Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Archiwa ligi narodowej w Xpert Eleven
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Anastasia Windsachen »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Wypowiem się do tematu podziału. Jak już zaznaczałam prywatnie, jestem za dwoma dywizjami bo najzwyczajniej w świecie daje to w moim odczuciu większy fun z gry. Jest do czego awansować, jest do czego spadać, emocje są większe niż w grze jednodywizjowej gdzie słabsze drużyny stają naprzeciw Mistrzom Leocji dla przykładu. Również, gdy ktoś zaczyna grę w X11 to łatwiej mu zacząć w niższej dywizji niż od razu walczyć z silnymi i zniechęcać się szuraniem po dnie. Dodatkowo brak podziału nie robi wtedy różnicy między Ligą a Pucharem bo czym to się różni? Tylko tym, że drużyny odpadają. Nie różni się tym czym się różniło w 6. sezonie czyli drużyny z Segundy po wygranych meczach w swojej dywizji, stają naprzeciw Primerskim zespołom i mają szansę zobaczenia czy są w stanie walczyć z nimi, jak równy z równym. W lidze bez podziału, jak dla mnie istnienie rozgrywek pucharowych straci jakikolwiek sens.

Rozumiem powody decyzji i jeżeli będzie trzeba, niechaj będzie ta jednodywizjowa Liga, ale póki jest możliwość wyboru i wypowiedzi, jaką wolimy to mówię o tej podzielonej. Mam z tego powodu jeden, drastyczny zapewnie pomysł, ale taki, który wspomniałam wcześniej... Liga Kontynentalna lub może w ruchu naszych międzynarodowych działań Liga LEL (Leocja, Edel., Lumeria)? Wykorzystalibyśmy istniejącą LPPL, która ma najdłuższy staż spośród trzech wymienionych krajów. Dołączyliby do niej trenerzy z Lumerii i Edelweiss, powstałyby (jeśli się da) podziały na ligi narodowe (to jaki podział w środku jest sprawą drugorzędną), a najlepsze drużyny walczyłyby w Mistrzostwach LEL czy coś takiego. Nazwa w X11 wymagałaby zmiany, ale narracyjnie wciąż byłaby LPPL, Liga Koronna (tak chyba nazywa się ta lumeryjska) i Edelweisska. Zamiast przewodniczącego LPPL wybieralibyśmy przewodniczącego całej LLEL, ale narracyjnie i tak moderatorsko na każdy kraj, wybieraliśmy naszych, którzy by dogadywali sprawy lokalne, jak to gdzie grają dane drużyny, jak się nazywają etc. Czy uchroni nas to przed powrotem do niepodzielonej LPPL? Tak i nie. Oczywiście mogę teraz powiedzieć herezję, ale jeżeli LPPL spadłaby do 12 drużyn to czy nie można wbrew realnym zasadom zrobić dywizji na 6 zespołów? A gdyby jednak znalazł się choć jeden trener i mielibyśmy 14 to czy nie da się z 7 zespołami? Mamy wtedy 2 klasy LPPL i Puchar Leocji i Mistrzostwa LEL. Jeżeli wciąż by się nie dało podzielić na dwa to przynajmniej mamy LPPL i Mistrzostwa LEL.

To jest oczywiście poniekąd głośny płacz za podziałem ligi, który dał mi możliwość bardziej wyrównanej gry i większą przyjemność. Obserwowanie wzrostu formy KP Brzozopola, następnie wyczekiwanie czy przejdzie do Primery, nastawianie się na mecze w Pucharze z tymi lepszymi... No to jest coś, co do mnie przemówiło. Oprócz tego domyślam się, że pewnie powiedziałam wiele rzeczy, które mogą być niemożliwe do realizacji, ale porozmawiajmy bo według mnie warto ten pomysł jakoś przemyśleć.
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Ana - Konstanz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Ludwik Tomović »

^ z tego co wiem jest to niemożliwe technicznie.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Ana - Konstanz 28
25-257 Ana - Konstanz
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Vilarte »

Jak coś, przypominam się na wszelki wypadek adminom ligi, że Diana idzie do kasaty, nie do zmiany trenera.
Co do formatu ligi w nowym sezonie, nie będę się rozpisywał , bo jednak decyzja już nie do mnie należy, ale wskażę tylko że nawet dla słabych drużyn większa liga jest korzystniejsza stąd, że mają więcej meczów o stawkę do rozegrania. Nawet jeśli rozjedzie ich Terina czy LTF, to nadal jest dodatkowy mecz liczony do doświadczenia zawodników. Nawet jeśli taki wynik nie cieszy, to jest to długofalowa inwestycja. Ja też w lidze kobiecej w pierwszej swojej rundzie zbierałem cięgi po 4,5 bramek, o dziwo gorzej nawet niż inni nowi, a w tym sezonie jestem już w czołowej piątce.
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Franklin Garamond »

