Komunikaty Nuncjatury Apostolskiej

Przedstawicielstwo dyplomatyczne Najjaśniejszego Arcybiskupiego Miasta Osieka i Jego Okręgu
Tenir Stempel
Przybysz

Komunikaty Nuncjatury Apostolskiej

Post autor: Tenir »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Ja, oczywiście mogę udostępnić bota dla chętnych dodania aktywności na swoich Discord’ach do statystyki. Zanim to jednak zrobię muszę wprowadzić tam kilka poprawek i usprawnień. Bot do pobrania będzie najprawdopodobniej na platformie GitHub.

Ostudze jednak wasze zapały! Bot napisany jest w języku java script na node.js z wykorzystaniem biblioteki discord.js. Sam bot zapisuje tylko informacje do bazy danych, a przedstawienie ich dla ISM w odpowiedni sposób w formacie JSON, to już inna para kaloszy.
Tenir Stempel
Przybysz

Komunikaty Nuncjatury Apostolskiej

Post autor: Tenir »

Tenir pisze:
14 lis 2023, 1:04
Ja, oczywiście mogę udostępnić bota dla chętnych dodania aktywności na swoich Discord’ach do statystyki. Zanim to jednak zrobię muszę wprowadzić tam kilka poprawek i usprawnień. Bot do pobrania będzie najprawdopodobniej na platformie GitHub.

Ostudze jednak wasze zapały! Bot napisany jest w języku java script na node.js z wykorzystaniem biblioteki discord.js. Sam bot zapisuje tylko informacje do bazy danych, a przedstawienie ich dla ISM w odpowiedni sposób w formacie JSON, to już inna para kaloszy.
Jak obiecałem! Tak też uczynię! Oto ww. bot. Opisałem wszystko jak mogłem i każdy kto wie co jest 5, a co 10 to sobie na pewno poradzi. Mam nadzieje że każdy chętny da sobie rade!

https://github.com/Tenirrr/ism-discord-bot
Awatar użytkownika
piwski Stempel
Przybysz

Komunikaty Nuncjatury Apostolskiej

Post autor: piwski »

Obrazek
KOMUNIKAT NUNCJATURY APOSTOLSKIEJ
Gwardia Kahracka wysłana na Kirion
W dniu 18 grudnia Arcybiskup Osieka, Sługa Sług Bożych postanowił o wysłaniu dwóch plutonów Gwardii Kahrackiej na położony na terenie Surmenii półwysep Kirion.

Unikatowa wspólnota mnichów na półwyspie Kiron w Surmenii, mogąca poszczycić się przeszło tysiącletnią historią, opierająca się w przeszłości wichrom przeszłości, w dobie współczesnej staneła przed wyraźnym zagrożeniem swojego bytu. Okoliczności te są bezpośrednim następstwem trwającej już kolejny rok wojny domowej. Pomimo dłuższego okresu który upłynął od upadku rządu i administracji centralnej wciąż nie wyłonił się w na terenie kraju, żaden ośrodek władzy, który możnaby uznać za dominujący. Zagrożeniem dla wspólnoty mnichów są nie tylko grupy lokalnych anarchistów i komunistów. Także i grupy demokratów i radykałów prawicowych są skłonne do wysiedlenia mnichów i przejęcia półwyspu, ze względu na istotne znaczenie wojskowe. Ryzyko zniszczenia tej unikalnej w skali świata społeczności, połączone z zagrożeniem dla znajdujących się tam dóbr kultury, stało się powodem, dla którego, w porozumieniu z przełożonymi tamtejszych monastyrów, Jego Świątobliwość zdecydował się wysłać tam sił osieckich.

Mamy nadzieję, że konflikt w Surmenii, który każdego dnia pochłania setki niewinnych istnień i jest jawnym zaprzeczeniem wartości chrześcijańskich, dzięki roztropności sił miejscowych, które porzuciwszy pychę, która jest powodem aktalnej wojny, przy wsparciu społeczności międzynarodowej, dobiegnie wreszcie końca.

(-) Józef Forłerd
Zastępca Wikariusza ds. Spraw Zagranicznych
Piwski Sroczyński
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ambasada Najjaśniejszego Arcybiskupiego Miasta Osieka i Jego Okręgu”