[Cegonha Wielka] Budowa stadionu Czarnych Wilków

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z posiadanymi ziemiami
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

[Cegonha Wielka] Budowa stadionu Czarnych Wilków

Post autor: Vilarte »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

[mention]Piotr vel Bocian[/mention] w razie potrzeby uprzejmie informuję, że leocki oddział Inżynierii Sarmackiej ma wolne moce przerobowe po zakończeniu budowy huty i chętnie podejmie się dokończenia inwestycji.
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

[Cegonha Wielka] Budowa stadionu Czarnych Wilków

Post autor: Piotr vel Bocian »

[mention]Oswald Baskerville[/mention] Z uwagi na przedłużającą się budowę proszę o podanie należnej kwoty za dotychczasowe prace przy budowie stadionu.
Uwzględniając kary umowne 🤣🤣🤣

[mention]Vilarte[/mention] Czy oferta dokończenia na trybunach miejsc siedzących jest aktualna? Proszę o wstępną wycenę.
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

[Cegonha Wielka] Budowa stadionu Czarnych Wilków

Post autor: Piotr vel Bocian »

Gdzie teraz sprawdzić mogę ile mam pieniędzy na koncie? :)
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

[Cegonha Wielka] Budowa stadionu Czarnych Wilków

Post autor: Franklin Garamond »

Piotr vel Bocian pisze:
13 cze 2023, 15:01
Gdzie teraz sprawdzić mogę ile mam pieniędzy na koncie? :)
Zakładam, że https://bank.leocja.org/
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

[Cegonha Wielka] Budowa stadionu Czarnych Wilków

Post autor: Vilarte »

[mention]Piotr vel Bocian[/mention] szczerze mówiąc już zdążyłem zapomnieć, że złożyłem kiedyś taką propozycję :D w porządku, możemy się tego podjąć, z tym że płatność przyjmujemy w lt (tzn w systemie Sarmacji) bo nie mamy tu konta jako ISSA. Wieczorem postaram się przeczytać wątek jeszcze raz i na tej podstawie złożyć ofertę cenową
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

[Cegonha Wielka] Budowa stadionu Czarnych Wilków

Post autor: Piotr vel Bocian »

Vilarte pisze:
16 cze 2023, 14:04
@Piotr vel Bocian szczerze mówiąc już zdążyłem zapomnieć, że złożyłem kiedyś taką propozycję :D w porządku, możemy się tego podjąć, z tym że płatność przyjmujemy w lt (tzn w systemie Sarmacji) bo nie mamy tu konta jako ISSA. Wieczorem postaram się przeczytać wątek jeszcze raz i na tej podstawie złożyć ofertę cenową
Sam stadion jak i teren wokół został dokończony. Pozostaje tylko montaż siedzeń na trybunach.

Jeszcze w międzyczasie czekam na informację od [mention]Oswald Baskerville[/mention] czy jest w stanie samodzielnie dokończyć prace przy inwestycji.
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

[Cegonha Wielka] Budowa stadionu Czarnych Wilków

Post autor: Piotr vel Bocian »

Vilarte pisze:
16 cze 2023, 14:04
@Piotr vel Bocian szczerze mówiąc już zdążyłem zapomnieć, że złożyłem kiedyś taką propozycję :D w porządku, możemy się tego podjąć, z tym że płatność przyjmujemy w lt (tzn w systemie Sarmacji) bo nie mamy tu konta jako ISSA. Wieczorem postaram się przeczytać wątek jeszcze raz i na tej podstawie złożyć ofertę cenową

W związku brakiem kontaktu z dotychczasowym wykonawcą, zlecam dokończenie prac na stadionie Czarnych Wilków spółce ISSA na zaproponowanych warunkach.
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

[Cegonha Wielka] Budowa stadionu Czarnych Wilków

Post autor: Vilarte »

W czerwcowy weekend pracownicy Inżynierii Sarmackiej przejęli plac budowy od dotychczasowego wykonawcy. Ponieważ inwestycja była relatywnie krótka, to sprzęt wynajęto u jednego z miejscowych dostawców.
Za to krzesełka przyleciały prosto z Shimontsen.
Obrazek
Wg deklaracji producenta, posiadają aż sześć ustawień:
- złożone
- rozłożone
- częściowo złożone
- częściowo rozłożone
- uchylone
- odłamane w celu rzucenia na boisko lub na sąsiedni sektor.
Należy nadmienić, że przestawienie krzesełka do ostatniego z nich jest ostateczne i powoduje utratę na nie gwarancji.
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

[Cegonha Wielka] Budowa stadionu Czarnych Wilków

Post autor: Vilarte »

Jako że inwestorowi szczególnie zależało, żeby stadion został ukończony przed startem nowego sezonu ligowego, ISSA ściągnęła na miejsce inwestycji dodatkową liczbę „patriotycznych ochotników”, zwanych także formalnie PDI (pracujący dla idei). Za sprawą edukacyjnej pogadanki naczelnego inżyniera, który uświadomił im, że każda wkręcona na tej trybunie śrubka oddala widmo ostatecznego zniknięcia mikroświata, PDI jednogłośnie uchwalili obniżenie o jedną trzecią przysługującej im dniówki w postaci półtorej miski ryżu. W zamian zarząd spółki postanowił o urozmaiceniu pomniejszonych porcji olejem po tuńczyku, aby posiłek był nie tylko zdrowy, ale i smaczny.
Po podjęciu stosownych uchwał robotnicy ruszyli z powrotem na budowę, a kolejne wkręcone śrubki wyznaczały rytm dnia…
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

[Cegonha Wielka] Budowa stadionu Czarnych Wilków

Post autor: Vilarte »

Inwestycja dzięki zaangażowaniu całego sztabu i robotników została ukończona w rekordowym czasie. Prawdopodobnie jeszcze nigdy w historii firmy nie udało się w tak krótkim czasie od podpisania umowy ją wykonać. Rzędy białych i czarnych krzesełek zostały zamontowane na stadionie. Teraz kibice mogą na nich siedzieć, stać, bujać się, spać, rzucać nimi na murawę w geście niezadowolenia, a nawet używać ich jako frisbee na fanów gości.
Obrazek
Oprócz tego została wybudowana klatka z kilkumetrowych, metalowych prętów, odgradzająca sektor gości od reszty trybun. Dzięki temu można mieć całkiem dużą dozę pewności, że ewentualnie niepokoje na trybunach ograniczą się do serwowania sobie nawzajem krzesełek, epitetów i kubków z napojami.

Teren inwestycji został oddany do odbioru [mention]Piotr vel Bocian[/mention]
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

[Cegonha Wielka] Budowa stadionu Czarnych Wilków

Post autor: Piotr vel Bocian »

Dziękuję Grupie Baskerville za budowę stadionu oraz Inżynierii Sarmackiej za dokończenie prac (kibice są wniebowzięci).
Ten obiekt sportowy był wielce wyczekiwany zarówno przez klub Czarnych Wilków jak i ich fanów.
Mam nadzieję, że walka na tak dobrze przygotowanym własnym terenie przyniesie Wilkom dodatkowe siły i zaowocuje większą ilością punktów.

[mention]Vilarte[/mention] - przelałem należność za wykonane prace
[mention]Oswald Baskerville[/mention] - czekam na ostateczną kwotę za budowę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ziemie w Leocji”