[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacjami

W którym mieście powinien się odbyć najbliższy Zjazd Palatynatu Leocji?

Czas głosowania minął 02 kwie 2024, 20:49Wyniki są ułożone według malejącej ilości otrzymanych głosów.

Poznań/Luboń k. Poznania
14
35%
Toruń
14
35%
Kraków
12
30%
 
Liczba głosów: 40
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Post autor: Ronon Dex »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Anastasia Windsachen pisze:
19 mar 2024, 21:03
GPL zauważyło, że w Krakowie w okolicy jest strzelnica[...] pierwsza atrakcja dodatkowa czyt. zapach prochu i dźwięk uderzanego metalu myślę, że już tak.
Akurat strzelnice to są również w Toruniu i Poznaniu. Przy czym akurat obiekt w Toruniu ma zdecydowanie niższe ceny, bo Kraków jest nastawiony od lat na "krojenie turystów".

Dla przykładu pakiet za 300 zł w Krakowie obejmuje 40 strzałów (25 strzałów z amunicji pistoletowej, 10 strzałów karabinek AK i 5 strzałów strzelba), a w Toruniu 76 strzałów (20 strzałów z amunicji pistoletowej, 6 rewolwer, 25 karabinki - dwa kalibry, 5 strzelba i 20 boczny zapłon). Pakiety z Poznania inaczej konstruowane, ale cena mniej więcej po środku (pomiędzy Toruniem, a Krakowem).

Obiektu w Krakowie nie znam - natomiast obiekt w Toruniu i w Poznaniu godny polecenia. Toruńska jest w miarę nowa chyba ze 2 lata funkcjonują i mają fajną atmosferę, a firma z Poznania działa wiele lat i ma renomę (bywałem tam na zawodach już kilkanaście lat temu).

To tak gwoli sprawiedliwości jeśli poruszono temat takiej atrakcji zjazdowej... z racji praktycznej wiedzy na tematy strzelnicowe - uzupełniam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheldon Anszlus Lovelace Stempel

[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Post autor: Sheldon Anszlus Lovelace »

@Orjon Surma Kraków przegrywa, trzeba powtórzyć głosowanie. 😲
Awatar użytkownika
HzG Stempel
Obywatel

[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Post autor: HzG »

Nie no, Toruń passe a do Krakowa dieslem nie wjadę.

Tylko Poznań!
/-/ Hewret z Gerwenu
Awatar użytkownika
Kiedyn Stempel
Obywatel

[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Post autor: Kiedyn »

HzG pisze:
18 kwie 2024, 18:02
do Krakowa dieslem nie wjadę.
starsze niż 28-letnie

jeżeli tak to gratuluję :D Z moim najstarszym autem rozstałem się gdy osiągnęło pełnoletniość. (w tym kończyłoby chyba 22)
Kiedyn (Kiedyna)
Awatar użytkownika
HzG Stempel
Obywatel

[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Post autor: HzG »

No to moja Octavia bez fabrycznego DPFa ma 18 lat.
/-/ Hewret z Gerwenu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek w Nowym Brzegu”