze:
04 sty 2022, 10:14
Czy gdybym poczuł przypływ sił, mógłbym urządzić swoje atelier gdzieś w Leocji? Kolejne, arcyistotne pytanie — czy elegancka Leocja byłaby gotowa na przyjęcie sztuki niewyrafinowanej, wręcz prymitywnej, wymierzonej w kogoś lub coś?
1. Oczywiście.
2. Jeszcze jak!

Vladimir von Lichtenstein pisze:
04 sty 2022, 10:14
Zapytam też inaczej, nie żebym szukał inspiracji, co w Leocji jest świętością nieskalaną? Czego mówić lub robić się nie powinno? Gdzie wznieśliście swoje czcigodne sanktuaria?
Polecam lekturę tego oraz tego wątku. 😎

Vladimir von Lichtenstein pisze:
04 sty 2022, 10:14
I w końcu — kto już bluźnił?
Ostatnio [mention]Oswald Baskerville[/mention]. Wyraził przekonanie, na motywie tego pytania, że „nie czuje, by ta rzeczka musiała do czegokolwiek pasować” (tu: do konkretnej lokalizacji na mapie Leocji).

Vladimir von Lichtenstein pisze:
04 sty 2022, 10:14
W jednej z pierwszych dyskusji na forum, widziałem, że pierwsi Leoci rozważali społeczny ostracyzm. To ciekawy mechanizm kształtowania rzeczywistości. Czy może już ktoś został zmuszony do opuszczenia Palatynatu? A może są to szlaki nieprzetarte?
Myśmy w Palatynacie Leocji jeszcze nigdy nie uruchomili wobec kogokolwiek jakichkolwiek sankcji. Jeden, jedyny raz, 10 lutego 2020 roku miało miejsce pogrożenie palcem.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”