Wszystkie końce mikroświata

Aperiodyk królów-seniorów Dreamlandu
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: Ignats ik Ruth »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Przeczytałem sobie do kawki. Najbardziej przypadł mi do gustu fragment o Lumerii. Wydaje mi się, że jeśli ktoś by chciał dobrze zrozumieć leockie „hic habitat felicitas”, powinien przeczytać ten właśnie fragment. To zabawne, bo chociaż przez spory czas budowaliśmy śmieszkową dychotomię Leocja v. Lumeria, to polegało to raczej na przytykach: tu brudno, tam sztywno itd. Okazuje się jednak, że rzeczywiście zrealizowaliśmy odmienne „sposoby rozgrywki”.

[edit:] Czy ktoś poratowałby łączem do „Wszystkick końców Mikroświata“ Angusa Kaufmana?
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: Anastasia Windsachen »

Ignats ik Ruth pisze:
28 lis 2022, 14:53
Przeczytałem sobie do kawki. Najbardziej przypadł mi do gustu fragment o Lumerii. Wydaje mi się, że jeśli ktoś by chciał dobrze zrozumieć leockie „hic habitat felicitas”, powinien przeczytać ten właśnie fragment. To zabawne, bo chociaż przez spory czas budowaliśmy śmieszkową dychotomię Leocja v. Lumeria, to polegało to raczej na przytykach: tu brudno, tam sztywno itd. Okazuje się jednak, że rzeczywiście zrealizowaliśmy odmienne „sposoby rozgrywki”.

[edit:] Czy ktoś poratowałby łączem do „Wszystkick końców Mikroświata“ Angusa Kaufmana?
Porszę http://trud.mikronacje.info/2016/08/09/ ... dianskiej/
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: Ignats ik Ruth »

Anastasia Windsachen pisze:
28 lis 2022, 17:12
Ignats ik Ruth pisze:
28 lis 2022, 14:53
Przeczytałem sobie do kawki. Najbardziej przypadł mi do gustu fragment o Lumerii. Wydaje mi się, że jeśli ktoś by chciał dobrze zrozumieć leockie „hic habitat felicitas”, powinien przeczytać ten właśnie fragment. To zabawne, bo chociaż przez spory czas budowaliśmy śmieszkową dychotomię Leocja v. Lumeria, to polegało to raczej na przytykach: tu brudno, tam sztywno itd. Okazuje się jednak, że rzeczywiście zrealizowaliśmy odmienne „sposoby rozgrywki”.
[edit:] Czy ktoś poratowałby łączem do „Wszystkick końców Mikroświata“ Angusa Kaufmana?
Porszę http://trud.mikronacje.info/2016/08/09/ ... dianskiej/
Daewooję. Tamto do kawki, to do herbatki. :P
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: Joahim von Ribertrop »

Generalnie artykuł pięknie i wspaniale jadący po pewnej czwórce, a zwłaszcza po kraju na s. No a poza tym dający możność inbienia, a to się ceni podwójnie.
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: Joahim von Ribertrop »

Sophie pisze:
28 lis 2022, 7:39
Mi się wydaje, że to jest ten typ artykułu którego nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy.
To nie jest artykuł jakiego pragnęliśmy, ale jakiego potrzebowaliśmy?
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: Franklin Garamond »

Ten artykuł nie jest w żadnym stopniu piękny, choć z pewnością daje do myślenia. Jest przede wszystkim skrajnie smutny w wydźwięku. Sporo w nim słusznych obserwacji, trochę zbędnych słów, ale przede wszystkim bije z niego gorycz rozczarowania, zmęczenie i żal.

Nie o takie mikronacje walczę.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Apolinary Montserrat Stempel
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Lokalizacja: Liceria

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: Apolinary Montserrat »

Joahim von Ribertrop pisze:
28 lis 2022, 21:34
Sophie pisze:
28 lis 2022, 7:39
Mi się wydaje, że to jest ten typ artykułu którego nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy.
To nie jest artykuł jakiego pragnęliśmy, ale jakiego potrzebowaliśmy?
I który przeczytać trzeba. Oby niektórym przyniósł refleksję, a może nawet siłę do walki o zmiany na lepsze...
prof. Apolinary Montserrat OL LAN
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Dyrektor Centralnego Szpitala Wojskowego
Redaktor naczelny Głosu Leocji
W Leocji rzeczy niemożliwe robimy od ręki,
na cuda trzeba chwilkę poczekać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Scholander Allgemeine Zeitung”