Punkt - magazyn ligowy

Liga narodowa w Xpert Eleven
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Orjon Surma Stempel
Dyspozytor Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Dziadów

Punkt - magazyn ligowy

Post autor: Orjon Surma »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Pytania po ostatniej kolejce:
[smention u=62]Joahim von Ribertrop[/smention], KS Genshin Impact nie ma już nawet matematycznych szans na utrzymanie w Primerze. Jak oceniacie mijający sezon?
[smention u=146]Piotr vel Bocian[/smention], czy w obliczu problemów finansowych klubu, które sprawiły, że nie macie już pieniędzy na premie dla piłkarzy, Czarne Wilki zamierzają wprowadzić jakieś działania restrukturyzacyjne? Czy nie wpłynie to na postawę zawodników w najbliższych spotkaniach?
[smention u=237]Anastasia Windsachen[/smention], Brzozopola tylko zremisowały ze Starością, co praktycznie przekreśla szanse na awans w tym sezonie chyba dla obu drużyn. Spodziewaliście się takiego biegu wydarzeń?
[smention u=115]Alfred Fabian von Tehen-Dżek[/smention], podobno włodarze Trzody poszukują Cię listem gończym. To prawda?
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

Punkt - magazyn ligowy

Post autor: Joahim von Ribertrop »

Orjon Surma pisze:
11 wrz 2023, 14:09
@Joahim von Ribertrop, KS Genshin Impact nie ma już nawet matematycznych szans na utrzymanie w Primerze. Jak oceniacie mijający sezon?
Ale to jest było
G Ó W N O
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Punkt - magazyn ligowy

Post autor: Anastasia Windsachen »

Orjon Surma pisze:
11 wrz 2023, 14:09
@Anastasia Windsachen, Brzozopola tylko zremisowały ze Starością, co praktycznie przekreśla szanse na awans w tym sezonie chyba dla obu drużyn. Spodziewaliście się takiego biegu wydarzeń?
Szczerze mówiąc to liczyliśmy może na zwycięstwo i nie awans, ale chociaż wyższe miejsce w tabeli. Ostatecznie jednak jestem jako menadżerka zespołu zadowolona z obrotu spraw. Realioza mocno dokopała drużynie, pierwszy sezon w Primerze też nie poszedł najlepiej, więc więcej czasu w Segundzie to czas na szlifowanie przed miejmy nadzieję awansem po 10 sezonie.
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Punkt - magazyn ligowy

Post autor: Piotr vel Bocian »

Orjon Surma pisze:
11 wrz 2023, 14:09
Pytania po ostatniej kolejce:

@Piotr vel Bocian, czy w obliczu problemów finansowych klubu, które sprawiły, że nie macie już pieniędzy na premie dla piłkarzy, Czarne Wilki zamierzają wprowadzić jakieś działania restrukturyzacyjne? Czy nie wpłynie to na postawę zawodników w najbliższych spotkaniach?
Mam plan poprawiający sytuację finansową i pierwsze kroki zostały podjęte. Wczoraj poszła notka o zespole za którą dostałem wynagrodzenie, jutro pójdzie kolejna w nowym cyklu rozliczeniowym. Wydatki na szkółkę piłkarską zostały wstrzymane, podobnie jak kolejne treningi piłkarzy. Obecnie więc nie jest już tak tragicznie. Poza tym pięciu zawodników jest na liście transferowej i przynajmniej za jednego liczę dostać wystarczająca sumę, by walczyć do końca sezonu. Na szczęście piłkarze są w dobrej formie i siłą rozpędu powinni zagrać na poziomie moich oczekiwań:)
Awatar użytkownika
Orjon Surma Stempel
Dyspozytor Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Dziadów

Punkt - magazyn ligowy

Post autor: Orjon Surma »

[smention u=146]Piotr vel Bocian[/smention], co prawda zabrakło Wam kasy, ale wygląda na to, że zawodników to nie odstraszyło i zdobędziecie tytuł. Jak się z tym czujesz?
[smention u=136]Heinz-Werner Grüner[/smention], remis z Impactem praktycznie przekreśla szanse Teriny na tytuł. Jak to się stało?

Nie możemy się dodzwonić do trenera Porywu Leocja.
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Punkt - magazyn ligowy

Post autor: Piotr vel Bocian »

Orjon Surma pisze:
17 wrz 2023, 20:44
@Piotr vel Bocian, co prawda zabrakło Wam kasy, ale wygląda na to, że zawodników to nie odstraszyło i zdobędziecie tytuł. Jak się z tym czujesz?
Jeszcze nigdy, żadnym zespołem, nie osiągnąłem znaczącego sukcesu gdy planowałem go zdobyć - teraz więc też nie nastawiam się, że mistrzostwo mam w kieszeni, bo wszystko może się jeszcze wydarzyć (nie takie mecze się przegrywało!). Wiadomo, że większe mam szanse na mistrzostwo niż zdobycie Pucharu, ale ze świętowaniem czekam do ostatniego gwizdka. Jednak generalnie cieszę się z dobrej postawy zawodników w tym sezonie.

Jeśli chodzi o wspomnianą sytuację finansową, to moje drużyny zazwyczaj funkcjonują na granicy bankructwa , bo stawiam zawsze na najlepszą formę zawodników. Dlatego uważam, że kryzys mamy za sobą i obecną sytuację Wilków określam już jako dobrą - sprzedałem dwóch zawodników, kolejnych dwóch sprzedam o północy. Pozwoli to na dociągnięcie do końca sezonu na dobrym poziomie i - mam nadzieję - wyraźną poprawę umiejętności zawodników.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Punkt - magazyn ligowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Orjon Surma pisze:
17 wrz 2023, 20:44
@Piotr vel Bocian, co prawda zabrakło Wam kasy, ale wygląda na to, że zawodników to nie odstraszyło i zdobędziecie tytuł. Jak się z tym czujesz?
@Heinz-Werner Grüner, remis z Impactem praktycznie przekreśla szanse Teriny na tytuł. Jak to się stało?

Nie możemy się dodzwonić do trenera Porywu Leocja.
Jak to się stało? A no tak, że zremisowaliśmy. W pucharze mamy cel wygrać z Czarnymi, obnażyć ich słabości. Ten sezon był na starcenie po stracie punktów w pierwszej kolejce. No cóż. Odpoczniemy i zdobędziemy dublet za rok, znaczy się w przyszłym sezonie.
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Punkt - magazyn ligowy

Post autor: Ignats ik Ruth »

Heinz-Werner Grüner pisze:
20 wrz 2023, 21:30
Ten sezon był na starcenie po stracie punktów w pierwszej kolejce.
Na starcenie już na starcie. Na stracenie już po stracie. He, he.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Punkt - magazyn ligowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ignats ik Ruth pisze:
21 wrz 2023, 0:41
Heinz-Werner Grüner pisze:
20 wrz 2023, 21:30
Ten sezon był na starcenie po stracie punktów w pierwszej kolejce.
Na starcenie już na starcie. Na stracenie już po stracie. He, he.
Odezwał się językoznawca discordowy! :D
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Piłkarska Palatynatu Leocji”