Macie coś do przejęcia?
Bo bym się chyba z jednej ligi wymiksował, to by się slot znalazł.
Gdybyś tak napisał tydzień temu...Pavel van der Gibson pisze: ↑17 lip 2025, 15:59Macie coś do przejęcia?
Bo bym się chyba z jednej ligi wymiksował, to by się slot znalazł.










Primera:Zakonczylismy wlasnie 18. sezon rozgrywek Ligi Pilkarskiej Palatynatu Leocji.
Po raz pierwszy mistrzem Leocji zostal zespol Tropikany Zlote Piaski - gratulacje dla Zbyszka! W ten sposob przelamana zostala passa 4 mistrzostw z rzedu dla Czarnych Wilkow, ktore jednak zdobyly Puchar Leocji - nie bez walki, zwlaszcza w rewanzu. Rowniez gratki dla Bociana, a takze dla Leszka Karakachanowa, ktory z Drogowskazem dotarl do finalu!
Z Primery spadaja NK Ana - Konstanz Ludwika Tomovicia i, po raz pierwszy w historii, LTF Nowy Brzeg Franklina Garamonda. Szok i niedowierzanie. Coz, Segunda bedzie ciekawsza!
...O ile juz nie byla w tym sezonie. Co prawda Ignac awansowal juz dawno, ale drugi zespol, ktory w przyszlym sezonie bedzie grac w Primerze, nie byl znany az do ostatniej kolejki. Rzutem na tasme po sezonie relegacji do elity wraca Radzivon Nowe Razorno. Samuel - gratulacje! Niewiele jednak brakowalo, aby w Primerze, po 13 sezonach przerwy, zameldowal sie OCD Nowy Brzeg. Tak, ten OCD!
Nastepny, 19. sezon zaczniemy za jakies 3 tygodnie. Zostajemy w dotychczasowym zestawieniu dwoch dywizji czy laczymy je? (Osobiscie optuje za pozostawieniem dwoch dywizji, ale pewien anonimowy Namiestnik chce uniknac spadku xD).

