[GPL 2022] Samoloty "rządowe".

Siły zbrojne Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Lokalizacja: Grünerwald

[GPL 2022] Samoloty "rządowe".

Post autor: Piotr Romanow »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

1
3
4
2

Nie wiem czemu ale ta biała wstawka bardzo mi się podoba. :D
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Hospodar Dehreiny Wschodniej
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

[GPL 2022] Samoloty "rządowe".

Post autor: Ronon Dex »

Na chwilę obecną jeżeli przeliczymy to "punktowo" czyli za 1 miejsce 3 pkt., za 2 - 2 pkt., za 3 - 1 pkt., za 4 - 0 pkt.) to wynik jest następujący:

Propozycja 1 - 13 pkt
Propozycja 4 - 8 pkt
Propozycja 3 - 6 pkt
Propozycja 2 - 3 pkt

Czy możemy uznać, że wybrana została propozycja nr 1 i przejdziemy dalej?
Obrazek
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

[GPL 2022] Samoloty "rządowe".

Post autor: Franklin Garamond »

Ex palatium stwierdzam, że tak.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

[GPL 2022] Samoloty "rządowe".

Post autor: Anastasia Windsachen »

Wracam z tej krótkiej przerwy (ostrzegam do października mogą być u mnie takie przestoje tygodniowe, co nie oznacza, że nie śledzę na bieżąco). W takim razie widzę, że lud zdecydował i lecimy z 1.
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

[GPL 2022] Samoloty "rządowe".

Post autor: Ronon Dex »

Anastasia Windsachen pisze:
12 lip 2022, 22:02
Wracam z tej krótkiej przerwy (ostrzegam do października mogą być u mnie takie przestoje tygodniowe, co nie oznacza, że nie śledzę na bieżąco). W takim razie widzę, że lud zdecydował i lecimy z 1.
U mnie tez atak realiozy... potrzyma jeszcze tydzień-dwa. Ale coś tam w wolnej chwili zawsze podłubię. Tym razem samolot rządowy - typowo do wożenia Namiestników z okazji oficjalnych wizyt. Jako bazę wybrałem samolot niezbyt duży (realowy wzorzec to B737-700... u nas wojskowe oznaczenia to będzie np. VC-17), ale i tak większy niż w poprzedniej wersji sima (bo wtedy był na bazie mniejszego A310), ale chyba na potrzeby Leocji powinien wystarczyć. Niestety nie za bardzo bawię się w MSFS samolotami pasażerskimi to i nie skupuje takich dodatków (ale ten akurat mi się spodobał), a te z podstawy symulatora niestety sie nie nadają bo statecznik pionowy jest powielany w lustrzanym odbiciu, a więc nie da się flagi poprawnie umieścić.

Zrobiłem prawie cały czarny, bo za każdym głosowaniem Namiestnicy wybiarali jako piersze właśnie takie... w związku z tym postanowiłem trafić i ich gusta. Projekt oczywiście wstępny, można go poprawić... wg życzenia. Lotnisko testowe to oczywiście Nowy Brzeg (realowe Visby).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Gwardia Palatynatu Leocji”