Badanie stosunków międzynarodowych: b̶o̶n̶u̶s̶ ̶c̶o̶n̶t̶e̶n̶t̶ zawartość dodatkowa

Awatar użytkownika
M2.r Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Bieberfelde

Badanie stosunków międzynarodowych: b̶o̶n̶u̶s̶ ̶c̶o̶n̶t̶e̶n̶t̶ zawartość dodatkowa

Post autor: M2.r »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Bruno Petrowicz Catalan pisze:
17 sty 2022, 7:35
M2.r pisze:
16 sty 2022, 22:33
To był taki żarcik z serii Santera-gang.
Jaki opowiadający taki i żart. Niestety zupełnie nie trafiony, bo to nie mój komentarz. Niestety tego wybitny znawca polityki zagranicznej nie wziął pod uwagę, że ktoś z po za Santery może mieć negatywne zdanie o Dreamlandzie, a tu proszę taka niespodzianka. Pięciu ankietowanych ma bardzo negatywne zdanie, ośmiu negatywne i jeszcze ten komentarz. Niesamowite jak ludzie mogą tak źle oceniać i mówić o tak wspaniałym kraju jak Dreamland.
Nie wiedziałem, że Santera ma aż tyle klonów na stemplu!
Awatar użytkownika
Bruno Petrowicz Catalan Stempel
Królestwo Santery

Badanie stosunków międzynarodowych: b̶o̶n̶u̶s̶ ̶c̶o̶n̶t̶e̶n̶t̶ zawartość dodatkowa

Post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Ja też. Może jeszcze coś ciekawego szanowny pan powie, pośmiejemy się wspólnie.
(-) Bruno Petrowicz Catalan
Obrazek
Awatar użytkownika
Apolinary Montserrat Stempel
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Lokalizacja: Liceria

Badanie stosunków międzynarodowych: b̶o̶n̶u̶s̶ ̶c̶o̶n̶t̶e̶n̶t̶ zawartość dodatkowa

Post autor: Apolinary Montserrat »

Ludwik Tomović pisze:
17 sty 2022, 17:23
Apolinary Montserrat pisze:
17 sty 2022, 17:00
gdybym był pierogiem, to takim z fetą, szpinakiem, czosnkiem i kurczakiem

😂😂😂
🎵 Bo jesteś kluską, po prostu kluską
choć bardzo starasz się wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jesteś pierogiem
Najchętniej cały dzień leżałabyś odłogiem 🎵
🎶 😂
nie znałem, dziękuję 😁
prof. Apolinary Montserrat OL LAN
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Dyrektor Centralnego Szpitala Wojskowego
Redaktor naczelny Głosu Leocji
W Leocji rzeczy niemożliwe robimy od ręki,
na cuda trzeba chwilkę poczekać.
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Badanie stosunków międzynarodowych: b̶o̶n̶u̶s̶ ̶c̶o̶n̶t̶e̶n̶t̶ zawartość dodatkowa

Post autor: Franklin Garamond »

Kontynuując festiwal piosenki gastrologicznej:
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Aleksander Stempel
Obywatel

Badanie stosunków międzynarodowych: b̶o̶n̶u̶s̶ ̶c̶o̶n̶t̶e̶n̶t̶ zawartość dodatkowa

Post autor: Aleksander »

