Good evening Leocja

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się!
Awatar użytkownika
Mark Felt
Przybysz
Lokalizacja: Stany Zjednoczone Atlatiki

Good evening Leocja

Post autor: Mark Felt »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Karolina von Lichtenstein pisze:
06 lip 2022, 18:15
Czyim klonem Pan jest? :)
Nie jestem niczyim klonem. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.
Pracuję po prostu intensywnie nad pewnym projektem. Owoce mam nadzieję, że pokażę niedługo.

Dzień dobry Panie, Grutin, Grenin etc. etc.. Jak widzę takie nazwy Państw to kojarzą mi się tylko z jednym. Była kiedyś jakaś Anoryka, Sewerbia, chyba jedyna nazwa, która wyszła to jedynie była Brodria. Style wypowiedzi na wzór polityków krajów w jakim stylu Pan prowadzi państwo to też nic nowego. Ja się tam nie znam, ale pamiętam groźby realowe posyłane w moim kierunku, gdy z Republiki Brodryjskiej wracaliśmy do Carstwa. ;)
Jeśli moja osoba jest jakimś problemem albo wywołuje jakieś negatywne skojarzenia to cóż mogę rzec, przykro mi. Chociaż pana Grutina nie znam.
(-) Mark Felt
Awatar użytkownika
Mark Felt
Przybysz
Lokalizacja: Stany Zjednoczone Atlatiki

Good evening Leocja

Post autor: Mark Felt »

I żeby rozwijać wszelakie wątpliwości to na terenie Palatynatu już działałem jako Francis Blackwood. Niestety z przyczyn realowych musiałem po chwilowym powrocie zaprzestać uczestnictwa w życiu publicznym. I teraz sobie dłubie. Mam nadzieję, że rozwijałem wszelkie wątpliwości aby uniknąć niedomówień.
Chociaż winny się tłumaczy.
(-) Mark Felt
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Lokalizacja: Grünerwald

Good evening Leocja

Post autor: Piotr Romanow »

Czyli jednak kimś Pan był. ;)
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Hospodar Dehreiny Wschodniej
Awatar użytkownika
Mark Felt
Przybysz
Lokalizacja: Stany Zjednoczone Atlatiki

Good evening Leocja

Post autor: Mark Felt »

Piotr Romanow pisze:
06 lip 2022, 19:04
Czyli jednak kimś Pan był. ;)
Kimś na pewno. Widzę, że trzeba było napisać to od razu ale nie wiedziałem, że to tak istotne.
(-) Mark Felt
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Lokalizacja: Grünerwald

Good evening Leocja

Post autor: Piotr Romanow »

Mark Felt pisze:
06 lip 2022, 19:07

Kimś na pewno. Widzę, że trzeba było napisać to od razu ale nie wiedziałem, że to tak istotne.
Ma Pan w profilu napisane, że mieszka Pan w Stanach Zjednoczonych Tumryki, można prosić o jakiś link do tego państwa? Czy to owiane tajemnicą?
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Hospodar Dehreiny Wschodniej
Awatar użytkownika
Mark Felt
Przybysz
Lokalizacja: Stany Zjednoczone Atlatiki

Good evening Leocja

Post autor: Mark Felt »

Piotr Romanow pisze:
06 lip 2022, 19:09
Mark Felt pisze:
06 lip 2022, 19:07

Kimś na pewno. Widzę, że trzeba było napisać to od razu ale nie wiedziałem, że to tak istotne.
Ma Pan w profilu napisane, że mieszka Pan w Stanach Zjednoczonych Tumryki, można prosić o jakiś link do tego państwa? Czy to owiane tajemnicą?
Tak jak pisałem to pomysł, który powstaje. Owiane raczej nie, forma bloga, jakieś ciekawostki- czystko narracyjnie. Nie ukrywam, że wzorowane na Stanach Zjednoczonych. Na razie przypomina to ogromny plac budowy.
(-) Mark Felt
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Lokalizacja: Grünerwald

Good evening Leocja

Post autor: Piotr Romanow »

