Wtajcie

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martin Eden Stempel
Przybysz

Wtajcie

Post autor: Martin Eden »

Dzień dobry
Nazywam się Martin Eden, w mikronacjach jestem już długi czas z dłuższymi bądź krótszymi przerwami. Mam doświadczenie na wielu polach, uzupełnione podczas ostatniej przerwy sporą dozą wiedzy i umiejętności.
Myślę, że się na coś przydam ;) ...a i że korzyści będą obopólne.
Do przeczytania!
(-) Martin Eden
Awatar użytkownika
Guedes de Lima Stempel
Obywatel

Wtajcie

Post autor: Guedes de Lima »

Witaj! :)
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Wtajcie

Post autor: Franklin Garamond »

Witamy w Palatynacie Leocji! 🎈
Martin Eden pisze:
06 maja 2020, 19:51
Myślę, że się na coś przydam ;) ...a i że korzyści będą obopólne.
Jak najbardziej! Każda para rąk jest mile widziana (jedna ręka także, nie żebyśmy dyskryminowali nieposiadające dwóch rąk lub chcące zaangażować tylko jedną rękę).

Pytanie tylko co by Pana interesowało 🙂 Przyjęliśmy złotą zasadę, że każdy robi to, co lubi, żeby przypadkiem zabawa tutaj nie przerodziła się w drugą pracę realizowaną po godzinach z poczucia obowiązku.

Polecam się zapoznać z pracami toczącymi się w Leockiej Akademii Nauk, mamy też obszerny katalog stanowisk do obsadzenia, a jakby jednak coś innego, to też coś się znajdzie.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Martin Eden Stempel
Przybysz

Wtajcie

Post autor: Martin Eden »

Franklin Garamond pisze:
07 maja 2020, 11:14
Pytanie tylko co by Pana interesowało 🙂 Przyjęliśmy złotą zasadę, że każdy robi to, co lubi, żeby przypadkiem zabawa tutaj nie przerodziła się w drugą pracę realizowaną po godzinach z poczucia obowiązku.

Polecam się zapoznać z pracami toczącymi się w Leockiej Akademii Nauk, mamy też obszerny katalog stanowisk
Interesuje mnie w zasadzie wszystko oprócz polityki, sportu i dziennikarstwa.
Czy w Akademii odbywają się jakieś konkretne zajęcia? Nie ma opisu działalności ani wymienionych kierunków/wykładów...
Chciałbym właśnie pójść w stronę naukową, a przy okazji poudzielam się gdzie indziej.
(-) Martin Eden
Awatar użytkownika
Apolinary Montserrat Stempel
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Lokalizacja: Liceria

Wtajcie

Post autor: Apolinary Montserrat »

Witamy serdecznie w Leocji! 🙂

Martin Eden pisze:
07 maja 2020, 12:03
Czy w Akademii odbywają się jakieś konkretne zajęcia? Nie ma opisu działalności ani wymienionych kierunków/wykładów...
Chciałbym właśnie pójść w stronę naukową, a przy okazji poudzielam się gdzie indziej.
Akademia nie jest uniwersytetem i nie prowadzi takich klasycznych zajęć edukacyjnych. Oczywiście to nie zamyka Panu drogi do rozwijania pasji naukowych - w Akademii prowadzimy samodzielne badania, piszemy referaty, dyskutujemy, ale bez standardowych indeksów i ocen. 😉
prof. Apolinary Montserrat OL LAN
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Dyrektor Centralnego Szpitala Wojskowego
Redaktor naczelny Głosu Leocji
W Leocji rzeczy niemożliwe robimy od ręki,
na cuda trzeba chwilkę poczekać.
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Wtajcie

Post autor: Franklin Garamond »

Martin Eden pisze:
07 maja 2020, 12:03
Interesuje mnie w zasadzie wszystko oprócz polityki, sportu i dziennikarstwa.
To idealnie Pan trafił, bo u nas ani sportu, ani polityki.
A jest coś, co szczególnie Pana jara, że tak sobie pozwolę użyć kolokwializmu?
Martin Eden pisze:
07 maja 2020, 12:03
Chciałbym właśnie pójść w stronę naukową, a przy okazji poudzielam się gdzie indziej.
Myślę, że Apolinary, jako Przewodniczący Akademii, z chęcią pomoże w poszukiwaniu natchnienia na pierwszą pracę. Trwa też ekspedycja zajmująca się geografią Palatynatu.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Martin Eden Stempel
Przybysz

Wtajcie

Post autor: Martin Eden »

Póki co rozglądam się i zapoznaję ze wszystkim.
Nie chcę niczego deklarować, gdyż w moich działaniach z racji braku czasu nie można liczyć na jakąkolwiek regularność.
Jak najdzie mnie wena lub wpadnie do głowy ciekawy pomysł - to ...dodam coś od siebie.

Co mogę powiedzieć o sobie. Znam się trochę na tworzeniu stron (ta techniczna strona przyciągnęła mnie właśnie do Palatynatu). Lubię fizykę (ostatnio kwantową), matematykę, numizmatykę i praktycznie wszystkie -yki, jakie można wymyślić. Chłonę informacje z praktycznie każdej dziedziny wiedzy (a przy okazji sporo ich "kolekcjonuję" w postaci cyfrowej-pisanej).
Gdzieś, kiedyś popełniłem wiele funkcji państwowych w różnych mikronacjach, widziałem spektakularne wzloty i jeszcze większe upadki co poniektórych a i sam dołożyłem się do ich części.
Obecnie kończę studia i liznąłem już kilku zajęć w szeroko pojętym IT. Kiedyś cośtam podziałałem w internecie nawet dość poważnie w pewnych obszarach działalności internetowych.

Zdaje się, że język mój jest dość obrazowo-opisowy - lubię narracyjne podejście do odgrywania swoich ról w v-świecie. Choć praktycznie wolę podejście pragmatyczne i konkretne. Nie lubię "tworzenia rzeczy z samego faktu jej opisania" wyłączając wytwory kultury.

Kiedyś lubiłem tworzyć wiele nowych rzeczy - zrezygnowałem z tego na rzecz "dokładania swoich 5 groszy" do tego, co już jest. Choć nie zawsze - czasem sam coś wytworzę.

Co do sportu: lubię snooker i curling, nie umiem grać w szachy.
Jako dziennikarz miałem okazję w życiu pracować - stwierdziłem, że to nie dla mnie.
Politykiem w mikronacjach już byłem - wystarczy.

Hmm... i wyszedł post, który w zasadzie powinien być pierwszy w tym temacie ;)
(-) Martin Eden
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Wtajcie

Post autor: Franklin Garamond »

Wiadomo, nic na siłę. Nie namawiam do żadnych deklaracji i podejmowania się długoterminowych zajęć. Przedstawiam jedynie dostępne opcje.
Ale jak najbardziej zachęcam do rozglądania się.
Martin Eden pisze:
09 maja 2020, 15:01
lubię snooker
I ja, i ja. Obecnie cierpię katusze, bo przesunięto World Snooker Championship.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Wtajcie

Post autor: Helwetyk Romański »

Martin Eden pisze:
09 maja 2020, 15:01
Co mogę powiedzieć o sobie. […] Hmm... i wyszedł post, który w zasadzie powinien być pierwszy w tym temacie ;)
Choć z poślizgiem, witam bardzo serdecznie!
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”