Odznaczenia, nadania - rozmowa

Czy jesteś za zmianą systemu klasowego Orderu Obrońców Leocji?

Czas głosowania minął 27 paź 2022, 12:00Wyniki są ułożone według malejącej ilości otrzymanych głosów.

Tak, jestem za zmianą na system 3 klas.
4
67%
Tak, jestem za zmianą na system 4 klas.
2
33%
Nie, jestem za obecnym systemem.
0
Brak głosów
Nie mam zdania.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 6
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Odznaczenia, nadania - rozmowa

Post autor: Anastasia Windsachen »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Franklin Garamond pisze:
24 paź 2022, 19:52
Ale jeszcze są te maleństwa przy każdym poście... Nie mam pomysłu.

Wzywam Namiestnika @Helwetyk Romański do audytu konsultacji.
A dałoby się wyświetlać ikonkę samego medalu i po najechaniu na niego wyświetlać w formie tekstowej:
Medal Manewrów:
Belka Postrach 2022
Belka Lwica Leocji
Belka XYZ
?
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Odznaczenia, nadania - rozmowa

Post autor: Franklin Garamond »

Wymaga to lekkich modyfikacji w obecnym rozszerzeniu, ale szczęśliwie znam autora.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Odznaczenia, nadania - rozmowa

Post autor: Helwetyk Romański »

Lakonicznie, bo z telefonu. Mam problem z uchwyceniem, co determinowałoby otrzymanie Krzyża Gwardyjskiego, a co Orderu Obrońców Leocji. Czy dobrze rozumiem, że order miałby się stać czymś w rodzaju, przepraszam za porównanie, tytułu szlacheckiego, a bieżące zasługi byłyby honorowane krzyżami? Czy można byłoby otrzymać krzyż wielokrotnie?

W kwestii wizualnej. Wiem, że inspiracja była inna, ale nie mogę wyzbyć się skojarzeń z symbolem Sił Zbrojnych Ukrainy. To dobre skojarzenia, ale proponowałbym nieco zmienić formę krzyża.

Medale ziemniaczane: zawsze. 😍 Tu pod rozwagę poddaję tylko gwiazdę sześcio- lub więcej ramienną. Może też dałoby się wkomponować w odznaczenia obecną symbolikę pretorium?
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Odznaczenia, nadania - rozmowa

Post autor: Anastasia Windsachen »

Helwetyk Romański pisze:
24 paź 2022, 20:21
Lakonicznie, bo z telefonu. Mam problem z uchwyceniem, co determinowałoby otrzymanie Krzyża Gwardyjskiego, a co Orderu Obrońców Leocji. Czy dobrze rozumiem, że order miałby się stać czymś w rodzaju, przepraszam za porównanie, tytułu szlacheckiego, a bieżące zasługi byłyby honorowane krzyżami? Czy można byłoby otrzymać krzyż wielokrotnie?
Fu, żadne szlachectwo w armii. Jeżeli royals nie służył lub nie wyrażał chęci służby w wojsku to won mi z takim... (no są wyjątki, ale no to dyskusja pozamikronacyjna). Krzyż Gwardyjski to taki wielokrotnie nadawany krzyż, jak Krzyże Zasługi, ale częściej w niższych niż wyższych klasach, co jest przeciwieństwem KZ, na którego produkcję niedługo złotka braknie w Lewku (mogłaby Mennica Palatyńska zainwestować w końcu w złoto, a nie złotka do czekoladek). OOL natomiast po pierwsze byłby orderem, który za naprawdę poważne zasługi i wkład (nie kilka postów czy wykonanie zadania) nadawany jest, co drugi rok zamiast Medalu za Służbę oraz poza systemem nagród za służbę. OOL to najwyższe, nieważne w jakiej klasie (oczywiście im wyższa to tym większe i więcej komplementów z mojej strony), uznanie za zasługi dla Gwardii. KG to taki krzyż właśnie, jak KZ - położono zasługi lub był wkład w rozwój GPL, nawet jakiś mały, kilka pościków czy wypowiedzi na forum, okazanie aktywności - dajemy go. OOL to po prostu, jak wbijanie Generała w GPL. To po prostu trzeba chcieć. Nie, że obowiązek czy coś. Rajcuje Cię to, chcesz działać i to Twoim celem jest wspieranie GPL. Mam nadzieję, że złapaliście moją myśl.
W kwestii wizualnej. Wiem, że inspiracja była inna, ale nie mogę wyzbyć się skojarzeń z symbolem Sił Zbrojnych Ukrainy. To dobre skojarzenia, ale proponowałbym nieco zmienić formę krzyża.
Nie.*
*UK to UK, ja Ukrainy nie widzę. Kwestia po prostu naszych upodobań. Brytofil zobaczy Krzyż Jerzego, Ukrofil znajdzie jakieś odznaczenie. Ja nawet nie wiem, jakie oni mają. Także każdy się czegoś doszuka. Obecny to Krzyż Jerzego pomieszany z Krzyżem Żelaznym - całość to KG, końce ramion szersze, jak w KŻ.
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Odznaczenia, nadania - rozmowa

