Syrop klonowy z posypką nekromancji. Wszystkie tożsamości panów Potockich

Aperiodyk królów-seniorów Dreamlandu
Awatar użytkownika
Aleksander Stempel
Obywatel

Syrop klonowy z posypką nekromancji. Wszystkie tożsamości panów Potockich

Post autor: Aleksander »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Karolina von Lichtenstein pisze:
06 mar 2022, 21:16
Aleksander pisze:
02 mar 2022, 18:51
Nigdy się pod WKW nie podszywalimy.
Wcale a wcale. A Elena Petrescu to był taki tam… ktoś nieznany.
Elena Petrescu nawet nie była klonem, co czymś w rodzaju pacynki. Używana była przez w sumie cztery różne osoby, zależnie od zapotrzebowania. Na forum mirkonacji my podkładaliśmy pod nią głos, ale np. w Wandystanie nasz ojciec, zaś w samej Ciprofloksji ten, kto miał potrzebę się nią posłużyć.
(-) Aleksander, r.s.
Awatar użytkownika
Karolina von Lichtenstein Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Pojezierze Leockie

Syrop klonowy z posypką nekromancji. Wszystkie tożsamości panów Potockich

Post autor: Karolina von Lichtenstein »

No proszę, aż cztery osoby i od ani jednej nie usłyszałam nigdy słowa „przepraszam”. Wybitne osiągnięcie.
(—) Karolina von Lichtenstein-Roumaine

Królowa Seniorka Dreamlandu i Scholandii, Królowa Matka Elderlandu, Dama dreamlandzkiego Orderu Czerwonego Orła, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, Diuczessa Tysiąclecia, Matka Karmicielka, Patronka Turystyki Pieszej, była Regentka i Kanclerka Księstwa Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, podporucznik w rezerwie Książęcych Sił Zbrojnych, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji, prawie została żoną Piotra Abogarda Scholandzkiego
Awatar użytkownika
Aleksander Stempel
Obywatel

Syrop klonowy z posypką nekromancji. Wszystkie tożsamości panów Potockich

Post autor: Aleksander »

Nadal nie rozumiem, co Elena Petrescu miałaby mieć wspólnego z Waszą Królewską Wysokością. Przecież ona się nazywa zupełnie inaczej 🙃
(-) Aleksander, r.s.
Awatar użytkownika
Karolina von Lichtenstein Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Pojezierze Leockie

Syrop klonowy z posypką nekromancji. Wszystkie tożsamości panów Potockich

Post autor: Karolina von Lichtenstein »

Niech WKM nie udaje Surmeńczyka. Ktoś z konta Eleny Petrescu się podszywał pode mnie (a raczej udawał, że omyłkowo ujawnia swoją prawdziwą tożsamość – czyli rzekomo moją), przez co do dzisiaj niektórzy sądzą, że to byłam ja. WKM zresztą kiedyś się do tego przyznawał na publicznym czacie razem z Waszym ojcem, uznając to za niezwykłe źródło ubawu.
(—) Karolina von Lichtenstein-Roumaine

Królowa Seniorka Dreamlandu i Scholandii, Królowa Matka Elderlandu, Dama dreamlandzkiego Orderu Czerwonego Orła, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, Diuczessa Tysiąclecia, Matka Karmicielka, Patronka Turystyki Pieszej, była Regentka i Kanclerka Księstwa Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, podporucznik w rezerwie Książęcych Sił Zbrojnych, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji, prawie została żoną Piotra Abogarda Scholandzkiego
Awatar użytkownika
Aleksander Stempel
Obywatel

Syrop klonowy z posypką nekromancji. Wszystkie tożsamości panów Potockich

Post autor: Aleksander »

Karolina von Lichtenstein pisze:
08 mar 2022, 10:41
Ktoś z konta Eleny Petrescu się podszywał pode mnie (a raczej udawał, że omyłkowo ujawnia swoją prawdziwą tożsamość – czyli rzekomo moją)
To nie byliśmy my. Za to przypomniało nam się, że kiedyś na to konto logowała się jeszcze nasza v-matka, celem zwrócenia uwagi ówczesnemu królowi Surmenii, który zresztą jest teraz naszym premierem, że popełnił liczne błędy gramatyczne i językowe posługując się językiem niemieckim. Cóż to były za czasy!
(-) Aleksander, r.s.
Awatar użytkownika
Ametyst Faradobus Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Dziadolin-Dwór

Syrop klonowy z posypką nekromancji. Wszystkie tożsamości panów Potockich

Post autor: Ametyst Faradobus »

Do konta Eleny to chyba nawet ja miałem kiedyś hasło, bo mi dali.
PROCESOR DOKTÓR NAUK NET. MAGISTER
Ametyst z rodu Faradobusów

Urlopowany Król Hirschbergii i Weerlandu,
Ponownie Prezydent Republiki Bialeńskiej


Obrazek
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Syrop klonowy z posypką nekromancji. Wszystkie tożsamości panów Potockich

Post autor: Ignats ik Ruth »

Bardzo ciekawe, fajnie, że ktoś w końcu zebrał wszystkie doniesienia potockie w jednym tekście. Dobra robota! <3

Chociaż muszę przyznać, że tekst miejscami jest trochę rwany i za mało łopatologiczny. Niewiedząc, co się dzieje w Skarlandzie i RONie, a Rotrię mając w ciemnym miejscu, kilkukrotnie się zgubiłem — nie każdy wie wyjściowo, że Michał Potocki i Miguel Catalan to ta sama emanacja itd. :P
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Scholander Allgemeine Zeitung”