Odnowa ITL "Drak"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Odnowa ITL "Drak"

Post autor: Ronon Dex »

Szanowny Wspólniku,

Interoceaniczne Towarzystwo Lotnicze „DRAK” założyliśmy ponad 2 lata temu, a potem trochę o nim zapomnieliśmy. W tym czasie zmieniły się warunki i obecnie to już jest przedsiębiorstwo wyłącznie leockie. Do tego sprzęt nam się zestarzał, wyeksploatował – bo te raptem trzy samoloty sporo latały… Zresztą ten jeden, który był w Bialenii to im tam zostawiłem – niech się cieszą, bo swojego pewnie mieć nie będą. A ja nie mam się zamiaru handryczyć o stary i zużyty samolot… bo i tak czas na nowości, a do tego zakupione już nie zagranicą, ale w naszym kraju.

Proponuję zrobić całkowitą odnowę naszej firmy… nowe czasy i nowa sytuacja wymaga nowych rozwiązań.

Oczywiście jak w początkach naszej firmy podstawą są i będą usługi świadczone samolotami niewielkimi, tzw. dyspozycyjnymi. Tutaj oczywiście proponuję zakupić już w leockim RAT odpowiednie maszyny (głównie chodzi o zasięg) do przelotów na kontynenty czyli przynajmniej 5000 kilometrów. Jednocześnie warto by stworzyć komunikację z „Palmową Wyspą” (do tego tematu też zamierzam w Leocji powrócić), a tam lotnisko jest niewielkie, a więc trzeba by mieć też samoloty o zasięgu odpowiednim (tam jest jakieś 1200-1500 km… sprawdzę to jeszcze), ale turbośmigłowe, które nie wymagają dłuższych dróg startowych.

Moglibyśmy się też zastanowić czy w ramach ITL nie ruszyć po prostu z komunikacja pasażerską… może na razie nie w jakimś większym zakresie, ale trzeba by się też do tego przygotować. Raczej obecnie do Nowego Brzegu nie będzie większej ilości lotów, bo część zagranicznych linii lotniczych zaliczy chyba przynajmniej zastopowanie działalności lub jej ograniczenie. Robi się luka na rynku, w którą warto chyba wejść… do przemyślenia.

Taka próbka kombinacji nad nowym wizerunkiem samolotów ITL… od zawsze był preferowany czarny kolor, ale wcześniej (z przyczyn wiadomych nie dało się tego wykonać). Obecnie nic nie stoi na przeszkodzie… Taki teścik malowania w kolorach ciemny grafit/złoty (w sumie to wziąłem z oryginalnego malowania zwanego „carbon & gold), które przerobiłem na nasze potrzeby. Ale można też dać taki całkiem czarny lub zrobić inne kombinacje…

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak Szanowny Wspólnik znajdzie trochę czasu to niech zerknie i wyrazi opinię w temacie udzieli wskazówek itd.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Interoceaniczne Towarzystwo Lotnicze „Drak””