Czarne Wilki

Liga narodowa w Xpert Eleven
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Czarne Wilki

Post autor: Piotr vel Bocian »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Obrazek
Obrazek
Piotr vel Bocian pisze:
08 kwie 2024, 15:53
Pora na kilka słów o Pucharze

FC Terina Zielonka 0 (0 - 0) 1 Czarne Wilki
Półfinały w Puchar Leocji
Sezon 11 w Liga Pilkarska Palatynatu Leocji
Zielonkowe Pole 2024-04-04 19:00
Posiadanie: 50 - 50 (51-49)
Szanse: 0 - 3 (0-0)

Dla mnie to przedwczesny finał, do którego mam nadzieję, że uda się dojść. Z Miętówkami przegraliśmy dwukrotnie w lidze i zwycięstwo w pierwszym meczu pucharowym jest dla mnie dużym pozytywnym zaskoczeniem. Mam nadzieję, że szczęście nie opuści Wilków w spotkaniu rewanżowym.
Czarne Wilki 1 (0 - 0) 0 FC Terina Zielonka
Wynik dwumeczu: 2:0 (Czarne Wilki mają awans!)
Półfinały w Puchar Leocji
Sezon 11 w Liga Pilkarska Palatynatu Leocji
Cegonha Wielka 2024-04-11 19:00
Posiadanie: 60 - 40 (60-40)
Szanse: 8 - 1 (3-1)
O ile wygrana jedną bramką na wyjeździe była zaskoczeniem, o tyle patrząc na statystyki spotkania rewanżowego można się zdziwić, że padła tylko jedna bramka. Wilki miały wyraźną przewagę w posiadaniu piłki i zorganizowały osiem podbramkowych sytuacji. Martwi jedynie kontuzja Konrada Ziobro, którego ominą dwa mecze ligowe i jeden finału pucharu - razem z lekarzami walczymy by przyspieszyć leczenie.
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Czarne Wilki

Post autor: Piotr vel Bocian »

Obrazek
Obrazek

Czarne Wilki 0 (0 - 0) 0 Poryw Leocja

Kolejka 12 w Primera LPPL
Sezon 11 w Liga Pilkarska Palatynatu Leocji
Cegonha Wielka 2024-04-14 19:00
Posiadanie piłki: 55 - 45 (60-40)
Szanse: 1 - 1 (1-1)
Poryw okazał się przeciwnikiem na tyle mocnym, że nie udało się strzelić żadnego gola. Co więcej, udało się tylko raz w całym meczu oddać strzał w stronę bramki przeciwnika. Miało być więcej spokoju, a tutaj w tabeli zrównaliśmy się punktowo z Teriną Zielonka i to ostatnie dwie kolejki zadecydują o losach mistrzostwa. Przez kontuzje i czerwone kartki w zespole brakuje nam dwóch piłkarzy i w tak okrojonym składzie musimy kontynuować walkę w Pucharze i lidze.
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Czarne Wilki

Post autor: Piotr vel Bocian »

Obrazek
Obrazek
Futbólfeaán Ástishuser 1 (0 - 0) 1 Czarne Wilki
Finał w Puchar Leocji
Sezon 11 w Liga Pilkarska Palatynatu Leocji
Stadion Olimpijski w Nowym Brzegu 2024-04-18 19:00
Posiadanie: 54 - 46 (58-42)
Szanse: 4 - 3 (1-1)
Problemy w składzie przełożyły się na spotkanie w Pucharze. Szkoda tylko, że jest to już finał i brak zwycięstwa z Futbólfeaán Ástishuser, który obecnie jest jeszcze w Drugiej Klasie może nam bardzo skomplikować plany. Szukać szansy można w fakcie, że do dyspozycji będziemy mieli cały skład, więc tradycyjnie możemy podejść do meczu w najsilniejszym ustawieniu. Już wkrótce zobaczymy, czy to wystarczy na zdobycie o jedną bramkę więcej niż przeciwnik.
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Czarne Wilki

Post autor: Piotr vel Bocian »

Obrazek
Obrazek
NK Ana - Konstanz 0 (0 - 1) 2 Czarne Wilki
Kolejka 13 w Primera LPPL
Sezon 11 w Liga Pilkarska Palatynatu Leocji
Slawonska Baza Treningowa 2024-04-21 19:00
Posiadanie piłki: 44 - 56 (48-52)
Szanse: 3 - 5 (1-1)
Z uwagi na fakt, iż było to wyjazdowe spotkanie, to tylko część kibiców mogła ujrzeć bardzo dobry mecz w wykonaniu Wilków. Prowadziliśmy od 13 minuty po pięknym strzale z dystansu i to była jedyna nasza próba strzelecka. W drugiej połowie już było lepiej i udało się podwyższyć wynik.

