Zimowe manewry - kilka pytań

Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Zimowe manewry - kilka pytań

Post autor: Ronon Dex »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Anastasia Windsachen pisze:
10 gru 2022, 22:25
Obiecałam informować o możliwych przecenach, więc oto jestem -> https://store.steampowered.com/app/1238 ... lefield_4/ Jeszcze 44 godziny przeceny ze 179 zł na 21 zł
Nie znam tego... ta oferta BF4 Premium to dodatek czy samodzielna gra? Jak samodzielna to za te grosze kupuje od razu i możemy się pobawić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Zimowe manewry - kilka pytań

Post autor: Anastasia Windsachen »

Wynika, że to pełna gra tylko widzę poszli w model sprzedaży od razu najlepszej wersji zamiast podstawowej itd. Także, jak za taką cenę...
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Zimowe manewry - kilka pytań

Post autor: Ronon Dex »

Anastasia Windsachen pisze:
11 gru 2022, 19:38
Wynika, że to pełna gra tylko widzę poszli w model sprzedaży od razu najlepszej wersji zamiast podstawowej itd. Także, jak za taką cenę...
Za 20 zł to nie ma co sie zastanawiać... zaciąga się.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Lokalizacja: Grünerwald

Zimowe manewry - kilka pytań

Post autor: Piotr Romanow »

To i mnie pozostaje pobrać i w wolnej chwili można popykać ;)
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Hospodar Dehreiny Wschodniej
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Zimowe manewry - kilka pytań

Post autor: Anastasia Windsachen »

Z racji przyduszenia realem (nie ma, co się za wiele rozwodzić) mamy lekki zastój w Gwardii i z samymi manewrami. W rozmowach przewinęło się, że tegoroczna zimówka miałaby się odbyć zarówno narracyjnie, jak i "fizycznie" czyli jakieś sesje w grach. Cóż, z mojej strony niestety, ale widnieje duże prawdopodobieństwo, którego nie widziałam wcześniej, że nie będę mieć możliwości (lub chęci, pozdrawiam pracę (i [mention]Helwetyk Romański[/mention]) i wstręt do ekranu przez nią) by w nich uczestniczyć. Jednakże chętnych zapraszam do umawiania się, może nawet się uda komuś zebrać i podsyłaniu w wątku manewrów zrzutów ekranów wyników i podsumowań meczy.

Część narracyjna również będzie mieć miejsce i będzie miała równą wartość do tej, która odbędzie się na wirtualnym polu walki. Do niej także zachęcam bo to zawsze zwiększenie swojej obecności na manewrach, a tym samym i wyższe wynagrodzenie. Być może, ale to jest być może będą rozdane premie za uczestnictwo, które się odznaczyło na nich. Wszystko jednak zależy od ogólnego stanu konta Leocji bo Gwardia czerpie środki z dofinansowań Palatium.

Zapraszam również do podania terminów kiedy Wam pasują manewry. Mamy okres wyjazdów, feryjny etc., napisanie posta, a co dopiero rozegranie gry może być przez to trudne, a nie chcę też narzucać terminu z góry (a i może udałoby mi się wygospodarować jakiś czas na grę).

Nawiasem wspomnę również, że w planach mam coś takiego, jak premiowanie i uznawanie realowego "uczestniczenia" w Gwardii tj. np. wrzucenie zdjęcia swojej tarczy ze strzelnicy. Tutaj jednak uzależniam to od szlifów do pomysłu i zmuszenia siebie w końcu do ogarnięcia tematu naszywek bo te by można na dowód kłaść obok tarczy.
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Wojskowe im. Ignatsa Urbana ik Rutha”