⚽ Impact Nowy Brzeg ⚽

Liga narodowa w Xpert Eleven
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

⚽ Impact Nowy Brzeg ⚽

Post autor: Oswald Baskerville »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Franklin Garamond pisze:
12 lip 2021, 10:16
Oczywiście, że obrażam i piję do tego, że postawiliście autobus na bramce 😋
Ach! No tak :D No cóż, różnica w składach, to i w trochę innej dyscyplinie sportu startujemy :D
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

⚽ Impact Nowy Brzeg ⚽

Post autor: Oswald Baskerville »

Obrazek
Iza Gawron, witam na konferencji prasowej Impactu Nowy Brzeg przed meczem 3. kolejki LPPL. Na pytania odpowie trener Ksawery Łaskawy. Ewentualne dodatkowe pytania można zadawać w komentarzach pod relacja z konferencji, do czego zachęcamy.

Krzysztof Siedziowski, Kanał Portowy: Panie trenerze [pociąga nosem], jaki dziś plan na [pociąga nosem] dzisiejszy mecz [pociąga nosem] z Zielonka?
Ksawery Łaskawy: A nie wiem jeszcze, zaraz idę do szatni i cos sklecimy z chłopakami.

Tomasz Fajko, Satpol: Jak to?! To żart. Ja wychodzę dziś na boisko i w wieku 48 lat mam 48 celnych zagrań na 50 możliwych. Na nos napastnika. Pod presja. A wasza drużyna nie ma jeszcze planu meczowego?!
Ksawery Łaskawy: No raczej. W ogóle w tym tygodniu trenowało tylko 3 zawodników, jakoś tak wyszło. Skupiliśmy się na live'ie 24h pana Siedziowskiego, nie chciało nam się kopać gały.

Roman Kwadratoń: Ale panie trenerze, proszę powiedzieć, jaka jest prawda liczb, co mówią statystyki. Czy jest szansa wygrać ten mecz, jakby pan to rozrysował, czy może pańska drużyna skrzydłowymi stoi chociaż?
Ksawery Łaskawy: Panie redaktorze, liczby to w kronikach policyjnych albo raportach urzędu skarbowego. My dziś jak pan Fajko - na nos. ;)

Dziękujemy za uwagę i czekamy na pytania w komentarzach!
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Francis D. Blackwood
Obywatel

⚽ Impact Nowy Brzeg ⚽

Post autor: Francis D. Blackwood »

Mój ukochany klub! <3 <3
United We Stand, Divided We Fall !
Obrazek
Członek Klubu Senackiego Leones ex Leocji, Mąż Zaufania
Obrazek
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

⚽ Impact Nowy Brzeg ⚽

Post autor: Oswald Baskerville »

Obrazek
Iza Gawron, witam na konferencji prasowej Impactu Nowy Brzeg przed meczem 4. kolejki LPPL. Na pytania odpowie trener Ksawery Łaskawy. Ewentualne dodatkowe pytania można zadawać w komentarzach pod relacja z konferencji, do czego zachęcamy. Zaraz… Czy ja przypadkiem nie powtórzyłam wstępu z poprzedniej konferencji, słowo w słowo?

Iwan Bożydarow, Satpol: [patrzy w lusterko] Boże, ale ja jestem piękny… Ta opalenizna… I okularków już nie noszę! Co…? Konferencja? A, tak! Panie trenerze, Impact wreszcie wygrał mecz, na dodatek ważny, bo pucharowy? Co zadecydowało o zwycięstwie?
Ksawery Łaskawy: A czy ja wiem? Prezes na urlopie, to może chłopaki trochę luźniej w portkach mają. A może to dzięki mnie? Zerknąłem przed tym meczem na ściągi z kursu trenerskiego, może coś pomogły.

Paweł Czapul, Wyszło: [mamrocze pod nosem].
Ksawery Łaskawy: Że co? Jak się mówi, to trzeba paszczę otwierać, a nie tylko przez nos wypychać powietrze!
Paweł Czapul: [pociąga nosem, bierze głębszy wdech i gada, jakby miał osunąć się z fotela] Panie trenerze, dziś gracie z Tropikaną. Oni mają takie fajne koszulki, równie fajne, co moja. O, proszę spojrzeć, fajna jest, nie? Też taka tropikalna.
Ksawery Łaskawy: Tak, synku, fajna. Weź sobie też fajną przegrodę nosową zorganizuj.

