Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacyjnym sportem
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Piotr vel Bocian »

W dniu 6.01.2021, z inicjatywy Namiestników [mention]Franklin Garamond[/mention] i [mention]Helwetyk Romański[/mention] w ramach Mikroświatowej Unii Piłkarskiej została powołana reprezentacja Palatynatu Leocji w piłce nożnej.

Autorem przedsięwzięcia był [mention]Heinz-Werner Grüner[/mention], a po ogólnej dyskusji pierwszym trenerem reprezentacji mianowany został [mention]Piotr vel Bocian[/mention].

Zawodnicy występują w czarnych koszulkach oraz czerwonych spodenkach. Obie części stroju ozdobione są białymi elementami. W przypadku stroju zapasowego są to białe koszulki i spodenki, ozdobione czarnymi elementami.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Powodzenia! Może w ramach prowadzenia dalszej współpracy pomogę zaprezentować koszulki specjalnie wykonane dla Leocji?
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Piotr vel Bocian »

Jak najbardziej poproszę. Zawodnicy z pewnością będą zmotywowani otrzymaniem nowych, profesjonalnych strojów :)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ok. Palatynat nie ma formalnie związku piłkarskiego, ale to szybko można nadrobić, wiec zamiast logo to ma być flaga?
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

No dobra. Troszeńkę się pobawiłe, ale z racji j.w. znalazłem tylko tego lwa leockiego z rajdu.. :)
I teraz tak:
ObrazekObrazek
Dla wersji domowej z flagą / z lwem

ObrazekObrazekObrazek
Dla wersji wyjazdowej z flagą / z lwem / odwrócenie kolorów czerni i czerwieni...

Nie chciałem identycznych robić, no bo jednak trzy charakterystyczne paski to się kojarzą z pewną firmą.
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Helwetyk Romański »

Piotr vel Bocian pisze:
07 sty 2021, 0:36
W dniu 6.01.2021, z inicjatywy Namiestników @Franklin Garamond i @Helwetyk Romański w ramach Mikroświatowej Unii Piłkarskiej została powołana reprezentacja Palatynatu Leocji w piłce nożnej.
Przypomniał mi się dowcip:
W czasach stalinizmu nakręcono filmik propagandowy. W jednej ze scen generalissimus Józef Stalin wita z trybuny pochód pierwszomajowy. Nagle podbiega do niego mała dziewczynka i prosi.

— Wujku, wujku, daj proszę cukierka.
— Sp*****j! — burknął spod wąsa Stalin.

Komentarz narratora: „A przecież mógł zabić…”.
I taka to właśnie inicjatywa Palatium. 😉 Dołączenie Palatynatu Leocji do Mikroświatowej Unii Piłkarskiej jest ponad wszelką wątpliwość zamysłem [mention]Heinz-Werner Grüner[/mention].

Heinz-Werner Grüner pisze:
07 sty 2021, 10:24
No dobra. Troszeńkę się pobawiłe, ale z racji j.w. znalazłem tylko tego lwa leockiego z rajdu.. :)
Piękne! Jeżeli chodzi o lwa to może, tradycyjnie, herb? (Czy rozważamy możliwość odwrócenia kolejności, to jest czarnych koszulek i czerwonych spodenek, albo w ogóle czarnych strojów?).
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Co do moich zasług... Ja tylko sugerowałem. ;) "Wyście Najczcigodniejsi" podjęli stosowne kroki. ;)

Ustalcie zatem:
1. Czy wzór jest ok?
2. Czy ma być symbol, herb, flaga czy logo związku
3. Jakie mają być kolory pierwszych i drugich kompletów (tylko koszulki dla mojej wiedzy :) ) plus kolor kołnierza(czy wariant kołnierza ok?) i "dodatków"(przy założeniu, że zostaje ten wariant strojów).

Gdyby jakaś inna reprezentacja czy klub chciał coś podbnego, w ramach ograniczeń czasowych i graficznych, mogę wykonać.
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Helwetyk Romański »

Heinz-Werner Grüner pisze:
07 sty 2021, 10:40
Co do moich zasług... Ja tylko sugerowałem. ;) "Wyście Najczcigodniejsi" podjęli stosowne kroki. ;)
Dokładnie takie jak w cytowanym źródle, tak! 😉

Heinz-Werner Grüner pisze:
07 sty 2021, 10:40
Ustalcie zatem: […]
Czekając na inne głosy, w razie czego służę herbem w dowolnym odpowiednim dla koszulki wariancie — pełnym, uproszczonym, z samą tarczą.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Piotr vel Bocian »

Helwetyk Romański pisze:
07 sty 2021, 10:27

I taka to właśnie inicjatywa Palatium. 😉 Dołączenie Palatynatu Leocji do Mikroświatowej Unii Piłkarskiej jest ponad wszelką wątpliwość zamysłem @Heinz-Werner Grüner.
Nie ukrywam, że miałem problem z dyplomatycznym zapisem informacji, bo hasło "za aprobatą Namiestników" brzmiało mi banalnie ;) Uznałem, że inicjatywę można zrozumieć w różny sposób, a [mention]Heinz-Werner Grüner[/mention], dzięki któremu pomysł w ogóle się pojawił został również wyróżniony.

Jeśli zapis jest mylący i nie oddaje w pełni zasług autora pomysłu, to bardzo proszę o korektę, bo ja już możliwości edycji nie mam :)
Helwetyk Romański pisze:
07 sty 2021, 10:27
Piękne! Jeżeli chodzi o lwa to może, tradycyjnie, herb? (Czy rozważamy możliwość odwrócenia kolejności, to jest czarnych koszulek i czerwonych spodenek, albo w ogóle czarnych strojów?).
Koszulki z lwem mi się podobają, jednak oczywiście mogą zostać zmienione.
Również kolory stroju mogą być odwrócone. Tu przydałaby się również korekta zdjęcia ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Tak sobie słodzimy i słodzimy... No dobra, to wszystko dzięki mnie! Może być? :D
Szanowny Panie Piotrze, ale to teraz Szanowny ma decydujący głos co i gdzie ma się znaleźć. To Pan jest szefem sztabu reprezentacji i ma decydujący głos. ;)
Czekam na dalsze instrukcję czy to tu, czy na pw...

Co do lwa... ten konkretny to symbol z rajdu, chodziło mi o oddanie charakteru. Tak jak np. w realnym życiu Peruwiańczycy mają ukośny czerwony pas, czy hokeiści szwedzcy mają zawsze na koszulkach trzy korony, tak sobie pomyślałem o lwie leockim. ;)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w Leocji”