Mark Felt pisze:
06 lip 2022, 19:13


Tak jak pisałem to pomysł, który powstaje. Owiane raczej nie, forma bloga, jakieś ciekawostki- czystko narracyjnie. Nie ukrywam, że wzorowane na Stanach Zjednoczonych. Na razie przypomina to ogromny plac budowy.
Rozumiem, no cóż. Jeśli będą już jakieś gotowe odsyłacze, żeby zapoznać się z tym krajem chętnie zobaczę "z czym się je je".
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Hospodar Dehreiny Wschodniej
Awatar użytkownika
Mark Felt
Przybysz
Lokalizacja: Stany Zjednoczone Atlatiki

Good evening Leocja

Post autor: Mark Felt »

Piotr Romanow pisze:
06 lip 2022, 20:09
Mark Felt pisze:
06 lip 2022, 19:13


Tak jak pisałem to pomysł, który powstaje. Owiane raczej nie, forma bloga, jakieś ciekawostki- czystko narracyjnie. Nie ukrywam, że wzorowane na Stanach Zjednoczonych. Na razie przypomina to ogromny plac budowy.
Rozumiem, no cóż. Jeśli będą już jakieś gotowe odsyłacze, żeby zapoznać się z tym krajem chętnie zobaczę "z czym się je je".
Jasne, na pewno będę wrzucać. Przepraszam za zamieszanie. Nie ukrywam poczułem się nieco osaczony i nie mogło się obyć widocznie bez gafy.
(-) Mark Felt
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Lokalizacja: Grünerwald

Good evening Leocja

Post autor: Piotr Romanow »

Mark Felt pisze:
06 lip 2022, 20:13


Jasne, na pewno będę wrzucać. Przepraszam za zamieszanie. Nie ukrywam poczułem się nieco osaczony i nie mogło się obyć widocznie bez gafy.
Rozumiem, nie mniej z początku wyglądał Pan dla mnie jak kolejna wersja Władimira Grutina, która znów coś robi i zacznie jeździć po świecie zbierać ludzi, dla swojego nowego projektu. Znam ten schemat nie od dziś, dlatego miałem takie smutne przeczucie.
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Hospodar Dehreiny Wschodniej
Awatar użytkownika
Mark Felt
Przybysz
Lokalizacja: Stany Zjednoczone Atlatiki

Good evening Leocja

Post autor: Mark Felt »

Piotr Romanow pisze:
06 lip 2022, 20:15
Mark Felt pisze:
06 lip 2022, 20:13


Jasne, na pewno będę wrzucać. Przepraszam za zamieszanie. Nie ukrywam poczułem się nieco osaczony i nie mogło się obyć widocznie bez gafy.
Rozumiem, nie mniej z początku wyglądał Pan dla mnie jak kolejna wersja Władimira Grutina, która znów coś robi i zacznie jeździć po świecie zbierać ludzi, dla swojego nowego projektu. Znam ten schemat nie od dziś, dlatego miałem takie smutne przeczucie.
Jasne rozumiem, na razie jak pisałem to forma blogowa. Raczej taki smaczek jeśli ktoś lubi sobie usiąść i przy kawie i pączku przeczytać co się dzieje gdzieś daleko za wielką wodą.
Co do zbierania ludzi hmm....to jeszcze o tym nie myślałem.
(-) Mark Felt
Awatar użytkownika
Karolina von Lichtenstein Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Pojezierze Leockie

Good evening Leocja

Post autor: Karolina von Lichtenstein »

Moje pytanie wynikało z sympatycznej ciekawości, bez ukrytych podtekstów. Natomiast oczywiście, bardzo dobrze widzieć powracające osoby. Pytanie brzmi, jak antybiurokratyczny Palatynat odniesie się do posiadania dwóch kont przez jedną osobę ;) Dobrze zatem, że Pan poinformował o temacie…
(—) Karolina von Lichtenstein-Roumaine

Królowa Seniorka Dreamlandu i Scholandii, Królowa Matka Elderlandu, Dama dreamlandzkiego Orderu Czerwonego Orła, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, Diuczessa Tysiąclecia, Matka Karmicielka, Patronka Turystyki Pieszej, była Regentka i Kanclerka Księstwa Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, podporucznik w rezerwie Książęcych Sił Zbrojnych, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji, prawie została żoną Piotra Abogarda Scholandzkiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”