Jakiś dziwny, chudy, wysoki, opalony facet: Thank you for your question. Look, this is a tough game, we need to stay focused, we need to stay concentrated, we have a plan for this game and our players are top quality. We need courage to win this game and yes, Krychowiak is shit, but who else can I use?
Ksawery Łaskawy: Ale zara, panie, to ja tu na pytania odpowiadam!

Dziękujemy za uwagę i czekamy na pytania w komentarzach! Cholera, znów się powtórzyłam…
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Zbyszko Gustolúpulo Stempel
Obywatel

⚽ Impact Nowy Brzeg ⚽

Post autor: Zbyszko Gustolúpulo »

Krychowiak for the win 🥇
emeryt i rencista,
Zbyszko Gustolúpulo
🏴‍☠️ Tropikańska Rewolucja 🏴‍☠️
⚽️ Tropikana Zlote Piaski ☀️
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

⚽ Impact Nowy Brzeg ⚽

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pan Mietek Wicherek, gospodarz obiektu, kosiarkowy z Zielonki (w profesjonalnym klubie nazwano by go greenkeeperem), przypadkiem znalazł się na konferencji. Przypadkiem gdyż pomylił adres i zamiast trafić do sklepu z atykułami agro, to wybrał zbliżony wyglądem budynek klubowy Impactu. ;)
I tak sobie pod nosem pomarudził:
-Jezusicko, skąd oni mają tego "opaleńca"? Jakieś zagramaniczne szpragały opowiada, a kto tam go słucha!? My w Zielonce mamy wszyśkiego dużo i najlepśiejszego. Trawy dużo i drzew dużo, ale "opaleńców" wcale. - po krótkim namyśle dodał - ...ale tego Kryśkowiaka czy jak jemu tam to bym brał! Dobry grajek. Muszę podpowiedzieć co nieco, naszemu prezesowi...
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

⚽ Impact Nowy Brzeg ⚽

Post autor: Oswald Baskerville »

Obrazek
Czwarta kolejka ligowa przyniosła nam delikatne rozczarowanie. Mogliśmy zaliczyć pierwsze zwycięstwo w LPPL, ale sędzia, nomen omen, wydrukował ten mecz. Wlepił nam 3 żółte kartki i nie uznał bramki Gojko Sosicia. Mecz nie był wielce emocjonujący, jednak Impact miał delikatną przewagę i mógł wygrać, tylko sędzia miał inne plany. Cóż, należy się cieszyć, że czynimy drobne kroki naprzód i drużyna nie wygląda jak szuflada z czcionkami pijanego zecera.
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

⚽ Impact Nowy Brzeg ⚽

Post autor: Oswald Baskerville »

Obrazek
Salka konferencyjna Impactu Nowy Brzeg świeciła pustką. Pracownicy i piłkarze klubu bawili na kiermaszu z okazji Święta Leotów - trudno się im dziwić, bo Święto raz do roku, a i czwartkową klęskę w Pucharze trzeba zapić. Na dzisiejszy mecz wszyscy dotarli tuż przez pierwszym gwizdkiem sędziego, a forma meczowa odzwierciedlała formę przygotowań.

Jedynie Iza Gawron, rzeczniczka klubu, czekała z oranżadą i ciasteczkami na dziennikarzy i ich pytania. Nikt się jednak nie zjawił, a Izie towarzyszyły cisza i smutek pustej sali. Czy ktokolwiek pomyślał o Izie? Czy ktoś zastanowił się co czuje? Czy ktoś zadał sobie pytanie: gdzie teraz jest Iza? Nie. A może warto? Poświęćmy chwilę, by pochylić się nad losem fikcyjnych postaci, których nikt nie poinformował o wyimaginowanym chlaniu podczas wymyślonego święta. Nie pozwólmy, by były samotne. Nie pozwólmy, by o nich zapomniano.
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

⚽ Impact Nowy Brzeg ⚽

Post autor: Oswald Baskerville »

Obrazek
Iza Gawron, witam na konferencji prasowej Impactu Nowy Brzeg przed meczem 6. kolejki LPPL. Na pytania odpowie trener Ksawery Łaskawy. Ewentualne dodatkowe pytania można zadawać w komentarzach pod relacja z konferencji, do czego zachęcamy. Cholera, może na kolejną konferencję powinnam przygotować sobie nowy wstęp…

Mateusz Miesiącuszewski, Wyszło: Panie trenerze, jesteście zespołem nowym w lidze, więc nikt nie spodziewa się po Was wybitnej gry, ale czuć niedosyt po większości Waszych meczów. Kilka spotkań temu dało się zauważyć pewien promyk nadziei na zmiany, jednak szybko zgasł i nadal pozostajecie dostarczycielem punktów. Czy coś trener z tym zrobi?
Ksawery Łaskawy: Panie redaktorze, no ja bym chciał, ale co ja mogę? Ja tu tylko na konferencje przychodzę, a przed meczem do szatni wchodzi prezes Baskerville i mówi kto i jak ma grać. Poza tym nie znam się na piłce, jestem tylko konstruktem tekstu i żyję w przestrzeni tych kilku zdań.

