- NASZ, RASSIJSKIJ!

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy niezwiązane z mikronacjami
Awatar użytkownika
Karolina von Lichtenstein Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Pojezierze Leockie

- NASZ, RASSIJSKIJ!

Post autor: Karolina von Lichtenstein »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Piotr Romanow pisze:
19 cze 2022, 13:07
marsillpost pisze:
19 cze 2022, 7:05

- NASZ, RASSIJSKIJ!
Te boty niby coraz bardziej inteligentne, a mimo to ich wypowiedzi są na poziomie dna. Na 90% prawdziwy Rosjanin, biały człowiek by powiedział RUSSKIJ, a nie RASSIJSKIJ. :x
A widział towarzysz inspirację dla tej wypowiedzi?
(—) Karolina von Lichtenstein-Roumaine

Królowa Seniorka Dreamlandu i Scholandii, Królowa Matka Elderlandu, Dama dreamlandzkiego Orderu Czerwonego Orła, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, Diuczessa Tysiąclecia, Matka Karmicielka, Patronka Turystyki Pieszej, była Regentka i Kanclerka Księstwa Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, podporucznik w rezerwie Książęcych Sił Zbrojnych, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji, prawie została żoną Piotra Abogarda Scholandzkiego
Awatar użytkownika
Michał F. Lubomirski-Lisewicz Stempel
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Lokalizacja: Białowieża

- NASZ, RASSIJSKIJ!

Post autor: Michał F. Lubomirski-Lisewicz »

Szybka kwerenda przeprowadzona przez amerykańską wyszukiwarkę Google wskazuje, że pierwszy wynik, jaki się pojawia po wyszukaniu tego tekstu znajduje się na forum Leocji.

Najprawdopodobniej autorem jest sam J.E. Ametyst. 🙃 Jak zresztą widzimy w odnośniku wstawionym wyżej przez J.E. Orjona.
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Stolnik podlaski
Rector Universitatis Cracoviensis
Regimentarz wojsk litewskich
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Lokalizacja: Grünerwald

- NASZ, RASSIJSKIJ!

Post autor: Piotr Romanow »

Karolina von Lichtenstein pisze:
19 cze 2022, 13:18

A widział towarzysz inspirację dla tej wypowiedzi?
Widzieliśmy, no My nie Towarzysze bo czerwona hołota nam odebrała wszystko. Nie mniej Wasza Wysokość nie jestem jakimś zwolennikiem mówienia w ten sposób. :x
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Hospodar Dehreiny Wschodniej
Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Przybysz

- NASZ, RASSIJSKIJ!

Post autor: Robert Drenin »

Piotr Romanow pisze:
19 cze 2022, 17:24
Karolina von Lichtenstein pisze:
19 cze 2022, 13:18

A widział towarzysz inspirację dla tej wypowiedzi?
Widzieliśmy, no My nie Towarzysze bo czerwona hołota nam odebrała wszystko. Nie mniej Wasza Wysokość nie jestem jakimś zwolennikiem mówienia w ten sposób. :x
Określenie "Towarzysz" prędzej jest stosowane w Czesnoradzie, a zwłaszcza przeze mnie, co w sumie można już było zauważyć.
Natomiast co do bota, to szczerze jeżeli bot faktycznie potrafił skopiować wiadomość, to jestem ciekaw jak będą wyglądały ich wypowiedzi w przyszłości.
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karczma Pod Fortuną”