Bruno Petrowicz Catalan pisze:
17 sty 2022, 7:35
M2.r pisze:
16 sty 2022, 22:33
To był taki żarcik z serii Santera-gang.
Jaki opowiadający taki i żart. Niestety zupełnie nie trafiony, bo to nie mój komentarz. Niestety tego wybitny znawca polityki zagranicznej nie wziął pod uwagę, że ktoś z po za Santery może mieć negatywne zdanie o Dreamlandzie, a tu proszę taka niespodzianka. Pięciu ankietowanych ma bardzo negatywne zdanie, ośmiu negatywne i jeszcze ten komentarz. Niesamowite jak ludzie mogą tak źle oceniać i mówić o tak wspaniałym kraju jak Dreamland.
Mniej mnie martwią negatywne oceny Dreamlandu jak te obojętne. Dreamland musi wzbudzać emocje. Nie jest istotne jakie, niechaj nas nienawidzą, niechaj marzą o zniszczeniu naszego kraju. Byleby nie byli obojętni. Bo brak reakcji jest najgorszym, co może spotkać mirkonację. Potem jest już tylko uwiąd i penis podnosi się tak jak stopa życiowa za Morawieckiego.
(-) Aleksander, r.s.
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Walencja
Kontakt:

Badanie stosunków międzynarodowych: b̶o̶n̶u̶s̶ ̶c̶o̶n̶t̶e̶n̶t̶ zawartość dodatkowa

Post autor: Miguel de Catalan »

Aleksander pisze:
17 sty 2022, 19:43
Bruno Petrowicz Catalan pisze:
17 sty 2022, 7:35
M2.r pisze:
16 sty 2022, 22:33
To był taki żarcik z serii Santera-gang.
Jaki opowiadający taki i żart. Niestety zupełnie nie trafiony, bo to nie mój komentarz. Niestety tego wybitny znawca polityki zagranicznej nie wziął pod uwagę, że ktoś z po za Santery może mieć negatywne zdanie o Dreamlandzie, a tu proszę taka niespodzianka. Pięciu ankietowanych ma bardzo negatywne zdanie, ośmiu negatywne i jeszcze ten komentarz. Niesamowite jak ludzie mogą tak źle oceniać i mówić o tak wspaniałym kraju jak Dreamland.
Mniej mnie martwią negatywne oceny Dreamlandu jak te obojętne. Dreamland musi wzbudzać emocje. Nie jest istotne jakie, niechaj nas nienawidzą, niechaj marzą o zniszczeniu naszego kraju. Byleby nie byli obojętni. Bo brak reakcji jest najgorszym, co może spotkać mirkonację. Potem jest już tylko uwiąd i penis podnosi się tak jak stopa życiowa za Morawieckiego.
Ciekawy punkt widzenia, choć chyba lepiej jeśli jest ktoś lubiany i doceniany niż kiedy chce mu się wszystko niszczyć itd. Takie myślenie niechaj mówią nawet źle, ale ważne że mówią, na dłuższą perspektywę może być zgubne, niemiłe, nieprzyjemne, niefajne i odtrącające, zniechęcające. W niektórych rzeczach chyba lepiej aby nikt nic nie mówił, niż miał mówić i ranić. Lepiej nawet chyba, żyć w nieświadomości, niż być świadomym wszystkiego zła ze strony innych...
Jeśli chodzi o obojętność niektórych osób wobec czegoś, lub kogoś, to najlepiej zmieniać ją poprzez pozytywne akty.
Lepiej byłoby współpracować i robić coś razem niż się wykłócać, obrażać i robić dramę...
/-/ Miguel Jorge de Catalan OSI
Presidente de la Generalidad
Príncipe de Scarlaña
Obispo de Lviv

Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Ana - Konstanz

Badanie stosunków międzynarodowych: b̶o̶n̶u̶s̶ ̶c̶o̶n̶t̶e̶n̶t̶ zawartość dodatkowa

Post autor: Ludwik Tomović »

Miguel de Catalan pisze:
17 sty 2022, 22:02
Ciekawy punkt widzenia, choć chyba lepiej jeśli jest ktoś lubiany i doceniany niż kiedy chce mu się wszystko niszczyć itd.
Khem Oszustwa na Rajdzie Skarlandu, niejasności z kontem admina w RON khem.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Ana - Konstanz 28
25-257 Ana - Konstanz
Awatar użytkownika
M2.r Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Bieberfelde

