[ISM] Skrypt integracyjny

Administracja międzynarodowych systemów informatycznych

Opiekunowie: Helwetyk Romański, Sheldon Anszlus Robingren

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamiljan de Harlin Stempel
Przybysz
Lokalizacja: MC Gaudium
Kontakt:

[ISM] Skrypt integracyjny

Post autor: Kamiljan de Harlin »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Sheldon Anszlus Robingren pisze:
29 lis 2025, 6:27
Burek pisze:
28 lis 2025, 23:29
Sheldon Anszlus Robingren pisze:
28 lis 2025, 22:11
Potrzebuje do tego skrypt integracyjny, NKI na nordacie wie jak to zrobić.
Niestety, jedyna osoba, która umiała to zrobić (Harlin) już nie żyje. Teraz nikt nie potrafi.
Sheldon Anszlus Robingren pisze:
28 lis 2025, 22:11
W kwestii Winkulii jest jeszcze kwestia rachunków bankowych, czy Winkulia przyjmuje wspólną walutę federacji?
Nie, pozostaje stara waluta, ale teraz powinna się generować z nowego forum.
Skopiuj plik np https://forum.nordata.org/integracja_ips_nandi.php, zmieńcie nazwę na winkilia, na początku pliku powinna być linijka kodu, gdzie będzie coś typu $id_forum = 123; dla Winkulii powinno być 739.
Zrobiłem to już pod koniec października czy tam na początku listopada, ale nie zdążyłem nikogo poinformować przed przerwą.
Śmiga
https://forum.nordata.org/integracja_ip ... 2026-03-01
/<3/ Kamiljan de Harlin von Wespucci la Sparasan
Awatar użytkownika
Burek Stempel
Przybysz

[ISM] Skrypt integracyjny

Post autor: Burek »

Kamiljan de Harlin pisze:
16 mar 2026, 23:18
Sheldon Anszlus Robingren pisze:
29 lis 2025, 6:27
Burek pisze:
28 lis 2025, 23:29
Sheldon Anszlus Robingren pisze:
28 lis 2025, 22:11
Potrzebuje do tego skrypt integracyjny, NKI na nordacie wie jak to zrobić.
Niestety, jedyna osoba, która umiała to zrobić (Harlin) już nie żyje. Teraz nikt nie potrafi.
Sheldon Anszlus Robingren pisze:
28 lis 2025, 22:11
W kwestii Winkulii jest jeszcze kwestia rachunków bankowych, czy Winkulia przyjmuje wspólną walutę federacji?
Nie, pozostaje stara waluta, ale teraz powinna się generować z nowego forum.
Skopiuj plik np https://forum.nordata.org/integracja_ips_nandi.php, zmieńcie nazwę na winkilia, na początku pliku powinna być linijka kodu, gdzie będzie coś typu $id_forum = 123; dla Winkulii powinno być 739.
Zrobiłem to już pod koniec października czy tam na początku listopada, ale nie zdążyłem nikogo poinformować przed przerwą.
Śmiga
https://forum.nordata.org/integracja_ip ... 2026-03-01
Coś? Ktoś? Czy ISM to abandonware już?
Awatar użytkownika
Sheldon Anszlus Robingren Stempel

[ISM] Skrypt integracyjny

Post autor: Sheldon Anszlus Robingren »

Burek pisze:
03 cze 2026, 14:22
Kamiljan de Harlin pisze:
16 mar 2026, 23:18
Sheldon Anszlus Robingren pisze:
29 lis 2025, 6:27
Burek pisze:
28 lis 2025, 23:29
Sheldon Anszlus Robingren pisze:
28 lis 2025, 22:11
Potrzebuje do tego skrypt integracyjny, NKI na nordacie wie jak to zrobić.
Niestety, jedyna osoba, która umiała to zrobić (Harlin) już nie żyje. Teraz nikt nie potrafi.
Sheldon Anszlus Robingren pisze:
28 lis 2025, 22:11
W kwestii Winkulii jest jeszcze kwestia rachunków bankowych, czy Winkulia przyjmuje wspólną walutę federacji?
Nie, pozostaje stara waluta, ale teraz powinna się generować z nowego forum.
Skopiuj plik np https://forum.nordata.org/integracja_ips_nandi.php, zmieńcie nazwę na winkilia, na początku pliku powinna być linijka kodu, gdzie będzie coś typu $id_forum = 123; dla Winkulii powinno być 739.
Zrobiłem to już pod koniec października czy tam na początku listopada, ale nie zdążyłem nikogo poinformować przed przerwą.
Śmiga
https://forum.nordata.org/integracja_ip ... 2026-03-01
Coś? Ktoś? Czy ISM to abandonware już?
jakoś to znikło w gąszczu forum, za duży tu ruch :P
Upewnie się tylko czy nordata nie zlicza waszej aktywnosci pod siebie, jako ogólnej
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheldon Anszlus Robingren Stempel

[ISM] Skrypt integracyjny

Post autor: Sheldon Anszlus Robingren »

Sheldon Anszlus Robingren pisze:
06 cze 2026, 16:49
Upewnie się tylko czy nordata nie zlicza waszej aktywnosci pod siebie, jako ogólnej
Dobra pozwoliłem sobie dodać ogólny kod dla Nordaty https://nordata.org/api/integracja_ism_ ... 2026-06-05, dzięki któremu, będę mógł w przyszłości łatwiej dodawać kolejne państwa, oraz pozwala mi on na zwracanie danych z Nordaty bez waszej aktywności https://nordata.org/api/integracja_ism_ ... 026-06-05 , dzięki czemu wasza aktywnosć nie wpływa na kurs norda, a reszty nordaty na wasz kurs.

Dane do ISM zostały zaciągnięte wstecz, tak więc nic wam nie przepadło, waluta w od jutra powinna wyświetlać wam się prawidłowo.

@Burek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Rozwoju Łączności Międzynarodowej”