Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Archiwa ligi narodowej w Xpert Eleven
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

O. To ciekawe. :O
( — ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Vilarte »

W ten weekend spora część uwagi publiczności skupia się na rajdzie, ale liga rozegrała dzisiaj 12. kolejkę:
Radzivon - Wandowiczanka 2-1
Radzivon w ostatniej chwili wymęczył zwycięstwo nad outsiderem - w 91. min trafił Jian, dzięki temu nadal mają szansę się utrzymać.
Impact - Terina 0-3

Terina pewnie pokonała Impact, chociaż przypłaciła to długą kontuzją Nowobrzeskiego - do 15 października, a więc nawet z rehabilitacją sezon może być dla niego skończony.
NKAK - Diana 0-3

Ana-Konstanz nie zatrzymała Diany, chociaż po I połowie było bez bramek; angemontczycy szykują się już na rewanż finału pucharu.
LTF-Astishuser 2-0

LTF chyba już tylko chce umocnić się na trzecim miejscu, dzisiaj dwa przebłyski wystarczyły, by zdobyć trzy punkty, być może też oszczędzali siły na finał.
Obrazek
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Franklin Garamond »

IT'S COMING HOME!!!!1111111111111111111111111jedenjedenjeden

Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Orjon Surma Stempel
Dyspozytor Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Dziadów

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Orjon Surma »

Surmeńska Leocka Telewizja dała z siebie całe 30% i zrelacjonowała oba mecze.
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Oswald Baskerville »

T E L E G R A M


Żyję STOP Gratuluję Dianie mistrzostwa STOP Dyskusje organizacyjne rozpocznę w środę STOP Wybaczcie STOP


[mention]Vilarte[/mention] [mention]Heinz-Werner Grüner[/mention] [mention]Ignats ik Ruth[/mention] [mention]Oswald Baskerville[/mention] [mention]Samuel Radziwiłł[/mention] [mention]Franklin Garamond[/mention] [mention]Ludwik Tomović[/mention] [mention]Piotr Romanow[/mention] [mention]Piotr vel Bocian[/mention] [mention]Anastasia Windsachen[/mention] [mention]Fatima Marcjan-Chojnacka[/mention] [mention]Sophie[/mention] [mention]Helwetyk Romański[/mention] [mention]Orjon Surma[/mention] [mention]Zbyszko Gustolúpulo[/mention]
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Gratulacje dla [mention]Vilarte[/mention] za majstra! Działo się, ale wygrałeś "miętko".
A Herr [mention]Oswald Baskerville[/mention] dzięki, wybaczam. ;)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Vilarte »

Gratuluję jeszcze raz wszystkim, którzy współtworzyli ligę leocką w tym sezonie, i mam nadzieję że raporty poszły wszystkim co najmniej tak, jak oczekiwali :)

Pomijając wstępy - kończę dzisiaj przygodę z LPPL. Po wrzuceniu tego posta zrezygnuję z posady trenera w x11 i proszę adminów o skasowanie Diany Angemont (tzn. nieobsadzanie jej innym trenerem, wtedy system powinien skasować ją z chwilą startu nowego sezonu). Dzięki temu we wszystkich statystykach będzie sobie figurować pod oryginalną nazwą.
Miałem nadzieję, że uda się zakończyć historię klubu z przytupem i w sumie się to udało, nie wyszedł jedynie puchar, ale dojście do finału to też fajna sprawa :D
Daję sobie spokój z kilku przyczyn - z jednej strony muszę przyciąć trochę czas spędzany w mikronacjach, więc siłą rzeczy w pierwszej kolejności redukuję aktywność poza Sarmacją. Z drugiej strony stwierdziłem, że bardziej mnie pasjonuje budowanie klubu od zera i wspinanie się powoli na szczyt (a czasem po drodze spadanie na dół i wspinanie się znowu), bardziej niż obrona tego szczytu po jego zdobyciu. Podział ligi i przez to wyraźne skrócenie sezonu to jeszcze inna sprawa.
Magazyn Punkt - postaram się kogoś namówić, żeby go kontynuował, a jeśli się nie uda, to zostawiam do dyspozycji adminom. Oczywiście będę się starał śledzić wyniki ligi w miarę czasu i podrzucać pomysły, jeśli mi coś kreatywnego przyjdzie do głowy.
No i tyle.
Obrazek
[mention]Oswald Baskerville[/mention] [mention]Franklin Garamond[/mention]
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

W końcu mniejsza konkurencja xD

A tak serio to wielka szkoda ale decyzja zrozumiała. Dziękuję za wspólną zabawę i życzę ponownych sukcesów. :)
( — ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nie ukrywam, że to spore zaskoczenie. Nie spodziewałem się, że Diana "zbankrutuje". Czasami jednak przychodzi weryfikacja z reala czy inne warunki, które powodują znięchęcenie, ale cóż zrobić.
Szkoda, że akurat teraz, ale życzę powodzenia i wszystkiego dobrego!
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Franklin Garamond »

Kończy się w takim wypadku pewna era w LPPL. Dzięki piękne za wszystkie sezony, w których przyszło nam się mierzyć. No i przede wszystkim dzięki za uratowanie ligi przed zdechnięciem po pierwszym sezonie.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

No cóż. Tak jak Santi, myślałam nad tą decyzją już dłuższy czas. I w końcu ją podjęłam. Niestety ja również muszę zrezygnować i oddać klub. Real, jak i obowiązki w Sarmacji plus inne rzeczy niestety sprawiają, że zaczynam mieć problem i małą niechęć do grania. Może po prostu lepiej czasami skupić się na swoim podwórku niż na innym i mieć tego mniej. Więc męczyć się dalej nie ma sensu. LPPL będę wspominać dobrze, dzięki niej zaczęłam swoją przygodę z x11 dokładnie rok temu. Dziękuję za świetną zabawę i życzę wszystkim dalszych sukcesów!
( — ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum LPPL”