Badanie stosunków międzynarodowych: b̶o̶n̶u̶s̶ ̶c̶o̶n̶t̶e̶n̶t̶ zawartość dodatkowa

Post autor: M2.r »

Ludwik Tomović pisze:
17 sty 2022, 23:13
Khem Oszustwa na Rajdzie Skarlandu, niejasności z kontem admina w RON khem.
Dawno nie grillowane, ale nie ma, że zapomnieliśmy.
Awatar użytkownika
Ametyst Faradobus Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Dziadolin-Dwór

Badanie stosunków międzynarodowych: b̶o̶n̶u̶s̶ ̶c̶o̶n̶t̶e̶n̶t̶ zawartość dodatkowa

Post autor: Ametyst Faradobus »

Bruno Petrowicz Catalan pisze:
17 sty 2022, 18:04
Ja też. Może jeszcze coś ciekawego szanowny pan powie, pośmiejemy się wspólnie.
https://www.youtube.com/watch?v=mIl4fBBxegw
PROCESOR DOKTÓR NAUK NET. MAGISTER
Ametyst z rodu Faradobusów

Urlopowany Król Hirschbergii i Weerlandu,
Ponownie Prezydent Republiki Bialeńskiej


Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Badanie stosunków międzynarodowych: b̶o̶n̶u̶s̶ ̶c̶o̶n̶t̶e̶n̶t̶ zawartość dodatkowa

Post autor: Ronon Dex »

Aleksander pisze:
17 sty 2022, 19:43
Mniej mnie martwią negatywne oceny Dreamlandu jak te obojętne. Dreamland musi wzbudzać emocje. Nie jest istotne jakie, niechaj nas nienawidzą, niechaj marzą o zniszczeniu naszego kraju. Byleby nie byli obojętni. Bo brak reakcji jest najgorszym, co może spotkać mirkonację.
I tutaj się całkowicie zgadzam... podobne zdanie zresztą wyraziłem zupełnie niezależnie na forum Republiki Bialeńskiej w odniesieniu właśnie tego (mojego podstawowego v-kraju). Oceny pozytywne i negatywne mają mniejsze znaczenie (choć zawsze lepiej jak pozytywne przeważają) jak odpowiedzi wyrażające obojętność lub wręcz te świadczące o tym, że ankietowany danej mikronacji w ogóle nie zna. Obojętność oznacza, że dana mikronacja nie oferuje dla ankietowanego niczego, co by go na tyle zainteresowało by wzbudzić jakiekolwiek emocje (pozytywne lub negatywne).
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Badanie stosunków międzynarodowych: b̶o̶n̶u̶s̶ ̶c̶o̶n̶t̶e̶n̶t̶ zawartość dodatkowa

Post autor: Helwetyk Romański »

Ronon Dex pisze:
18 sty 2022, 12:13
Obojętność oznacza, że dana mikronacja nie oferuje dla ankietowanego niczego, co by go na tyle zainteresowało by wzbudzić jakiekolwiek emocje (pozytywne lub negatywne).
Zestawienie jakichkolwiek ocen oraz ocen obojętnych i braku znajomości poszczególnych mikronacji poniżej. Przyznam, że mam problem ze wskazaniem jednego, wspólnego mianownika. Na pewno jednak nie pomaga jedna rzecz — nieobecność danej mikronacji w świadomości międzynarodowej, a tego bez dyplomacji (rozumianej o wiele szerzej niż rytualna wymiana przedstawicieli dyplomatycznych) się nie przeskoczy; najbardziej wymownym przykładem będzie chyba Turetia, o której większość usłyszała po raz pierwszy, o ile w ogóle, z okazji v-Mundialu. Rotria zebrała wiele negatywnych ocen — podejrzewam, że głównie z powodu niechęci dla odtwarzania katolicyzmu w warunkach mikronacyjnych — ale mocnej obecności na Pollinie, a tym samym silnej rozpoznawalności, trudno jej odmówić.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Badań Mikrospołecznych”