Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacyjnym sportem
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Ana - Konstanz

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Ludwik Tomović »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Fajna kolekcja, ale jednego klubu mam więcej niż Ty, bo widzę u Ciebie tylko jeden egzemplarz :)

Co do koszulek Leocji, jakby była w dobrej cenie, to bym też wziął, w sumie nawet bez personalizacji
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Ana - Konstanz 28
25-257 Ana - Konstanz
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Piotr vel Bocian »

Oswald Baskerville pisze:
18 maja 2022, 11:55
Ignats ik Ruth pisze:
18 maja 2022, 11:54
Piotr vel Bocian pisze:
18 maja 2022, 11:05
Czterech zawodników ma WR równe +7 i wyżej
Pięciu zawodników ma +5 do +6
Czterech zawodników ma +3 lub +4
Wando! Jak to się robi, będąc jednocześnie w strefie spadkowej?!
Ty, dobre pytanie! Ja też bym chciał wiedzieć, chociaż mam od niedawna podejrzenie. Trenerze Bocianie, oświecicie nas?
Ja się z wiedzą nie ukrywam, co więcej wszędzie gdzie poruszony jest dany temat, to ją przekazuję.

Przeczytałem kiedyś i się tego trzymam od początku, że WR zależy od średniej formy zawodników oraz od odsetka meczów, w których w danym sezonie piłkarz zagrał. Oczywiście im wyżej tym lepiej.

W przypadku kupionych zawodników udział odnosi się do wszystkich meczów zespołu (najbardziej opłaca się więc kupować piłkarza na początku sezonu)
W przypadku zawodników ze szkółki udział odnosi się do meczów jakie w danym sezonie zostały jeszcze do rozegrania (termin przyjęcia zawodnika ze szkółki to już indywidualne podejście trenera - w zależności czy piłkarz będzie w meczach grał).

[mention]Ignats ik Ruth[/mention] [mention]Oswald Baskerville[/mention]
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Oswald Baskerville »

Odpowiadając [mention]Piotr vel Bocian[/mention] [mention]Ludwik Tomović[/mention] [mention]Guedes de Lima[/mention]: na pewno widziałem fajną ofertę zrobienia koszulki sportowej, gdzie można nadrukować cokolwiek się chce - od góry do dołu można zaplanować wzór, razem z herbem drużyny i logo narracyjnego producenta. Gdy znajdę, wrzucę do wątku o gadżetach, który wspomniał Piotr.

Dziękuję też za odpowiedź w temacie WR :) Osobiście uważam, że oprócz formy i liczby meczów liczy się też jakość tych meczów, czyli oceny gry piłkarzy w meczach. Zauważyłem ostatnio, że można nawet wysoko przegrać mecz, ale WR stopniowo rośnie, pod warunkiem, że nasza gra była "dobra". Co to znaczy "dobra" gra w meczu, który przegraliśmy kilkoma golami? Moim zdaniem to znaczy po prostu tyle, że dobrze przeczytaliśmy rywala, ustawiliśmy właściwą taktykę, wyciągnęliśmy maksa z możliwości naszych piłkarzy. A że przegraliśmy? No cóż, rywal był mocniejszy. Jeśli mam rację, a przeczuwam, że mogę przynajmniej być blisko, to by znaczyło, że gra w bardzo fajny i dość łagodny sposób traktuje słabsze drużyny oraz nagradza trenerów, którzy ustawiają w miarę znośne taktyki.
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Franklin Garamond »

Ja nie wiem jak to działa. Po meczu, gdzie zawodnik strzela 3 gole, WR mu leci z 3 do 0. Gdzie sens? Gdzie logika?
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Oswald Baskerville »

Franklin Garamond pisze:
18 maja 2022, 14:52
Ja nie wiem jak to działa. Po meczu, gdzie zawodnik strzela 3 gole, WR mu leci z 3 do 0. Gdzie sens? Gdzie logika?
Ile ma lat? Jaka średnia forma? Ile meczów w sezonie? Jaka ocena za ten mecz z hattrickiem?
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Franklin Garamond »

Oswald Baskerville pisze:
18 maja 2022, 14:55
Franklin Garamond pisze:
18 maja 2022, 14:52
Ja nie wiem jak to działa. Po meczu, gdzie zawodnik strzela 3 gole, WR mu leci z 3 do 0. Gdzie sens? Gdzie logika?
Ile ma lat? Jaka średnia forma? Ile meczów w sezonie? Jaka ocena za ten mecz z hattrickiem?
32/15? nie wiem gdzie to sprawdzić, nie mam premium/20/15
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Piotr vel Bocian »

