Spieler - filia w Leocji

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z posiadanymi przedsiębiorstwami
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Ana - Konstanz

Spieler - filia w Leocji

Post autor: Ludwik Tomović »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Heinz-Werner Grüner pisze:
06 lut 2021, 18:51
Wszyscy wiemy o co chodzi z "oranjes". Celowo pominąłem...
A u nas jaka była afera jak nasi(w sensie Polska) grali w czarnych ładnych parę lat temu! :P
Nie czarny, tylko obsydianowy!!!!11jedenjeden :P
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Ana - Konstanz 28
25-257 Ana - Konstanz
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Spieler - filia w Leocji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ignats ik Ruth pisze:
06 lut 2021, 19:33
Akurat przypadek włoski jest identyczny z holenderskim - grają w kolorze rodziny królewskiej. Przy Starosarmacji jest o tyle dziwnie, że de facto jest to reprezentacja Sarmacji. Dlatego, skoro woli grać pod szyldem prowincji, dziwi mnie, że mimo to gra w strojach w barwach KS, a nie STS. I jeszcze to, że istnieje - co dopiero w sumie do mnie dociera - reprezentacja Gelloni... (WTF w ogóle - nie było przyapdkiem w regulaminie MUP wymogu, by reprezentacje mogły zakładać tylko te części v-państw, które w swojej historii były niepodległe?).
Nie ja o tym decydowałem... Zapytaj. ;)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Spieler - filia w Leocji

Post autor: Ignats ik Ruth »

Heinz-Werner Grüner pisze:
06 lut 2021, 22:55
Nie ja o tym decydowałem...
Wiem, wiem. Nie krytykuję, tylko się dziwię. ;)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Spieler - filia w Leocji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Mnie najbardziej zdziwiło, że nawet sam Prokrustes zdaje sobie sprawę, że Gellonia to martwy twór.
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Ana - Konstanz

Spieler - filia w Leocji

Post autor: Ludwik Tomović »

Heinz-Werner Grüner pisze:
06 lut 2021, 23:46
Mnie najbardziej zdziwiło, że nawet sam Prokrustes zdaje sobie sprawę, że Gellonia to martwy twór.
Nie wiem czy było to zamierzone, ale "Prokrustes" i "martwy" w jednym zdaniu.... :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Ana - Konstanz 28
25-257 Ana - Konstanz
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Spieler - filia w Leocji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ludwik Tomović pisze:
06 lut 2021, 23:52
Heinz-Werner Grüner pisze:
06 lut 2021, 23:46
Mnie najbardziej zdziwiło, że nawet sam Prokrustes zdaje sobie sprawę, że Gellonia to martwy twór.
Nie wiem czy było to zamierzone, ale "Prokrustes" i "martwy" w jednym zdaniu.... :D
Nie zamierzone, ale nawet on, jedyny, który nawiązuje do gellońskiego pochodzenia nie wie czy to istenieje. ;)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Spieler - filia w Leocji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Szalenie miło mi poinformować, że po ogromnych trudach z koncepcją i w dodatku nieco przez przypadek, ale w końcu udało się!
Prowadzony przeze mnie klub w leockiej lidze otrzymał komplet strojów domowych i wyjazdowych. Inspiracja przyszła niespodziewanie, a wszystko to dzięki mojemu oblubieniu z dzieciństwa, P. Schmeichelowi... Urzekło mnie zdjęcie i postanowiłem wykorzystać.
Obrazek*
Poniżej prezentacja strojów FC Terina:
ObrazekObrazek
oraz koszulki imienne dla mnie i grającego asystenta trenera
ObrazekObrazek

Produkcja będzie się odbywać w leockim oddziale Spielera w strefie NOP.


* Było: https://i0.wp.com/footballshirtcollecti ... C458&ssl=1.
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Francis D. Blackwood
Obywatel

Spieler - filia w Leocji

Post autor: Francis D. Blackwood »

Obrazek
Blackwood Innovations
ZO 10.07.21.01
10.07.2021
Zapytanie Ofertowe
dotyczące zakupy ubrań sportowych
Firma Blackwood Innovations zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na dostawę zestawów ubrań sportowych dla Firmy Blackwood Innovations, Działu Szkoleń Pracowników Ochrony Życia i Mienia.
Firma Spieler w opinii zleceniodwacy, rozumianej przez Blackwood Innovations spełnia wszystkie wymogii do zaprojektowania oraz wykonania ubrań. Firma składa zamówienie na dostarczenie 300 egzemplarzy górnej części ciała, rozumianej jako koszulki. 300 egzemplarzy na odzieży dolnej części ciała, rozumianej jako spodenki. Poniżej przedstawiamy dokładną specyfikację dotyczącą zamówienia.

