Wniosek o nadanie obywatelstwa leockiego

Dział urzędowy Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Józef Wilhelm Potocki
Obywatel
Kontakt:

Post autor: Józef Wilhelm Potocki »

Czcigodni namiestnicy, chwilę nad tym myślałem, ale chyba nie było nad czym, gdyż decyzja jest prosta. Chciałbym również należeć do zacnego grona Leotów.
/-/ Józef Wilhelm Potocki h. Pilawa
Podskarbi Nadworny
Namiestnik Wojsk Koronnych
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Palatynie Leocji i Pustkowiach Winków

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański
Namiestnik

Post autor: Helwetyk Romański »

Obrazek

Dobry Panie,

z niezmienną przyjemnością informuję, że Palatium Namiestników podjęło jedyną możliwą decyzję w sprawie nadania obywatelstwa leockiego. Zgodnie z art. 5 ust. 3 Aktu o formie rządu Palatynatu Leocji:

Warunkiem nadania obywatelstwa leockiego jest złożenie publicznego ślubowania według następującej roty: „Ja, NN, ofiaruję swoją wierność Palatynatowi Leocji, jego Namiestnikom, prawom i obyczajom. Jako Leota (Leotka) ślubuję dążyć do ugruntowania potęgi mojej Ojczyzny, dobro wspólne mając zawsze przed oczyma, a sztandar honoru i godności Narodu dzierżyć wysoko wobec swoich i obcych”. Złożenie ślubowania może nastąpić z dodaniem formuły religijnej.

Zapraszam do złożenia przysięgi.

Łącząc wyrazy radości,

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Helwetyk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik Palatynatu Leocji
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH
Awatar użytkownika
Józef Wilhelm Potocki
Obywatel
Kontakt:

Post autor: Józef Wilhelm Potocki »

„Ja, Józef Wilhelm Potocki, ofiaruję swoją wierność Palatynatowi Leocji, jego Namiestnikom, prawom i obyczajom. Jako Leota (Leotka) ślubuję dążyć do ugruntowania potęgi mojej Ojczyzny, dobro wspólne mając zawsze przed oczyma, a sztandar honoru i godności Narodu dzierżyć wysoko wobec swoich i obcych. Tak mi dopomóż Bóg!"

Obrazek
/-/ Józef Wilhelm Potocki h. Pilawa
Podskarbi Nadworny
Namiestnik Wojsk Koronnych
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Palatynie Leocji i Pustkowiach Winków

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański
Namiestnik

Post autor: Helwetyk Romański »

Obrazek

Szlachetny Panie!

Z ogromną przyjemnością informuję, że w Monitorze Leocji ogłoszone zostało Postanowienie Namiestników w sprawie nadania obywatelstwa. Wpis do księgi obywateli zostanie dokonany wkrótce.

Z życzeniami dobra i piękna,

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Helwetyk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik Palatynatu Leocji
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH
ODPOWIEDZ