Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 4.

Archiwa ligi narodowej w Xpert Eleven
Zablokowany
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 4.

Post autor: Vilarte »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

10. kolejka ligi leockiej rozgrzała nas w ten chłodny wieczór:
> OCD - Impact 0-0
OCD pozbierało się po bezradnym meczu z Wilkami i urwało kolejny punkt. Tym razem dobrze rozczytali taktykę Impactu. W większości sytuacji obrońcy OCD dwoma-trzema podaniami wychodzili spod pressingu rywali i nie pozwalali zamknąć się na swojej połowie, choć sami też nie byli w stanie ruszyć pod pole karne rywala. Remis dobrze oddaje przebieg meczu. OCD powolutku zrównało się punktami z Radzivonem, a za tydzień gra ze słabiutkim Rumteamlem. Despacito.
> Ana-Konstanz - Radzivon 3-0
Nie ma wody na pustyni. Radzivon trzeci raz z rzędu przegrywa do zera. Ustawili się defensywnie, ale już w 13. min przegrywali, i mimo że asystujący przy golu Stojakovic za chwilę złapał kontuzję, nie przeszkodziło to jego kolegom w strzeleniu dwóch dalszych bramek. 7-0 w szansach i ponad 60% posiadania piłki nie mogło się przełożyć na inny wynik.
> LTF - Kaduki 3-0
Wicemistrz poprawił sobie humory po remisie z Tropikaną. Do 42. min było 0-0, ale Kaduki były coraz bardziej naciskane i coraz bardziej się cofały. W końcu zdarzyło się zagranie ręką i karny, którego trafił Bezzina. To rozluźniło piłkarzy LTF, którzy zaczęli grać bardziej kombinacyjnie i skończyli z trzema bramkami. W tabeli bez zmian.
> Diana - Rumteaml 6-0

> Czarne Wilki - Wandowiczanka 0-2
Goście grają najlepszy sezon w krótkiej historii klubu. Wilki mimo ostrożnego ustawienia w pięciu obrońców miały od początku problemy w defensywie i musiały często wybijać piłkę bez rozpoczynania akcji. W 24. min było już 0:1 po dwójkowej akcji, a po przerwie doszedł drugi gol z wolnego. Wandowiczanka z rozsądnie zbudowanym, choć wąskim składem ma perspektywy bycia w czołówce przez co najmniej kilka sezonów, tym bardziej że zapewne budżetu też pustego nie mają.
> Tropikana - Terina 1-2
W grupie 4 zespołów, które zajmują aktualnie miejsca 4-7, trwa zaciekła walka, i dzisiaj Terinie udało się wyrwać punkty, które na półmetku powinny ją wywindować co najmniej na 5. miejsce. Zaczęło się inaczej, bo w 52. min celne dośrodkowanie i eksperckie przystawienie głowy dało prowadzenie Tropikanie. Zanadto się jednak potem cofnęli i już w 63. min Fiffol przymierzył przy słupku na 1:1. Teraz z kolei Tropikana ruszyła do ataków, ale w 78. min podanie między jej obrońcami przejęli goście i wykończyli akcję 2 na 1.
Terina jest w dobrej sytuacji, bo na przełom rund gra dwumecz z Kadukami - mając trzech piłkarzy z 2 żółtymi kartkami, może jej się udać "skasować" to na teoretycznie łatwym rywalu.

Obrazek

A już w czwartek rewanż pucharu!
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 4.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Zastanawiam się w którą stronę iść z Teriną. Rozwój młodzików czy pozycja w tabeli. Teraz jest beznadziejnie słabo i pomimo zwycięstwa na Złotych Piaskach to humory raczej nie dopisują.
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Samuel Radziwiłł Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Radziwiłł

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 4.

Post autor: Samuel Radziwiłł »

Ta czarna seria mnie rozwala... Zarząd klubu myśli o zmianie trenera (fabularnego)
(-)Samuel książe Radziwiłł
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Obrazek
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 4.

Post autor: Vilarte »

[mention]Samuel Radziwiłł[/mention] zawsze można zdecydować, że dany sezon przeznacza się już full na rozwój, pod przygotowanie do kolejnego. Gdybym miał twoją ekipę, to jedna rzecz, którą bym zmienił - zmniejszenie składu. Zwłaszcza 6 napastników w kadrze to bardzo dużo. Nie wiem, jak bardzo są ograni, ale sam nie biorę ich do składu więcej niż 4 na raz, mimo że z reguły jestem w meczach stroną atakującą. Gdybym grał większość meczów defensywnych, to miałbym ich pewnie trójkę - jeden weteran i dwóch młodych
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Samuel Radziwiłł Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Radziwiłł

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 4.

