Ambasada Królestwa Santery

Przedstawicielstwo dyplomatyczne Królestwa Santery
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Ambasada Królestwa Santery

Post autor: Helwetyk Romański »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Bruno Petrowicz Catalan pisze:
02 sty 2022, 6:29
No cóż, wiedziałem że entuzjazmu to raczej nie wzbudzi, bo sprawę wcześniej konsultowałem, ale taka była decyzja większości i stało się. Mam tylko skromna nadzieje że nie będzie gorzej niż było, bo zostanie powrót na stare śmieci z podkulonym ogonem.
Nie uważam się za eksperta klasy [mention]Franklin Garamond[/mention], ale jednak trochę w temacie działam, nawet dostaję za to waluty wymienialne. Jeżeli miałbym wskazywać przykłady tego, w jakich dziedzinach w mikronacjach większość nie powinna decydować, sprawy techniczne byłyby jednymi z nich.

Przyznam, że nie mogę zrozumieć tak rewolucyjnego z mojej perspektywy kroku, jakim jest zmiana forum, przy jednoczesnym braku zauważalnej jakościowej zmiany na lepsze. Owszem, nowe forum działa lepiej na urządzeniach mobilnych, ale z drugiej strony w praktyce wyklucza udział w międzynarodowych przedsięwzięciach oraz atakuje reklamami z każdej możliwej strony.

Generał Fleszar wyraził „nadzieję że po tej przeprowadzce będą panowie zaglądać do nas tak jak dotąd, a może i częściej”. Obawiam się tego, że rezultat będzie idealnie przeciwny do zamierzonego. Wiem, że ludzie z mikroświata śledzą na bieżąco wykres Instytutu Statystyk Międzynarodowych. Nieobecność Królestwa Santery na pewno nie pomoże widoczności kraju w mikroświecie.

Istnieją złe darmowe rozwiązania, z których korzystają Felencja, Insulia, Muratyka i Winkulia — konta w serwisie CT8. Złe, ponieważ Facebook konsekwentnie blokuje wszystkie odsyłacze z tej domeny. W tym przypadku to jednak porównanie kataru do ostrego zapalenia płuc. Z wyłączeniem Insulii wszystkie te kraje są obecne w Nowinach, co, moim zdaniem, jest niezłym punktem wyjścia do poprawienia zasięgów.

Gdyby to zależało ode mnie, uciekałbym z nowego forum jak najszybciej, póki jeszcze koszty tej operacji są stosunkowo niewielkie. Oczywiście, nie z powrotem na Darmowe Fora.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Ambasada Królestwa Santery

Post autor: Franklin Garamond »

Helwetyk Romański pisze:
02 sty 2022, 12:38
Nie uważam się za eksperta klasy @Franklin Garamond
Już mnie tak nie chwalcie, bo się zarumienię. Nie jestem żadnym ekspertem. Chyba, że wywołujecie mnie tu w temacie niedemokratyczności decyzji.

W każdym razie zgadzam się, żeby rozwiązań technicznych nie oddawać pod opiekę procesów demokratycznych. One muszą być podjęte i podjęte muszą być w najlepszym interesie ogólnie pojętej państwowości.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ambasada Królestwa Santery”