Korona Angemont [LPPL]

Liga narodowa w Xpert Eleven
Zablokowany
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Przybysz

Korona Angemont [LPPL]

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

I cyk kolejna wygrana. Tym razem 4-0 z AFC Neustrand. Byliśmy faworytem i to udowodniliśmy. Mieliśmy trochę większe posiadanie piłki. Szans mieliśmy aż 9, a rywal 0. Każdy z pomocników dziś pięknie zagrał, jak nie gole to zdobyli asysty. Nie daliśmy się przełamać w obronie. Mamy dwie kontuzje ale na szczęście będą gotowi na kolejny mecz. A rywal był niestety dziś bardzo słaby. Prawdopodobnie realioza nie odpuszcza. Szkoda. Zostajemy na 2 miejscu i nadal walczymy o 1.
( — ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Przybysz

Korona Angemont [LPPL]

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

I jesteśmy po ważnym meczu z PKS Starosc Dziadów ([mention]Orjon Surma[/mention] ). Był to ważny mecz, ponieważ gra toczyła się o podium. Nie ukrywam, byłam zdenerwowana, emocje były. Ale udało się nam wygrać mecz 3-0 – gol samobójczy i dwa gole Zenona Strugarka. Mamy wygraną w ważnym miejscu – na naszym stadionie w Angemoncie. Niestety zaliczyliśmy żółtą kartkę. Rywal był bardzo słaby. Podejrzewam, że taktyka po prostu nie poszła. Awansujemy na pierwsze miejsce. Będziemy z pewnością walczyć z KA Berklehopf o to miejsce. Zostały dwa mecze więc trzeba się skupić, by nie zepsuć szansy na awans.
Obrazek
( — ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Przybysz

Korona Angemont [LPPL]

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Dziś zagraliśmy przedostatni mecz w sezonie. Wygraliśmy 2-1 z Nawalnica Wal-Küre. Spodziewaliśmy się, że rywal będzie walczyć. Zaskoczył nas taktyką. Byliśmy prawie na równi, w drugiej połowie rywal trochę się poprawił. Nasza drużyna w 55 i 84 minucie strzeliła gole. Z trzech szans wykorzystaliśmy dwie. Matty Freedman doznał kontuzji na szczęście tylko na dwa dni. Sebastian Dziura, który go zastąpi strzelił zwycięskiego gola. Z pewnością był to ciekawy mecz i trochę wymagający. Czterech naszych zawodników znalazło się w 11. kolejki. Za tydzień ostatni mecz. Awans mamy zapewniony więc mecz będzie tylko formalnością.
( — ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Przybysz

Korona Angemont [LPPL]

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Zagraliśmy sobie dziś mecz towarzyski z Futbólfeaán Ástishuser. Padł remis 1-1. Prawie wygrana, końcowe minuty źle nam poszły. Ale zagraliśmy inną taktyką dla sprawdzenia. Źle nie było, nawet nawet może być. Ale są piłkarze, którzy utwierdzili nas, że trzeba się zastanowić nad nimi. W niedziele ostatni mecz sezonu.
( — ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Przybysz

Korona Angemont [LPPL]

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

I mamy koniec sezonu. Ostatni mecz zagraliśmy z OCD Nowy Brzeg. Myśleliśmy, że będzie lajcik i wygramy, ale jednak na sam koniec rywal zrobił niespodziankę. Przygotował się na ten mecz i strzelił nawet bramkę, która była jedyną w tym sezonie. Więc szacunek. No u nas myślę, że prawdopodobnie główni atak zawiódł, bo chciałam koniecznie przetestować dwóch napastników. W sumie mecz średnio nam wyszedł. Dzięki remisowi niestety kończymy na drugim miejscu ale to nie jest ważne. Ważne, że mamy awans. Teraz czas na odpoczynek i podsumowanie sezonu.
( — ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Korona Angemont [LPPL]

Post autor: Ignats ik Ruth »

Fatima Popow-Chojnacka pisze:
06 paź 2022, 19:40
Zagraliśmy sobie dziś mecz towarzyski z Futbólfeaán Ástishuser. Padł remis 1-1. Prawie wygrana, końcowe minuty źle nam poszły.
Ale oba gole nasze! 😂😎
Fatima Popow-Chojnacka pisze:
09 paź 2022, 19:23
Dzięki remisowi niestety kończymy na drugim miejscu ale to nie jest ważne.
Ważne, ważne — całe szczęście Hasseland nie zdominował nam obu klas rozgrywkowych! :P
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Przybysz

Korona Angemont [LPPL]

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Podsumowanie:
https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/13445/0

Wypowiedź z forum Leocji:
No cóż. Tak jak Santi, myślałam nad tą decyzją już dłuższy czas. I w końcu ją podjęłam. Niestety ja również muszę zrezygnować i oddać klub. Real, jak i obowiązki w Sarmacji plus inne rzeczy niestety sprawiają, że zaczynam mieć problem i małą niechęć do grania. Może po prostu lepiej czasami skupić się na swoim podwórku niż na innym i mieć tego mniej. Więc męczyć się dalej nie ma sensu. LPPL będę wspominać dobrze, dzięki niej zaczęłam swoją przygodę z x11 dokładnie rok temu. Dziękuję za świetną zabawę i życzę wszystkim dalszych sukcesów!
( — ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Liga Piłkarska Palatynatu Leocji”