Lionel Messi, FC Barcelona: Buenos días, señor entrenador, tengo una petición. ¿Me aceptarías en tu equipo? En esta Barcelona mía es pobre, el dinero está vacío, no tengo dónde jugar. ¿Y qué?
Ksawery Łaskawy: Lo siento, muchacho, pero no va a suceder. Sólo aceptamos a los que están hechos de ladrillos azules.

Tomasz Ćwierkała:
O! Pan trener też po hiszpańsku umie?
Ksawery Łaskawy: A czemu nie? W końcu jestem konstruktem tekstu, więc mogę wszystko, co tylko autorowi przyjdzie do głowy. Za tydzień pewnie przyjdę do Was w płaszczu krzyżackim i będę rzucał wiedźmińskimi znakami. A tak w ogóle, to jestem wzorowany na hiszpańskim trenerze, to czemu mam nie znać hiszpańskiego?

Dziękujemy za uwagę i czekamy na pytania w komentarzach! Nosz kur… Czemu mi nie napiszesz nowego tekstu, Baskerville?!
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

⚽ Impact Nowy Brzeg ⚽

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Na hiszpańskim trenerze? A gdzież ta Hiszpania leży? Skarland, to owszem wiem, ale jakieś Hiszpany? :)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

⚽ Impact Nowy Brzeg ⚽

Post autor: Oswald Baskerville »

Obrazek
W salce konferencyjnej w siedzibie Impactu Nowy Brzeg od wielu tygodni nie było widać nikogo. Kurz zalega na stolikach, nikt nie uprzątnął pustych butelek po Leoniadzie®. Jedynie Iza Gawron, rzeczniczka klubu, zagląda czasem przez uchylone drzwi, w nadziei, że jakiś reporter wpadnie zadać kilka pytań. Jednak do klubu nie wpada nikt. Cisza medialna ze strony włodarzy skutecznie zniechęciła prasę do zajmowania się sprawami Impactu. Ba, klub wyparował ze sfery publicznej tak mocno, że nawet piłkarze nie są pewni, czy zarząd wciąż funkcjonuje i czy trener Łaskawy nie był przypadkiem ich zbiorową halucynacją.

W związku ze zniknięciem klubowej wierchuszki i sztabu szkoleniowego pojawiło się wiele plotek, wręcz teorii spiskowych. Niektórzy twierdzili, że szkoleniowca drużyny porwała angemoncka mafia, nasłana przez hasselandzkie drużyny grające w LPPL — rzekomo miały się obawiać jego charyzmy i zdolności taktycznych. Inni mieli wiedzieć z dobrego źródła, że trener się wypalił, po cichu zniknął z klubu i teraz prowadzi spokojne życie gdzieś na zognijskiej prowincji, ucząc dzieci leockiego i trenując lokalną drużynę trampkarzy. Obdarzeni co większą fantazją mieli widzieć Łaskawego żebrzącego na rynku Grodziska, po tym, jak przegrał majątek w kasynie Syriusz. Jak było naprawdę? Nikt nie wie.

Trudno, by ktokolwiek wiedział, co stało się z trenerem Łaskawym, bo nikt tak naprawdę go nie szukał. Nikt go nie szukał, bo kto miał szukać? Zarząd też zniknął. Taka to sytuacja. Piękne wizje, szumne zapowiedzi, miłość od pierwszego wejrzenia, a potem zagadkowe zniknięcie — czy to na pewno klub piłkarski, czy amant z tropikańskiej dyskoteki? Z której strony nie spojrzeć na Impact, nie wygląda to najlepiej. Forma piłkarzy słaba, wyniki beznadziejne, klubowa kasa pusta. A prognozy wcale nie zapowiadają poprawy. Kto wie, czy klub nie podzieli losu swojego menedżera i czy nie zniknie, niczym Czcigodny Romański na oddziale realiozoterapii.
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Piłkarska Palatynatu Leocji”