Zrobiłem to już pod koniec października czy tam na początku listopada, ale nie zdążyłem nikogo poinformować przed przerwą.Sheldon Anszlus Robingren pisze: ↑29 lis 2025, 6:27Skopiuj plik np https://forum.nordata.org/integracja_ips_nandi.php, zmieńcie nazwę na winkilia, na początku pliku powinna być linijka kodu, gdzie będzie coś typu $id_forum = 123; dla Winkulii powinno być 739.Burek pisze: ↑28 lis 2025, 23:29Niestety, jedyna osoba, która umiała to zrobić (Harlin) już nie żyje. Teraz nikt nie potrafi.Sheldon Anszlus Robingren pisze: ↑28 lis 2025, 22:11Potrzebuje do tego skrypt integracyjny, NKI na nordacie wie jak to zrobić.
Nie, pozostaje stara waluta, ale teraz powinna się generować z nowego forum.Sheldon Anszlus Robingren pisze: ↑28 lis 2025, 22:11W kwestii Winkulii jest jeszcze kwestia rachunków bankowych, czy Winkulia przyjmuje wspólną walutę federacji?
Śmiga
https://forum.nordata.org/integracja_ip ... 2026-03-01