Post autor: Samuel Radziwiłł »

Dzięki za porady :) Postaram się skorzystać.
(-)Samuel książe Radziwiłł
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 4.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Vilarte pisze:
06 wrz 2021, 20:21
@Samuel Radziwiłł zawsze można zdecydować, że dany sezon przeznacza się już full na rozwój, pod przygotowanie do kolejnego. Gdybym miał twoją ekipę, to jedna rzecz, którą bym zmienił - zmniejszenie składu. Zwłaszcza 6 napastników w kadrze to bardzo dużo. Nie wiem, jak bardzo są ograni, ale sam nie biorę ich do składu więcej niż 4 na raz, mimo że z reguły jestem w meczach stroną atakującą. Gdybym grał większość meczów defensywnych, to miałbym ich pewnie trójkę - jeden weteran i dwóch młodych
Ja mam właśnie ten problem w Lidze Królewskiej, gdzie przejęte przeze mnie Budapesti Torna Club grało na 3 napastników(4-3-3), a ja zdecydowanie nie preferuje (w X11) tej taktyki. Stąd mam teraz problem ze zgraniem. Pozbyłem się najstarszego zawodnika. Mam zatem 4, dwóch 26-28, jeden 21 i jeden 17. Nie mogę się jednak zdecydować którzy mają grać. :D
W obronie i pomocy jakoś mi to jeszcze się składa do kupy, ale w ataku mam od jakiegoś czasu problem z rozwojem grajków.
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 4.

Post autor: Vilarte »

Diana Angemont po raz pierwszy zdobywa Puchar Leocji:
Czarne Wilki - Diana Angemont 2:1 (pierwszy mecz: 0:1)
Po raz kolejny mieliśmy mecz godny finału. Tym razem to gospodarze szybko wyszli na prowadzenie, trafiając w 3. i 14. minucie. Taki też wynik utrzymał się do przerwy i oznaczał on ich zwycięstwo w dwumeczu.
Po przerwie goście śmielej ruszyli do ataku, ale bardzo późno przyniosło to skutek. W 63. min nieuznanego gola zdobył Milla. W 90. min jednak dośrodkowanie wykorzystał Edvinsen, a to oznaczało, że kilka minut później piłkarze Diany mogli zacząć taniec radości.
Tak więc w trzeciej edycji puchar po raz pierwszy nie trafia do rąk LTF. Diana zgarnia go w swoim drugim podejściu, Wilki muszą poczekać co najmniej na trzecie.
W takiej postaci nie ma wątpliwości, że rozgrywki pucharu stały się najlepszą wizytówką LPPL;)
Posiadanie: 45 - 55 (44-56)
Szanse: 4 - 4 (3-1)
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 4.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Gratulacje dla dominatorów ligi i jak się okazuje w pucharze również...
Czyżby dublet?
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 4.

Post autor: Piotr vel Bocian »

Vilarte pisze:
09 wrz 2021, 19:39
Diana Angemont po raz pierwszy zdobywa Puchar Leocji:
Czarne Wilki - Diana Angemont 2:1 (pierwszy mecz: 0:1)
Po raz kolejny mieliśmy mecz godny finału. Tym razem to gospodarze szybko wyszli na prowadzenie, trafiając w 3. i 14. minucie. Taki też wynik utrzymał się do przerwy i oznaczał on ich zwycięstwo w dwumeczu.
Po przerwie goście śmielej ruszyli do ataku, ale bardzo późno przyniosło to skutek. W 63. min nieuznanego gola zdobył Milla. W 90. min jednak dośrodkowanie wykorzystał Edvinsen, a to oznaczało, że kilka minut później piłkarze Diany mogli zacząć taniec radości.
Tak więc w trzeciej edycji puchar po raz pierwszy nie trafia do rąk LTF. Diana zgarnia go w swoim drugim podejściu, Wilki muszą poczekać co najmniej na trzecie.
W takiej postaci nie ma wątpliwości, że rozgrywki pucharu stały się najlepszą wizytówką LPPL;)
Posiadanie: 45 - 55 (44-56)
Szanse: 4 - 4 (3-1)
Powiem szczerze, że gdy zobaczyłem wynik meczu serce zaczęło mi bić mocniej.
Przyglądam się jednak dokładnie a tutaj jak byk: "Zwyciezca Puchar Leocji to Diana Angemont" .
Moje emocje obróciły się o 180 stopni. "Co jest u licha" pomyślałem sobie.
Byłem przekonany, że pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1.
Uświadomienie sobie, że spotkanie poprzednie przegrałem jedną bramką było bolesne, ale cóż, takie jest życie.

