Nr 12 - Wydanie świąteczne ⭐🎄⭐

Agencja prasowa Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Aleksander Stempel
Obywatel

Nr 12 - Wydanie świąteczne

Post autor: Aleksander »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Frapuje mnie pytanie o to, kto wygra elekcję, a potem prośba o komentarz jej rezultatów. Czy wywiad powstawał częściami?
(-) Aleksander, r.s.
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Nr 12 - Wydanie świąteczne

Post autor: Helwetyk Romański »

Aleksander pisze:
26 gru 2020, 22:22
Frapuje mnie pytanie o to, kto wygra elekcję, a potem prośba o komentarz jej rezultatów. Czy wywiad powstawał częściami?
Tak było.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Bruno Petrowicz Catalan Stempel
Królestwo Santery

Nr 12 - Wydanie świąteczne

Post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Świetny wywiad. Moje gratulacje za kawał dobrej dziennikarskiej roboty. Czekam na kolejne wydanie Głosu Leocji.
(-) Bruno Petrowicz Catalan
Obrazek
Awatar użytkownika
Apolinary Montserrat Stempel
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Lokalizacja: Liceria

Nr 12 - Wydanie świąteczne

Post autor: Apolinary Montserrat »

Helwetyk Romański pisze:
26 gru 2020, 23:04
Aleksander pisze:
26 gru 2020, 22:22
Frapuje mnie pytanie o to, kto wygra elekcję, a potem prośba o komentarz jej rezultatów. Czy wywiad powstawał częściami?
Tak było.
[mention]Aleksander[/mention] dokładnie od 9 listopada do 3 grudnia. 🙂
prof. Apolinary Montserrat OL LAN
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Dyrektor Centralnego Szpitala Wojskowego
Redaktor naczelny Głosu Leocji
W Leocji rzeczy niemożliwe robimy od ręki,
na cuda trzeba chwilkę poczekać.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Nr 12 - Wydanie świąteczne

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ja również nadrobiłem zaległości w lekturze i jestem zadowolony. :)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Joanna Izabela
Cesarstwo Teutonii

Nr 12 - Wydanie świąteczne

Post autor: Joanna Izabela »

To miłe, że czcigodni tak postrzegają projekt UNP. Oczywiście rozumiemy ze Leocji odpowiada rola "klubu dyskusyjnego dla weteranów" oraz "handlowo-finansowego centrum mikroświata" ale cieszymy się że będzie się nam bacznie przyglądać.
Awatar użytkownika
Kiedyn Stempel
Obywatel

Nr 12 - Wydanie świąteczne

Post autor: Kiedyn »

Cieszy mnie, że Palatynat Leocji tak zgrabnie zajął miejsce centralnego punktu całego znanego nam wirtualnego świata. Krzyżuję się tutaj drogi niemal wszystkich liczących się społeczności Pollinu i chcąc, nie chcąc to właśnie Leocja miałaby największe szanse by przewodzić ogólno-v-światowej rewolucji i budowie Wieży Vabel.

Wizja Najczcigodniejszych Namiestników, fantastyczna realizacja otwartych międzynarodowych inicjatyw a przede wszystkim czystość intencji to klucz do tego by jednoczyć i otwierać oczy niedowiarkom.

Bardzo żałuję, że nie mogę w tym wszystkim uczestniczyć na poziomie stwórczym a jedynie konsumpcyjnym. My, Alicijanie odnaleźliśmy się w Leocji w czasie dla Palatynatu dość trudnym - pod nieobecność Najczcigodniejszego Namiestnika Helwetyka. Byliśmy tutaj zanim Leocja stała się modna ;-)

Niestety los tak chciał, że gdy Najczcigodniejszy powrócił to akurat naszą osadę zaatakowała seria plag i kataklizmów. Od dwóch miesięcy niestrudzenie walczymy z tymi trudnościami. Ciągle pozostaje przy nas nadzieja, że integracja społeczności alicijańskiej w struktury Palatynatu ruszy z miejsca.
Kiedyn (Kiedyna)
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Nr 12 - Wydanie świąteczne

Post autor: Helwetyk Romański »

Kiedyn pisze:
29 gru 2020, 1:16
Wizja Najczcigodniejszych Namiestników, fantastyczna realizacja otwartych międzynarodowych inicjatyw a przede wszystkim czystość intencji to klucz do tego by jednoczyć i otwierać oczy niedowiarkom.
Też uwielbiam „Misia”… 😉

Z tym zastrzeżeniem uważam, że mikroświat jest zdecydowanie niewystarczająco zintegrowany — jeżeli jego drogi będą się krzyżowały w Leocji, będzie mi niezwykle miło, ale będzie mi równie miło, jeżeli będą się krzyżowały gdziekolwiek indziej. Kluczem do sukcesu, rozumianego jako maksymalizacja dobrej zabawy dla możliwie najszerszego grona, jest dla mnie większy o co najmniej jeden rząd wielkości ruch transgraniczny, we wszelkich możliwych konfiguracjach. Po wiosennej próbie reaktywacji OPM wyciągnąłem jednak pewne (raczej oczywiste…) wnioski, sprowadzające się do tego, że nie powinno się rozpoczynać międzynarodowych przedsięwzięć od powoływania komisji.

Oprócz banku światowego marzy mi się światowy feed — w tym większym stopniu, w jakim to nie mnie przypadłoby zaszczytne zadanie opracowania skryptów integracyjnych dla phpBB i myBB (tutaj już trzeba brać poprawkę na uprawnienia do wyświetlania postów…) oraz mechanizmu pobierania i wyświetlania wyrzucanych przez takie skrypty integracyjne danych.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głos Leocji”