3. Rajd Leocji — wątek organizacyjny

Rajdowe Mistrzostwa Austro-Węgier
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

3. Rajd Leocji — wątek organizacyjny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Piotr vel Bocian pisze:
24 sty 2022, 15:11
Piotr vel Bocian pisze:
21 sty 2022, 12:58
Dziękuje za oznaczenie i przypomnienie.
Jak najbardziej potwierdzam swój start.
Jeśli chodzi o pory wyścigu, to ja jestem nocnym markiem, więc ja bardzo chętnie w takich etapach wziąłbym udział :)
W nawiązaniu do mojej poprzedniej wiadomości, to chciałem powiedzieć, że mam.. co to ja mam..? No tak! Dobrą pamięć!

Niestety zapomniałem, że 29 stycznia br. to sobota, w trakcie której wyjeżdżam. Udział w rajdzie na pewno wezmę, ale moje dojazdy na poszczególne etapy mogą być (w zależności od pory) mocno opóźnione.
Udział! Liczy się udział! Tak tylko z kronikarskiego obowiązku przypomnę, że Szanowny broni pozycji na podium. :D
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
M2.r Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Bieberfelde

Re: 3. Rajd Leocji — wątek organizacyjny

Post autor: M2.r »

Przed wjazdem do miasta Bieberfelde, rozpędzone automobile miną przynajmniej trzy przydrożne posterunki, teraz będące właściwie wyłącznie zwężeniami na drodze, jako że szlabany, na czas rajdu, zdemontowano. Droga prowadzi przez gęsty, sosnowy las, który miejscami zbliża się do skraju drogi tak, że gałęzie drzew trą o kokpity bolidów. Im bliżej miasta, tym migające drzewa oddalają się bardziej, a drodze coraz bliżej do równej, czarnej, nowej, powierzchni, a dalej od położonej niedbale betonowej płyty.

Chwilę później mijamy pierwszy modelowy dom, nieudany projekt budowania zuniformizowanych domków robotniczych. Ze względu na zbyt wysokie koszty postawiono tylko jeden, przedstawiony na poniższej rycinie, który dołączył do zasobu hotelarskiego miasta i gości przyjezdnych, jako prawdziwie 5- gwiazdkowa alternatywa w porównaniu do hotelu "Elektryka", znajdującego się bliżej LEJa.

Obrazek

Wjeżdżamy do miasta i mijamy "siostry", dwa bloki w systemie płytowym i nieco wyższym standardzie, przez miejscowych nazywane również "Platenem". To jedne z najstarszych budynków w mieście, służyły obsadzie inżynierskiej, pracującej przy budowie Elektrowni Atomowej, dzisiaj mieszczą głównie pracowników trzech zmian Ośrodka Pomiarów Zewnętrznych oraz część personelu biurowego LEJa. "Siostry" miały być częścią większego osiedla "Energetyków", jednak z powodu błędu konstrukcyjnego, wykazały ponadnormatywny przechył i zostały skierowane do rozbiórki w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Obrazek

Dojeżdżamy do bramy LEJa, jeżeli jesteśmy wystarczająco odważni, by podejść do quizu atomowego, będziemy mieli przywilej skrócenia sobie trasy przez teren elektrowni. LEJ posiada dwa reaktory atomowe o łącznej mocy 1600 MW oraz dwie wspaniałe chłodnie kominowe, piętrzące się nad okolicą.

Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

3. Rajd Leocji — wątek organizacyjny

Post autor: Piotr vel Bocian »

Heinz-Werner Grüner pisze:
24 sty 2022, 17:59
Piotr vel Bocian pisze:
24 sty 2022, 15:11
Niestety zapomniałem, że 29 stycznia br. to sobota, w trakcie której wyjeżdżam. Udział w rajdzie na pewno wezmę, ale moje dojazdy na poszczególne etapy mogą być (w zależności od pory) mocno opóźnione.
Udział! Liczy się udział! Tak tylko z kronikarskiego obowiązku przypomnę, że Szanowny broni pozycji na podium. :D
Tak, mam tego świadomość. A ciężar odpowiedzialności mnie przytłacza. Zmodyfikowałem nieco swój wyjazd, aby przynajmniej w pierwszym dniu rajdu być pewny udziału :)

Szykuję się do rajdu!

Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

3. Rajd Leocji — wątek organizacyjny

Post autor: Helwetyk Romański »

Piotr vel Bocian pisze:
26 sty 2022, 16:18
Zmodyfikowałem nieco swój wyjazd, aby przynajmniej w pierwszym dniu rajdu być pewny udziału :)
Solidny tryharderiat!
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

3. Rajd Leocji — wątek organizacyjny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr vel Bocian pisze:
26 sty 2022, 16:18
Heinz-Werner Grüner pisze:
24 sty 2022, 17:59
Piotr vel Bocian pisze:
24 sty 2022, 15:11
Niestety zapomniałem, że 29 stycznia br. to sobota, w trakcie której wyjeżdżam. Udział w rajdzie na pewno wezmę, ale moje dojazdy na poszczególne etapy mogą być (w zależności od pory) mocno opóźnione.
Udział! Liczy się udział! Tak tylko z kronikarskiego obowiązku przypomnę, że Szanowny broni pozycji na podium. :D
Tak, mam tego świadomość. A ciężar odpowiedzialności mnie przytłacza. Zmodyfikowałem nieco swój wyjazd, aby przynajmniej w pierwszym dniu rajdu być pewny udziału :)

Szykuję się do rajdu!

Obrazek
Widzę, że mamy kolejnego profesjonalistę przez duże "P". :)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Re: 3. Rajd Leocji — wątek organizacyjny

Post autor: Franklin Garamond »

Wziąłem i wyszyłem na sweterku porządne nazwisko!

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

3. Rajd Leocji — wątek organizacyjny

Post autor: Piotr vel Bocian »

Franklin Garamond pisze:
26 sty 2022, 19:41
Wziąłem i wyszyłem na sweterku porządne nazwisko!

Obrazek
Dziękuję!

Nie zdejmę już nigdy tego sweterka!
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Re: 3. Rajd Leocji — wątek organizacyjny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Znakomita robota! Widać, że Czcigodny [mention]Franklin Garamond[/mention] nie próżnuje w Palatium i w wolnych chwilach zajmuje się czymś najbardziej pożytecznym - dzierganiem na drutach! :)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rajd Leocji: 29–30 stycznia 2022”