Pozostaje satysfakcja, że po raz kolejny dotarłem do finału Pucharu i jako jedynemu w całym sezonie udało się pokonać w meczu niedoścignięty zespół z Angemontu.

Gratuluję zdobycia Pucharu i wygranej Ligi (ze względu na przewagę bramek opuszczenie pierwszego miejsca jest nieprawdopodobne).
Awatar użytkownika
Samuel Radziwiłł Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Radziwiłł

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 4.

Post autor: Samuel Radziwiłł »

Także gratuluję zdobywcy Pucharu- Dianie. Walecznym Wilkom gratuluje podjęcia walki.
(-)Samuel książe Radziwiłł
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Obrazek
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 4.

Post autor: Vilarte »

Liga leocka dotarła na półmetek sezonu!
> Ana-Konstanz - Czarne Wilki 0-1
Ten mecz był w zasadzie odwrotnością ostatniego finału pucharu. Tam Wilki trzymały zwycięstwo aż do 90. min, tutaj Ana-Konstanz broniła się aż do 87., wychodząc co jakiś czas z kontrami. Jedna z nich nadziała się jednak na kontra-kontrę, którą wykorzystał Pompedo. Tym samym Wilki umacniają się na 4. miejscu i zmniejszają dystans do LTF.
> Radzivon - LTF 1-1
Dużą niespodziankę sprawił ostatnio zawodzący Radzivon. W meczu z wicemistrzem zostali szybko zepchnięci do defensywy, w 22. min stracili nawet nieuznaną bramkę, ale od tego momentu coś się zacięło w grze gości. Już 2 minuty później Radzivon wykorzystał błąd w kryciu i wyszedł na prowadzenie po strzale z bliska.
Tuż po przerwie jednak to LTF wykorzystał powolną reakcję obrońców i wyrównał. Od tej pory gospodarze głównie wybijali piłki po autach i coraz niecierpliwiej patrzyli na zegar, ale doczekali się.
> Tropikana - Diana 0-1
Wygrywając ten mecz, Diana została pierwszą ekipą w historii LPPL, która wygrała wszystkie mecze w jednej rundzie ligi (i to uwzględniając, że pierwszy sezon grano w 6 ekip), a [mention]Ludwik Tomović[/mention] pozostaje jedynym trenerem, któremu udało się wbić czarno-granatowym gola w lidze.
Tropikana wyszła na mecz z solennym postanowieniem zdobycia chociaż punktu, ale już w 7. min Keldsen na raty trafił do siatki. Gol pozwolił angemontczykom na trochę luzu i atakowanie na różne sposoby, ale nie przyniosło to już dalszych zdobyczy, po drodze jeszcze z lekką kontuzją musiał zejść ich bramkarz.
Tak więc Diana spędzi krótką przerwę między rundami jako lider, a Wandowiczanka wciąż trzyma się o dwa kroki z tyłu. Tropikana mocno siedzi na 7. miejscu z szansami ataku wyżej.
> Kaduki - Terina 0-4
Jednoznaczne zwycięstwo nad niestety już opuszczonymi Kadukami. Delikatnym minusem mógłby być fakt, że lider Teriny Rosenkrantz skończył z kontuzją, ale i bez niego powinni sobie poradzić w rewanżu. Póki co więc wskakują na piąte miejsce, a ich potencjał oceniamy na czwarte-trzecie, zależy czy morale w LTF podskoczy z powrotem w górę.
> Wandowiczanka - Impact 2-0
Pewnym zwycięstwem Wandowiczanka potwierdza swoje ambicje na trwałe zagoszczenie w czołówce. Impact nie stworzył dziś dla niej zagrożenia. Mając relatywnie młody skład i grając systematycznie, w przyszłym sezonie mogą włączyć się do walki o mistrzostwo, bo w obecnym raczej tylko wpadki Diany mogłyby im dać taką szansę.
> Rumteaml - OCD 1-3
Nadszedł wielki dzień dla OCD, dzień, w którym nie musieli murować bramki i grać pięcioma obrońcami. I pokazali, że w ataku też potrafią ugryźć, choć do przerwy Rumteaml utrzymał wynik 1:1. Dopiero po przerwie stracili dwa gole, zawodnika z kontuzją i nie uznano im ich drugiej bramki.
Wg naszych ocen OCD jest obecnie na szczycie swoich możliwości - 9. miejsce.

Obrazek
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum LPPL”