„2 dni w Sztumie” [poza tematem]

Filateliści wszystkich krajów, wymieniajcie się!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Coirloscadh Stempel
Przybysz

„2 dni w Sztumie” [poza tematem]

Post autor: Coirloscadh »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Józef Wilhelm Potocki pisze:
02 mar 2021, 23:10

Aha, czyli jak ktoś ma inne poglądy to dzieciak od razu. Jakiś trol się pojawia, to zamiast zbanować lub zignorować, to roznosi się na innych. Dumni jesteście z siebie?
Trolli banuje się dopiero wtedy kiedy łamią zasady zabawy, a nie dlatego że kogoś sukcesyjnie denerwują a ten ktoś nie potrafi się uratować xD. Nie wiem z czego mam być dumny. Że walczę o wolność słowa? Tak.
Józef Wilhelm Potocki pisze:
02 mar 2021, 23:10

Bo nie wiem co miały na celu te działania. Trzymajcie swoje sprawy w swoich krajach, a nie przynosicie do innych. A jak oni was upomną to zamiast dogadać się, to stawać okoniem. Naprawdę nie rozumiecie że zabawa polega na tym, że wszyscy się dobrze bawią?
Jeśli mamy trzymać swoje sprawy w swoich krajach, to proszę przestać informowania Leocji o tym co się dzieję w RON, bo są to sprawy RON które muszą zostać w RON. Dobra zabawa to taka, w której dobrze się bawię. Szczerze, nie obchodzi mnie jak bawi się reszta :) Dopóki ja się śmieję to jest fajnie
Obrazek
Niechaj Trwa Ostateczna Krucjata
/-/ Coirloscadh, Ostatni Romantyk

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Józef Wilhelm Potocki Stempel
Obywatel
Kontakt:

„2 dni w Sztumie”

Post autor: Józef Wilhelm Potocki »

M2.r pisze:
02 mar 2021, 23:10
Mózg ci się lasuje, bo nie wiem jak dotarliśmy do momentu, w którym porównujesz mema z realnym problemem. Tacy jak Ty są właśnie największymi szkodnikami w KK.

Kończę dyskusję, bo niedobrze mi jak Pana ambasadora widzę, bydlaku.
Aha, czyli uważa pan, że krzywdzenie innych istot jest memem i jest śmieszne. To Pana można nazwać bydlakiem, tak Pana. Nikt nie neguje realnych problemów z którymi boryka się kościół, jednak "murzynowi" chodziło o duchownych kościoła Rotryjskiego. Nie zapomnijmy również kto doprowadził, że dyskutujemy o takich tematach.
/-/ Józef Wilhelm Potocki h. Pilawa
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Palatynie Leocji i Pustkowiach Winków
Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu


Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

„2 dni w Sztumie” [poza tematem]

Post autor: Franklin Garamond »

Jeśli Panowie chcą kontynuować tę „dyskusję”, to rekomenduję zmianę forum. Mam już serdecznie dość czytania tego festiwalu dziecięcych przepychanek. Przypuszczam, że nie tylko ja, jak już padało wcześniej w tym wątku.

Apeluję o poszanowanie charakteru Palatynatu Leocji i oddalenie się od komputera na co najmniej dobę, a przynajmniej od leockiego forum.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Józef Wilhelm Potocki Stempel
Obywatel
Kontakt:

„2 dni w Sztumie” [poza tematem]

Post autor: Józef Wilhelm Potocki »

Cillian pisze:
02 mar 2021, 23:16
Jeśli mamy trzymać swoje sprawy w swoich krajach, to proszę przestać informowania Leocji o tym co się dzieję w RON, bo są to sprawy RON które muszą zostać w RON. Dobra zabawa to taka, w której dobrze się bawię. Szczerze, nie obchodzi mnie jak bawi się reszta :) Dopóki ja się śmieję to jest fajnie
1. Pełnię funkcję ambasadora i mam taką pracę.
2. Nie informuje innych i nie robię znaczka o tym, że ktoś zgłosił coś do trybunału lub został skazany, tylko o sprawach strikte związanych z wydarzeniami lub wysyłałam zaproszenia albo listy gratulacyjne.
3. A państwo wyciąga sprawy wewnętrzne KS, roznosi po UNP i Dreamlandzie, a następnie jak wirus zaraża tym inne kraje.
/-/ Józef Wilhelm Potocki h. Pilawa
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Palatynie Leocji i Pustkowiach Winków
Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu


Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

„2 dni w Sztumie” [poza tematem]

Post autor: Joahim von Ribertrop »

Miałem zamiar pokomentować część rzeczy tu napisanych.
Ale doszedłem do wniosku, że szkoda nerwów.
I innym też życzę tego wniosku.
Awatar użytkownika
Joanna Izabela
Cesarstwo Teutonii

„2 dni w Sztumie” [poza tematem]

Post autor: Joanna Izabela »

No to ze wzgledu na to, że Leocja sobie nie zyczy takich rozmow to polecam w tym miejscu przestac. A skoro zarzuty sa co do KD i UNP to wiadomo gdzie nas szukac. Od razu tylko informuje ze raczej 1) Nikt nie usunie obrazka Maryi z Tecza 2) Szczerze watpie, ze ktos zbanuje za trolling inna osobe 3)"jestem ambasadorem" nie zadziala bo czym innym jest dzialanie jako ambasador w tej roli kiedy reprezentuje sie panstwo, a czym innym obrywanie za prywatne zdanie. Mozna oczywiscie zamknac temat bo 2 dni pierdzielenia o tym samym jest nudne ale jakos chyba sie ba to nie zanosi.
Awatar użytkownika
Aleksander Stempel
Obywatel

„2 dni w Sztumie” [poza tematem]

Post autor: Aleksander »

Obrazek
(-) Aleksander, r.s.
Zablokowany

Wróć do „Światowy Związek Filatelistyczny”