Polowanie Reprezentacyjne z udziałem Jego Książęcej Mości Arkadiusza Maksymiliana

Dział urzędowy Palatynatu Leocji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Polowanie Reprezentacyjne z udziałem Jego Książęcej Mości Arkadiusza Maksymiliana

Post autor: Franklin Garamond »

Obrazek
Namiestnik Franklin Garamond i Jego Książęca Mość Arkadiusz Maksymilian
O świcie rozpoczęło się Polowanie Reprezentacyjne Namiestników Palatynatu Leocji w nowobrzeskich lasach nieopodal namiestnikowskiej rezydencji, a w którym udział wzięli Dostojni Goście — Jego Książęca Mość Arkadiusz Maksymilian oraz Jego Ekscelencja Marszałek Dworu Jego Książęcej Mości Laurẽt Gedeon I. Noc była wyjątkowo chłodna, więc goście musieli ubrać się ciepło. Miejscami spadł nawet śnieg, który szczęśliwie stopniał w pierwszych godzinach od wyjścia słońca.
Podczas gdy nagonka wyruszyła w las, Czcigodni Goście wraz z Namiestnikiem Garamondem udali się na łąkę, by oddać kilka próbnych strzałów do wychodzących z zarośli bażantów. Jego Książęca Mość z pobłażaniem przyjmował uwagi Łowczego na temat strzałów z biodra przy użyciu strzelby (celnych).
Obrazek
Jego Książęca Mość i Łowczy Krajowy Leocji podczas dyskusji
Kilkadziesiąt minut później, z kilkoma ustrzelonymi ptakami na koncie, przywódcy skierowali się w stronę przygotowanej wcześniej ambony, z której roztaczał się urokliwy widok na las i łąkę skąpaną w porannej mgle. Myśliwi zauważyli łosia ostrożnie przemierzającącego wysoką trawę. Precyzyjny strzał położył zwierzynę za pierwszym razem. Ten sam los pisany był jeleniowi, sarnie i dwóm dzikom.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Polowanie Reprezentacyjne z udziałem Jego Książęcej Mości Arkadiusza Maksymiliana

Post autor: Franklin Garamond »

Po zakończonym polowaniu Dostojni Goście oraz Namiestnik Garamond udali się na śniadanie do namiestnikowskiej rezydencji.
Obrazek
Myśliwski jadłospis
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Laurẽt Gedeon I
Przybysz
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji

Polowanie Reprezentacyjne z udziałem Jego Książęcej Mości Arkadiusza Maksymiliana

Post autor: Laurẽt Gedeon I »

Marszałek był bardzo zadowolony. Ustrzelił jednego dzika i mógł go skosztować w czasie śniadania. Długo będzie pamięcią wracał do tej wizyty.
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Marszałek Dworu
JKM Księcia Sarmacji
ODPOWIEDZ

Wróć do „Palatium Namiestników”