Oswald Baskerville pisze:
18 maja 2022, 14:22

Dziękuję też za odpowiedź w temacie WR :) Osobiście uważam, że oprócz formy i liczby meczów liczy się też jakość tych meczów, czyli oceny gry piłkarzy w meczach. Zauważyłem ostatnio, że można nawet wysoko przegrać mecz, ale WR stopniowo rośnie, pod warunkiem, że nasza gra była "dobra". Co to znaczy "dobra" gra w meczu, który przegraliśmy kilkoma golami? Moim zdaniem to znaczy po prostu tyle, że dobrze przeczytaliśmy rywala, ustawiliśmy właściwą taktykę, wyciągnęliśmy maksa z możliwości naszych piłkarzy. A że przegraliśmy? No cóż, rywal był mocniejszy. Jeśli mam rację, a przeczuwam, że mogę przynajmniej być blisko, to by znaczyło, że gra w bardzo fajny i dość łagodny sposób traktuje słabsze drużyny oraz nagradza trenerów, którzy ustawiają w miarę znośne taktyki.
Wydaje mi się, że schodzimy w głąb tematu. To co piszesz, owszem wpływa na wygraną meczu, ale nie wpływa bezpośrednio na WR, a o tym rozmawiamy. Bo idąc tym tropem można by powiedzieć, że na WR wpływa weekend, bo wtedy mamy wolny czas i możemy napisać notkę prasową i za zdobyte pieniądze wysłać zawodnika na trening, dzięki czemu polepszy sobie formę, co wpłynie na WR :)

Żeby pokazać o co mi chodzi rozpisałem schemacik.
Bez śmiechów proszę tylko, robiłem to naprędce i nie wypisywałem wszystkich elementów - chciałem tylko pokazać jak według mnie wygląda ten zamknięty krąg.

Obrazek
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Ignats ik Ruth »

Dajcie Bocianowi profesurę z trenerki, bo mu się należy! :D

Pięknie dziękuje za rozjaśnienie tematu WR.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Oswald Baskerville »

Franklin Garamond pisze:
18 maja 2022, 14:58
Oswald Baskerville pisze:
18 maja 2022, 14:55
Franklin Garamond pisze:
18 maja 2022, 14:52
Ja nie wiem jak to działa. Po meczu, gdzie zawodnik strzela 3 gole, WR mu leci z 3 do 0. Gdzie sens? Gdzie logika?
Ile ma lat? Jaka średnia forma? Ile meczów w sezonie? Jaka ocena za ten mecz z hattrickiem?
32/15? nie wiem gdzie to sprawdzić, nie mam premium/20/15
Zapytałem o 4 rzeczy, podałeś mi 5 danych :D A jeszcze powiedz, o którego piłkarze chodzi.

A z odpowiedzią trenera Bociana się tym razem nie zgodzę. Ja z ostatnich 5 meczów wyciągnąłem tylko 7 pkt., wyraźnie przegrałem dwa mecze i jeden zremisowałem. Mimo to WR idzie stabilnie w górę, nawet u zawodników, którzy zagrali swoje pierwsze mecze od dawna, bo ocena gry mojego zespołu była niezła. Zauważam też, że WR rośnie wyraźniej, gdy zaliczam te dobrze ocenione mecze, nawet gdy przegrywam.
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Ignats ik Ruth »

Oswald Baskerville pisze:
18 maja 2022, 15:15
Franklin Garamond pisze:
18 maja 2022, 14:58
32/15? nie wiem gdzie to sprawdzić, nie mam premium/20/15
Zapytałem o 4 rzeczy, podałeś mi 5 danych :D A jeszcze powiedz, o którego piłkarze chodzi.
ja zrozumiałem [mention]Franklin Garamond[/mention] tak, że "15? nie wiem gdzie to sprawdzić, nie mam premium" to jest jedna odpowiedź i dot. jednej danej.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Piotr vel Bocian »

Franklin Garamond pisze:
18 maja 2022, 14:52
Ja nie wiem jak to działa. Po meczu, gdzie zawodnik strzela 3 gole, WR mu leci z 3 do 0. Gdzie sens? Gdzie logika?


Chodzi o Tiberio Bettega z LTF Nowy Brzeg?

Wszystkie statystyki są ogólnodostępne gdy się wejdzie na zawodnika. Konto VIP daje jedynie więcej możliwości jeśli chodzi o przegląd całej kariery itp.

Patrząc na jego statystyki to z zagrał w 20 na 23 mecze. Nie mam pojęcia jaką ma formę, bo tego nikt nie widzi poza trenerem zespołu, ale ma na koncie 18 bramek, 8 razy w Jedenastce Kolejki. Ocenę za mecz z hattrickiem dostał 15 (najwyższa ocena z zespołu) i został zawodnikiem meczu.

Jednak Bettega ma 32 lata i to już go stawia na nieco przegranej pozycji, jeśli chodzi o dodatnie WR. Wyżej niż +2 lub +3 to wątpię by miał.
Zaznaczę, że poprzednim sezonie zagrał w 15 meczach i (jak zakładam) jego WR było minusowe, bo z 12 belek umiejętności w tym sezonie spadło mu do 11. Niewiele więc potrzeba by staruszek się "stoczył" w statystykach.

Dziwny jest ten spadek z +3 -> 0. Może to na początku było minus 3? Nie mam pojęcia.

[mention]Oswald Baskerville[/mention]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w Leocji”