Vilarte pisze:
16 paź 2022, 20:04
Jak coś, przypominam się na wszelki wypadek adminom ligi, że Diana idzie do kasaty prosiłem o skasowanie Diany, nie do zmiany trenera.
Poprawiłem 😉
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Joahim von Ribertrop »

Ludwik Tomović pisze:
16 paź 2022, 20:01
^ z tego co wiem jest to niemożliwe technicznie.
I dobrze wiecie. Projekt dumny, ale jak zwykle ukochane X11 jest przeciw niemu.
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Ignats ik Ruth »

[mention]Anastasia Windsachen[/mention], tak jak wyżej wskazano, nie da się tego przeprocedować w X11. :c A na marginesie — najdłużej gra Liga Królewska, nie LPPL. ;)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Za co Szanowny [mention]Oswald Baskerville[/mention] mnie przeprasza? :)
Grajmy, jak było, tylko dajcie "nową" Dianę.
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Franklin Garamond »

Heinz-Werner Grüner pisze:
17 paź 2022, 11:13
Za co Szanowny @Oswald Baskerville mnie przeprasza? :)
Grajmy, jak było, tylko dajcie "nową" Dianę.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Franklin Garamond pisze:
17 paź 2022, 11:35
Heinz-Werner Grüner pisze:
17 paź 2022, 11:13
Za co Szanowny @Oswald Baskerville mnie przeprasza? :)
Grajmy, jak było, tylko dajcie "nową" Dianę.
Obrazek
Ok, pod warunkiem, że ja będę Kapitanem Phillipsem (w nawiązaniu do memika). ;)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Oswald Baskerville »

Vilarte pisze:
12 paź 2022, 21:31
Gratuluję jeszcze raz wszystkim, którzy współtworzyli ligę leocką w tym sezonie, i mam nadzieję że raporty poszły wszystkim co najmniej tak, jak oczekiwali :)

Pomijając wstępy - kończę dzisiaj przygodę z LPPL. Po wrzuceniu tego posta zrezygnuję z posady trenera w x11 i proszę adminów o skasowanie Diany Angemont (tzn. nieobsadzanie jej innym trenerem, wtedy system powinien skasować ją z chwilą startu nowego sezonu). Dzięki temu we wszystkich statystykach będzie sobie figurować pod oryginalną nazwą.
Miałem nadzieję, że uda się zakończyć historię klubu z przytupem i w sumie się to udało, nie wyszedł jedynie puchar, ale dojście do finału to też fajna sprawa :D
Daję sobie spokój z kilku przyczyn - z jednej strony muszę przyciąć trochę czas spędzany w mikronacjach, więc siłą rzeczy w pierwszej kolejności redukuję aktywność poza Sarmacją. Z drugiej strony stwierdziłem, że bardziej mnie pasjonuje budowanie klubu od zera i wspinanie się powoli na szczyt (a czasem po drodze spadanie na dół i wspinanie się znowu), bardziej niż obrona tego szczytu po jego zdobyciu. Podział ligi i przez to wyraźne skrócenie sezonu to jeszcze inna sprawa.
Magazyn Punkt - postaram się kogoś namówić, żeby go kontynuował, a jeśli się nie uda, to zostawiam do dyspozycji adminom. Oczywiście będę się starał śledzić wyniki ligi w miarę czasu i podrzucać pomysły, jeśli mi coś kreatywnego przyjdzie do głowy.
No i tyle.
Obrazek
@Oswald Baskerville @Franklin Garamond
[mention]Vilarte[/mention]: mamy problem. Nie mogę usunąć Diany (przyciski nieaktywne). Jakieś sugestie?

Obrazek
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Benjamin Stempel

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 6.

Post autor: Benjamin »

Oswald Baskerville pisze:
02 lis 2022, 9:27
@Vilarte: mamy problem. Nie mogę usunąć Diany (przyciski nieaktywne). Jakieś sugestie?
Vilarte pisze:
12 paź 2022, 21:31
(tzn. nieobsadzanie jej innym trenerem, wtedy system powinien skasować ją z chwilą startu nowego sezonu).
Benjamin F. C. P. Romanow
Król Fenocji
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
To ten typ od wszystkich stanowisk, co Fatima się z niego śmieje.
ALFRED FABIAN VON HOHENBURG TEHEN-DŻEK
Zablokowany

Wróć do „Archiwum LPPL”