Wieści ze Skarlandu

Przedstawicielstwo dyplomatyczne Królestwa Skarlandu
Awatar użytkownika
Zbyszko Gustolúpulo Stempel
Obywatel

Wieści ze Skarlandu

Post autor: Zbyszko Gustolúpulo »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Helwetyk Romański pisze:
23 lut 2021, 12:42
Wiem, że z leockim Seohostem.pl mieliśmy trochę przebojów, ale w porównaniu z Az.pl różnica w cenie jest potężna.
To juz nawet Zenbox, ktorego sie trzymam od lat po podwyzkach jest tanszy! Chociaz ten wasz seohost to az podejrzanie tani 😅
emeryt i rencista,
Zbyszko Gustolúpulo
🏴‍☠️ Tropikańska Rewolucja 🏴‍☠️
⚽️ Tropikana Zlote Piaski ☀️
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Wieści ze Skarlandu

Post autor: Franklin Garamond »

Ile mieliśmy z Damianem ubawu, to nasze. Ciekawy pomysł, by finansować serwer gadżetami. Losowanie realnej flagi też bardzo! (To mi przypomina, że sam nie mam realnej leockiej flagi..., ani tych szklanek z herbem...)
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Coirloscadh Stempel
Przybysz

Wieści ze Skarlandu

Post autor: Coirloscadh »

Szczerze, to sześćset złoty nie jest największą sumą. Powinno im się zebrać, a jak nie to znajdą sobie tańszego usługodawcę
Obrazek
Niechaj Trwa Ostateczna Krucjata
/-/ Coirloscadh, Ostatni Romantyk

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Wieści ze Skarlandu

Post autor: Helwetyk Romański »

Cillian pisze:
23 lut 2021, 13:21
Powinno im się zebrać, a jak nie to znajdą sobie tańszego usługodawcę
Mam po tej linii jeden z problemów z wpłatą. Leocja: 170 zł. Austro-Węgry: 390 zł. Sarmacja z rozbudowaną infrastrukturą: 500 zł. Wydanie 640 zł na roczne utrzymanie forum, wydaje mi się, po prostu, nieekonomiczne. Drugi problem to brak Zrzutki lub innego pośrednika. Nie czuję się komfortowo, podając swoje realne personalia i adres rodziny (pod którym jestem zameldowany) w mikroświecie, a są to dane, które są przekazywane razem z przelewem bankowym. Dziękuję pan Zanik.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Coirloscadh Stempel
Przybysz

Wieści ze Skarlandu

Post autor: Coirloscadh »

Auć. Spodziewałem się, że wpłaty na utrzymanie są wiele większe xD No ale tak, bardzo nie ekonomicznie jeśli płaci się 670 za same forum
Obrazek
Niechaj Trwa Ostateczna Krucjata
/-/ Coirloscadh, Ostatni Romantyk

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Walencja
Kontakt:

Wieści ze Skarlandu

Post autor: Miguel de Catalan »

Helwetyk Romański pisze:
23 lut 2021, 12:42
Michał Jerzy Potocki pisze:
23 lut 2021, 12:25
Rozpoczęła się zbiórka na serwer oraz domenę w Skarlandzie: http://forum.skarland.eu/viewtopic.php?p=2306#p2306
Co w przypadku, gdy nie uda się zebrać wymaganej kwoty? Pytanie w pewnym stopniu zawiera tezę, bo wybrany usługodawca nie należy do najtańszych na rynku. Wiem, że z leockim Seohostem.pl mieliśmy trochę przebojów, ale w porównaniu z Az.pl różnica w cenie jest potężna.
Przekazałem Królowi propozycje zmiany hostingu. :)
Patrząc na takie zestawianie racja jest ze to nieekonomiczne.
/-/ Miguel Jorge de Catalan OSI
Presidente de la Generalidad
Príncipe de Scarlaña
Obispo de Lviv

Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksander Stempel
Obywatel

Wieści ze Skarlandu

Post autor: Aleksander »