Specyfikacja, opis zamówienia do Zapytania Ofertowego:

1.1 Specyfikacja zamówienia:
  • 100- koszulek na krótki rękaw, w kolorze biało-czarny. Na lewej stronie logotyp firmy, numerowane koszulki z tyłu od 1 do 100;
  • 100- krótkich spodenek, długość nogawki powinna kończyć się tuż nad kolanem, w kolorze biało-czarnym. Na lewej nogawce logotyp firmy, numeracja spodenek w okolicy prawego uda od 1 do 100;
Uwaga!
Materiał powinien być wykonany z materiału, który posiada następujące cechy: lekkość materiału, oddychalność, posiadające właściwość szybkoschnącą, zapewniające swobodę ruchów, elastyczne.

1.2 Specyfikacja zamówienia:
  • 100- koszulek bez rękawów, w kolorze biało-czarnym. Na lewej stronie logotyp firmy, numerowanie koszulki z tyłu od 1 do 100;
  • 100- krótkich spodenek, długość nogawki powinna kończyć się w połowie uda, w kolorze biało-czarnym. Na lewej nogawce logotyp firmy, numeracja spodenek w okolicy prawego uda od 1 do 100;
Uwaga!
Materiał powinien być wykonany z materiału, który posiada następujące cechy: lekkość materiału, oddychalność, posiadające właściwość szybkoschnącą, zapewniające swobodę ruchów, elastyczne.

1.3 Specyfikacja zamówienia:
  • 100-koszulek z długim rękawem, w kolorze biało-czarnym. Na lewej stronie logotyp firmy, numerowanie koszulki z tyłu od 1 do 100;
  • 100- spodenek z długimi nogawkami, w kolorze biało-czarnym. Długość nogawki powinna kończyć siętuż nad kostką. Na lewej nogawce logotyp firmy, numeracja spodenek w okolicy prawego uda od 1 do 100;
Uwaga!
Materiał powinien być wykonany z materiału, który posiada następujące cechy: lekkość materiału, oddychalność, posiadające właściwość szybkoschnącą, zapewniające swobodę ruchów, elastyczne.

Firma Blackwood Innovations zobowiązuje się do przekazania wszelkich informacji, projektów graficznych w celu przygotowania ubrań. Ponadto zaznacza, że życzy sobie do wglądu przygotowany projekt przed sfinalizowanej współpracy.
Blackwood Innovations czeka dwa tygodnie (tj. do 24.07.2021) na odpowiedź firmy Spieler.


Podpisano,
Obrazek
United We Stand, Divided We Fall !
Obrazek
Członek Klubu Senackiego Leones ex Leocji, Mąż Zaufania
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Spieler - filia w Leocji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek

Szanowny Panie Blackwood,

Zakład specjalizuje się w produkcji tego typu towaru, ale obecnie ma problemy kadrowe. Postaramy się rozwikłać nasze wewnętrzne problemy jak najprędzej.
Spieler przedstawi swoją propozycję w ciągu najbliższego tygodnia...

Z wyrazami szacunku,

Heinz-Werner Grüner
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Spieler - filia w Leocji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Kolejna drużyna zgłosiła się do nas w ramach wsparcia technicznego.
Miło nam poinformować, że w strojach naszej firmy, Spieler wybiegną piłkarze Czarnych Wilków!

Prezentacja strojów domowych i wyjazdowych
ObrazekObrazek
I starym zwyczajem przekazujemy dedykowaną koszulkę dla trenera.
Obrazek
Niech sprzęt marki Spieler służy Czarnym Wilkom przez lata!
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Spieler - filia w Leocji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Producent troszkę się pośpieszył... Niestety nie mogę usunąć pierwszego posta, więc zostawiam...
Natomiast ulegną zmianie kosmetyczne detale.
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedsiębiorstwa w Leocji”