Pracuj w Leocji — szczęście, rozwój, kariera

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacjami
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

Post autor: Anastasia Windsachen »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Ignats ik Ruth pisze:
23 lis 2022, 23:50
Anna Aldona Metzu pisze:
11 gru 2020, 13:28
Z chęcią zgłoszę się na dyrektora jednego z ośrodku kultury i sztuki mianowicie filharmonii. Z przyjemnością będę organizowała wszelkie wydarzenia mające na celu wzrost kulturalnych zachowań w społeczeństwie.
Tak sobie ostatnio myślałem, co o takim rodzaju aktywności mikroancyjnej sądzą Leoci. I jeśli byliby ciekawi, to jak taka filharmonia powinna wyglądać/działać? Wiem, że Namiestnik Romański zawsze wspomina filharmonię w S**macji z rozmarzeniem, ale — jak inni? ;p
Ja bym tutaj jakoś się spytała [mention]Krzysztof Windsor[/mention], który zajmował się tym przez ostatni rok w S***macji i teraz zajmie w Voxlandzie.
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

Post autor: Ignats ik Ruth »

Anastasia Windsachen pisze:
23 lis 2022, 23:56
Ja bym tutaj jakoś się spytała @Krzysztof Windsor, który zajmował się tym przez ostatni rok w S***macji
O, i jak to wyglądało?
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

Post autor: Anastasia Windsachen »

Ignats ik Ruth pisze:
24 lis 2022, 0:00
Anastasia Windsachen pisze:
23 lis 2022, 23:56
Ja bym tutaj jakoś się spytała @Krzysztof Windsor, który zajmował się tym przez ostatni rok w S***macji
O, i jak to wyglądało?
Zwykle ładnie zmontowane nagranie dźwiękowe, gongi oznajamiające rozpoczęcie jakiejś części, komunikat o wyłączeniu urządzeń, cały program i co najważniejsze umikronacyjnieni wykonawcy. Wiem, że na początku mojej przygody z mikro w październiku 2021 tworzył razem z ówczesnym Kanclerzem audycje radiowe z czytania Lalki. Co przypomina mi w sumie o pomyśle by jakoś postawić leockie radio internetowe...
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

Post autor: Ignats ik Ruth »

Anastasia Windsachen pisze:
24 lis 2022, 0:03
(…) co najważniejsze umikronacyjnieni wykonawcy.
O, pytam też pod tym kątem. Ja np. bym chyba wolał akurat ten aspekt rozwiązać jakoś „dwutorowo” — umikronacyjnić w warstwie narracyjnej, ale zostawić gdzieś blisko poziom meta, tak żeby był też jakiś walor „okołoedukacyjny”.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

Post autor: Anastasia Windsachen »

Ignats ik Ruth pisze:
24 lis 2022, 1:29
Anastasia Windsachen pisze:
24 lis 2022, 0:03
(…) co najważniejsze umikronacyjnieni wykonawcy.
O, pytam też pod tym kątem. Ja np. bym chyba wolał akurat ten aspekt rozwiązać jakoś „dwutorowo” — umikronacyjnić w warstwie narracyjnej, ale zostawić gdzieś blisko poziom meta, tak żeby był też jakiś walor „okołoedukacyjny”.
Mozart to był chyba Cmokart? To już mówię z pamięci. Najlepiej odpowie twórca
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

Post autor: Ignats ik Ruth »

Anastasia Windsachen pisze:
24 lis 2022, 1:53
Mozart to był chyba Cmokart?
Znalazłem i rzeczywiście — Cmokarc. I Bacharad. :D
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Krzysztof Windsor Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Wertingham

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

Post autor: Krzysztof Windsor »

Jestem tutaj, jestem. Y.... Tak... Wyglądało tak jak to Anastasia opisała, siedziałem po kilka godzin lub nie siedziałem - w zależności znajomości utworów muzycznych z tematu- i wybierałem jakieś też mniej znane melodie. Umikronacyjniałem wykonawców, jednak w sposób aby można było wywnioskować mniej więcej na realne imię i nazwisko. Lalka, tego nie było. Z mojej strony czytałem Katarynkę Prusa. Ale wspominam miło, choć będę to gdzieś ciągnął nadal, na 100% w Voxlandzie i to już nie długo szykujemy coś dużego (przynajmniej w oczekiwaniach) :D
HKH Krzysztof Windsor-Windsachen
Obrazek
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

Post autor: Anastasia Windsachen »

A to pomyliłam. Wiedziałam, że coś od Prusa. Ale no tak. Natomiast Leocja to tak właśnie jakoś myślałam o radiu internetowym. Coś mi się raz pojawiło podczas przeglądania micry i miałam to sprawdzić bardziej. Na pewno to byłoby coś ciekawego
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

Post autor: Ignats ik Ruth »

Ignats ik Ruth pisze:
23 lis 2022, 23:50
Anna Aldona Metzu pisze:
11 gru 2020, 13:28
Z chęcią zgłoszę się na dyrektora jednego z ośrodku kultury i sztuki mianowicie filharmonii. Z przyjemnością będę organizowała wszelkie wydarzenia mające na celu wzrost kulturalnych zachowań w społeczeństwie.
Tak sobie ostatnio myślałem, co o takim rodzaju aktywności mikroancyjnej sądzą Leoci. I jeśli byliby ciekawi, to jak taka filharmonia powinna wyglądać/działać? Wiem, że Namiestnik Romański zawsze wspomina filharmonię w S**macji z rozmarzeniem, ale — jak inni? ;p
Cmokarc czy Bacharad, pobijam me pytania. :P
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek w Nowym Brzegu”