Helwetyk Romański pisze:
23 lut 2021, 14:01
Mam po tej linii jeden z problemów z wpłatą. Leocja: 170 zł. Austro-Węgry: 390 zł. Sarmacja z rozbudowaną infrastrukturą: 500 zł. Wydanie 640 zł na roczne utrzymanie forum, wydaje mi się, po prostu, nieekonomiczne.
Dreamland - 100 zł hosting, 60 zł domena.
(-) Aleksander, r.s.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Wieści ze Skarlandu

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

To ja chciałbym zrobić zrzutkę na jeszcze nieistniejące, ale być może powstanie forum, np. Księstwa Styrii..
Wiecie, prestiż i te sprawy, zatem zbieram tylko 12000zł tylko na hosting i zaledwie drugie tyle na domenę...
Gdyby ktoś z łaski swojej chciał wpłacić to informuję, że minimalna kwota wpłaty to 500zł. W ramach podziękowań wpłacający dostanie list gratulacyjny i dożywotni uśmiech od mojej skromnej osoby.
Poniżej informacja dla tych co nie chcą płacić:
Nie lubię was. ;)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Wieści ze Skarlandu

Post autor: Ronon Dex »

Helwetyk Romański pisze:
23 lut 2021, 14:01
Cillian pisze:
23 lut 2021, 13:21
Powinno im się zebrać, a jak nie to znajdą sobie tańszego usługodawcę
Mam po tej linii jeden z problemów z wpłatą. Leocja: 170 zł. Austro-Węgry: 390 zł. Sarmacja z rozbudowaną infrastrukturą: 500 zł. Wydanie 640 zł na roczne utrzymanie forum, wydaje mi się, po prostu, nieekonomiczne.
Prawdopodobnie zamówili sobie usługę znacznie przekraczającą zapotrzebowanie. Sama kwota mnie nie dziwi... przez długi czas byłem jednym administratorów pewnego realowego forum w temacie DWS. Ilość postów była ogromna w porównaniu z forami mikronacyjnymi, załączników też cała masa, a o ruchu świadczy fakt, że aby to ogarnąć potrzebowaliśmy grupy administracyjno-moderatorskiej liczącej ponad 20 osób. Opłaty wynoszące ponad 600 zł były nie rocznie, ale co pół roku...

Tylko, że tam była taka potrzeba (zrzucała się na to regularnie ekipa administratorów), najwyraźniej Suderland przygotował sobie "miejsce sieciowe" znacznie przekraczające potrzeby i stąd takie opłaty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Walencja
Kontakt:

Wieści ze Skarlandu

Post autor: Miguel de Catalan »

Michał Jerzy Potocki pisze:
23 lut 2021, 16:25
Helwetyk Romański pisze:
23 lut 2021, 12:42
Michał Jerzy Potocki pisze:
23 lut 2021, 12:25
Rozpoczęła się zbiórka na serwer oraz domenę w Skarlandzie: http://forum.skarland.eu/viewtopic.php?p=2306#p2306
Co w przypadku, gdy nie uda się zebrać wymaganej kwoty? Pytanie w pewnym stopniu zawiera tezę, bo wybrany usługodawca nie należy do najtańszych na rynku. Wiem, że z leockim Seohostem.pl mieliśmy trochę przebojów, ale w porównaniu z Az.pl różnica w cenie jest potężna.
Przekazałem Królowi propozycje zmiany hostingu. :)
Patrząc na takie zestawianie racja jest ze to nieekonomiczne.
https://zrzutka.pl/r866hy
Utworzona została zrzutka na prośbę osób.
Z przecieków i nieoficjalnych wiadomości wiemy, że Skarland zmieni hosting na tańszy. Jednak za dotychczasową pomoc dziękujemy. I Wszelkim darczyńcom postaramy się to wynagrodzić. :-)
/-/ Miguel Jorge de Catalan OSI
Presidente de la Generalidad
Príncipe de Scarlaña
Obispo de Lviv

Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Walencja
Kontakt:

Wieści ze Skarlandu

Post autor: Miguel de Catalan »

Nowy hosting będzie taki jak ma Leocja. I jeszcze nie wiemy ale wyniesie albo mniej niż 100 albo ponad 100 ale mniej niż 200.
/-/ Miguel Jorge de Catalan OSI
Presidente de la Generalidad
Príncipe de Scarlaña
Obispo de Lviv

Obrazek
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ambasada Królestwa Skarlandu”