Plejkowy wątek kosmiczny

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy niezwiązane z mikronacjami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel

Plejkowy wątek kosmiczny

Post autor: Damiano Robingren »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

mamy opóźnienie lotu o pół godziny
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel

Plejkowy wątek kosmiczny

Post autor: Damiano Robingren »

przesuwają zamknięcie drogi
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel

Plejkowy wątek kosmiczny

Post autor: Damiano Robingren »

tower went znów działa a za około 10-11 minut rozpocznie się ankieta GO/NOT GO dla dzisiejszego lotu :D
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
Awatar użytkownika
Damiano Robingren Stempel

Plejkowy wątek kosmiczny

Post autor: Damiano Robingren »

kolejne 30 minut opóźnienia, zostaje 30 minutowe okno startowe bo przypominam oni mają czas do drugiej
Damiano Robingren
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karczma Pod Fortuną”