Ponieważ FC Terina Zielonka uległa Porywowi Leocja, przegoniliśmy ją w tabeli o trzy punkty i mamy o sześć bramek lepszy bilans bramkowy. Nawet jeśli przegramy w ostatnim meczu, to w bilansie Zielonka musiałaby te bramki odrobić. Wszystko jest możliwe, więc musimy być gotowi na walkę do ostatniej minuty.
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Czarne Wilki

Post autor: Piotr vel Bocian »

Piotr vel Bocian pisze:
24 kwie 2024, 22:58
Obrazek
Obrazek
Futbólfeaán Ástishuser 1 (0 - 0) 1 Czarne Wilki
Finał w Puchar Leocji
Sezon 11 w Liga Pilkarska Palatynatu Leocji
Stadion Olimpijski w Nowym Brzegu 2024-04-18 19:00
Posiadanie: 54 - 46 (58-42)
Szanse: 4 - 3 (1-1)
Problemy w składzie przełożyły się na spotkanie w Pucharze. Szkoda tylko, że jest to już finał i brak zwycięstwa z Futbólfeaán Ástishuser, który obecnie jest jeszcze w Drugiej Klasie może nam bardzo skomplikować plany. Szukać szansy można w fakcie, że do dyspozycji będziemy mieli cały skład, więc tradycyjnie możemy podejść do meczu w najsilniejszym ustawieniu. Już wkrótce zobaczymy, czy to wystarczy na zdobycie o jedną bramkę więcej niż przeciwnik.
Czarne Wilki 1 (1 - 0) 0 Futbólfeaán Ástishuser
Zwyciezca Puchar Leocji to Czarne Wilki
Finał w Puchar Leocji
Sezon 11 w Liga Pilkarska Palatynatu Leocji
Cegonha Wielka 2024-04-25 19:00
Posiadanie: 59 - 41 (59-41)
Szanse: 4 - 0 (1-0)

Spotkanie rewanżowe tylko pozornie przebiegało spokojnie. W pierwszej połowie padł tylko jeden strzał w kierunku bramki. Stało się to w czwartej minucie i na szczęście był to po pierwsze nasz strzał, a po drugie był to strzał celny. W drugiej połowie mieliśmy jeszcze trzy okazje do podwyższenia wyniku ale się to nie udało. Całe szczęście, że graliśmy już w pełnym składzie, bo nie wiadomo jak by się ta rywalizacja skończyła. Wynik 1:0 jest skromny ale pokazuje że ledwo ledwo wygraliśmy Puchar Leocji po raz drugi z rzędu!
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Czarne Wilki

Post autor: Piotr vel Bocian »

Obrazek
Obrazek
Czarne Wilki 2 (0 - 0) 0 Radzivon Nowe Razorno
Kolejka 14 w Primera LPPL
Sezon 11 w Liga Pilkarska Palatynatu Leocji
Cegonha Wielka 2024-04-28 19:00
Posiadanie piłki: 62 - 38 (60-40)
Szanse: 6 - 1 (0-0)
W meczu miałem od początku wyraźną przewagę w posiadaniu piłki, chociaż w pierwszej połowie niewiele się działo. W przerwie wymieniłem trzech zawodników - zeszli młodsi, a weszli bardziej doświadczeni i gra zaczęła się kleić. W trakcie całego meczu tylko raz przeciwnik podszedł pod bramkę Wilków, a nasz zespół sześciokrotnie próbował zdobyć gola. Udało się to dwukrotnie, więc zdobywamy trzy punkty, które zapewniają nam mistrzostwo :)

Do tego spotkania miałem podejść spokojnie, ale potem przeszła mi myśl, że głupio by było, aby w ostatniej kolejce ktoś przy mojej przegranej różnicą bramek wyrwał mi mistrzostwo. Dorzuciłem więc piłkarzom nieco większą niż zamierzałem premię za wygraną. I dobrze, bo bezpośredni przeciwnicy tj. Poryw Leocja w swoim mecz strzelił aż cztery bramki, a FC Terina Zielonka trzy. Wygrywając swój mecz zaklepałem trzecie w historii mistrzostwo Leocji!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Piłkarska Palatynatu Leocji”