Post autor: Helwetyk Romański »

O te szersze ramiona tu właśnie chodzi. 🙄
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Odznaczenia, nadania - rozmowa

Post autor: Anastasia Windsachen »

Helwetyk Romański pisze:
24 paź 2022, 20:41
O te szersze ramiona tu właśnie chodzi. 🙄
No to kurde to już problem Ukraińców, że się na Niemczech wzorują
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Odznaczenia, nadania - rozmowa

Post autor: Anastasia Windsachen »

Głosowanie się zakończyło i wyniki mamy:
67% za 3 klasami,
33% za 4 klasami

Odpowiednie papiery zostaną dzisiaj złożone w Palatium i możecie się szykować na nadania
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Odznaczenia, nadania - rozmowa

Post autor: Ignats ik Ruth »

Tak jak w innym wątku, tak i tu — proponuję ujednolicić kolory. Baretki wprawdzie nadal mamy nieróżnicowane, ale jednak jakieś już mamy. Dlatego proponowałbym wszędzie tam gdzie nawiązujemy do barw narodowych, wrzucać rzeczywiście te barwy.

Poza powyższym nie mam zastrzeżeń. ;)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Odznaczenia, nadania - rozmowa

Post autor: Anastasia Windsachen »

Ignats ik Ruth pisze:
27 paź 2022, 20:33
Tak jak w innym wątku, tak i tu — proponuję ujednolicić kolory. Baretki wprawdzie nadal mamy nieróżnicowane, ale jednak jakieś już mamy. Dlatego proponowałbym wszędzie tam gdzie nawiązujemy do barw narodowych, wrzucać rzeczywiście te barwy.

Poza powyższym nie mam zastrzeżeń. ;)
Tylko właśnie piękna czerwień mi kompletnie pasowała ze względu na bycie "za jasną". Tak to się trzymam wokół bieli, czerni, srebra, złota. Ale będzie trzeba kiedyś i to zmienić, wdrożyć nowe mieszanki (mowa o jakichś innych pamiątkowych odznakach).
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Odznaczenia, nadania - rozmowa

Post autor: Ignats ik Ruth »

Anastasia Windsachen pisze:
27 paź 2022, 20:43
Tylko właśnie piękna czerwień mi kompletnie pasowała ze względu na bycie "za jasną".
W sensie: nie pasowała? Ale co ja mogę, to nie ja tę flagę kolorowałem. Ja tylko błagam o konsekwencję! ;P
Anastasia Windsachen pisze:
27 paź 2022, 20:43
Ale będzie trzeba kiedyś i to zmienić, wdrożyć nowe mieszanki (mowa o jakichś innych pamiątkowych odznakach).
O tak. I dobrze wiemy, jaka realowa armia dostarcza pięknych mieszanek! xd
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Odznaczenia, nadania - rozmowa

Post autor: Anastasia Windsachen »

Ignats ik Ruth pisze:
27 paź 2022, 20:54
W sensie: nie pasowała? Ale co ja mogę, to nie ja tę flagę kolorowałem. Ja tylko błagam o konsekwencję! ;P
Tak, nie pasowała. No a ta ciemniejsza czerwień to tak w moim odczuciu o wiele bardziej do GPL pasuje...

W ogóle kiedy mamy się Was spodziewać na Komisji?
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Wojskowe im. Ignatsa Urbana ik Rutha”